|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je to lahko od svečk?
27.10.2007 10:49:32   
Maxica
Naš triletnik je včeraj zakuhal in sva mu ob pol treh zjutraj dala svečki. Pol je zaspal, vročina je padla in zjutraj je šel potem lulat. Nakar zagledava v kahli, da na vodi plava par takih "oljnatih" krogov.user posted image  A je to lahko od svečk ali bi bilo lahko kaj drugega narobe?user posted image  Nisem še nikoli kaj takega videla, saj je imel sicer, ko smo mu dajali svečke, še vedno plenice ali pa je dobil Calpol.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je to lahko od svečk?
27.10.2007 10:50:54   
Jančika_
Maxica, to je sto posto od svečk. Ko je sedel na kahli in lulal, mu je še malo zadaj ven priteklo, to se mimogrede naredi. Nič skrbet.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je to lahko od svečk?
27.10.2007 10:53:16   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Maxica, to je sto posto od svečk. Ko je sedel na kahli in lulal, mu je še malo zadaj ven priteklo, to se mimogrede naredi. Nič skrbet.


Točno tako. Tako, da brez skrbi...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je to lahko od svečk?
27.10.2007 11:21:59   
Anonimen
Seveda je od svečk.Ti govorim iz strokovnih izkušenj.Svečke so,ko se raztopijo,take "oljnate" strukture.In ponavadi se kasneje tudi del tega,kar se ne absorbira,tudi izloči.Zdaj si to videla pač v kahljici.Ne skrbi.Nič ni narobe.

In hitro okrevanje vam želim.user posted image


(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je to lahko od svečk?
27.10.2007 11:39:08   
sonček33
aspirin, a si ti medicinka? bi te nekaj vprašala

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je to lahko od svečk?
27.10.2007 12:31:03   
iva01
ja

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je to lahko od svečk?
27.10.2007 12:44:35   
cmokec
Čimprejšnje okrevanje user posted image .

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je to lahko od svečk?
27.10.2007 13:33:45   
*BeiiBii*
ja kot so že predhodnice napisale je to od svečk(iz lastnih izkušenj povem)
pa čimprej se pozdraviteuser posted image

_____________________________

WaaWiii JeSt BooM pa MoDeRnA Pa Si BoM NiCk SpReMeNiiLa V....x]...HeCaM Se=)



(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je to lahko od svečk?
27.10.2007 14:23:14   
Anonimen
ja, jz tut povem, da je od svečk, pa tut vem iz lastnih izkušenj: mi je rekla dohtarca "zvečer" svečko v nožnico, ja sej sem jo dala zvečer, pa pred tv sedet....peesda, preden sem jz dons pogruntala zakaj je odtis mastne riti na sedežni....Btw...a mogoče katera, tako iz lastnih izkušenj, slučajno ve kako naj to spucam dol?!

(odgovor članu *BeiiBii*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je to lahko od svečk?
27.10.2007 23:41:35   
Jančika_
Caffee, poskusi z Megliom, to spravi vse sorte ven. Samo ne vem, kakšno sedežno imaš? Če lahko kar našpricaš in potem probaš z mokro krpo zdrgniti venuser posted image ? Lastnih izkušenj na to temo pa nimamuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je to lahko od svečk?
29.10.2007 13:59:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Caffee, poskusi z Megliom, to spravi vse sorte ven. Samo ne vem, kakšno sedežno imaš? Če lahko kar našpricaš in potem probaš z mokro krpo zdrgniti venuser posted image ? Lastnih izkušenj na to temo pa nimamuser posted image .



Uporabila sem nekaj zlo podobnega Megliu in je šlo ven. Če bo katera kdaj potrebovala...user posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?