|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je to normalno...cena torte?
27.9.2008 19:07:20   
pety78
Smo naročili torto za sinov 3. rojstni dan, pol čokoladne, pol višnjeve, preoblečena s tičino maso, gor pa iz iste mase malo večji vlakec tomaž z dvema vagonoma. Za 30 kosov smo dali 133 EUR! Mene je skor na rit vrglo. Res, da je lepa, pa kar velika, ampak če preračunam, pride cena za kos 4,5 EUR, kar je več kot bivših 1.000 SIT. Uf!!!

_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je to normalno...cena torte?
27.9.2008 19:08:58   
Anonimen
O maj gat.user posted image

To je pa res prekleto draga torta...

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je to normalno...cena torte?
27.9.2008 19:09:25   
Spark
Meni se zdi to zelo veliko denarja. A niste vprašali na začetku kakšna bo cena?

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je to normalno...cena torte?
27.9.2008 19:09:50   
maya2
dragauser posted image

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je to normalno...cena torte?
27.9.2008 19:11:40   
Anonimen
Za tako drago torto res še nism slišala. Pa sm tud jedla že velikooo tort. A je ta zlata?

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je to normalno...cena torte?
27.9.2008 19:14:47   
Gina
Jaz vprašam na začetku koliko stane. Sicer pa se mi zdi, da je pri nas čisto klasična zelo dobra okrogla torta, z enim izbranim junakom na slikci čez celo torto, s katerimkoli okusom hočeš, pa par okraski zraven - 35 ali 37 eurov. Koliko kosov je klasika ne vem - 16 se mi zdi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je to normalno...cena torte?
27.9.2008 19:19:09   
Ribica **
O groza user posted image  

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je to normalno...cena torte?
27.9.2008 19:21:08   
abc100
Ziher je zlata. A si pregledala vse koščke, kje je kakšen prstan? 

_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je to normalno...cena torte?
27.9.2008 19:23:00   
pety78
Saj smo pred dvema letoma tam že naročili dve, pa nisem vedela, da so cene toooooolk zrastle. Glih se z mojim pogovarjava, če ni slučajno večja, kot sem jo jaz naročila. Jo grem k tašči pogledat, ker imamo jutri tam praznovanje.

_____________________________



(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je to normalno...cena torte?
27.9.2008 19:29:20   
migrena
pol sadne pol ledene,kvadratna, 30 kosov, s slikico, svečkami... sem dala 80 e poleti...ja kar veliko je že to kaj šele tvojauser posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je to normalno...cena torte?
27.9.2008 19:34:38   
BAMBINA_
pety, vsaj slikco nam privošči, ker mora biti res bajna...


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu migrena)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A je to normalno...cena torte?
27.9.2008 19:35:18   
tananejka
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Smo naročili torto za sinov 3. rojstni dan, pol čokoladne, pol višnjeve, preoblečena s tičino maso, gor pa iz iste mase malo večji vlakec tomaž z dvema vagonoma. Za 30 kosov smo dali 133 EUR! Mene je skor na rit vrglo. Res, da je lepa, pa kar velika, ampak če preračunam, pride cena za kos 4,5 EUR, kar je več kot bivših 1.000 SIT. Uf!!!


Ja, cene tort so šle v višave. Jaz sem letos klicala v nekaj slaščičaren, povsod bi dali za 30 kosov okoli 100eur. Potem sem pa klicala še v slaščičarno Slapek (to je trgovina od srednje živilske šole, kjer učenci delajo slaščice). Bila je v obliko dalmatinčka, velika (40 kosov), pol čokoladna pol sadna (višnjeva), zelo dobra....cena 65eur. Naslednj rojstni dan jo bom sigurno naročila tam. Če delam reklamo se opravičujem, amapk sem moglauser posted image , ker 133eur za 30 kosov je pa RES prevečuser posted image
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


< Sporočilo je popravil tananejka -- 27.9.2008 19:36:15 >

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A je to normalno...cena torte?
27.9.2008 19:36:48   
Noseckica
Adijo pamet, (pre)draga user posted image .   user posted image

Pety78, kakšna je to tičina masa user posted image


(odgovor članu migrena)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A je to normalno...cena torte?
27.9.2008 19:41:59   
Rožica I
Pufff, si jo pa res dobro plačala!
Drugo leto me spomni, ti spečem takšno, da si še starši prste poližejo!Tamali pa itak za vsako torto, ki jo proba, reče:" Mami, tvoja je boljša!" user posted image


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A je to normalno...cena torte?
27.9.2008 19:49:09   
migrena
Drugo leto me spomni, ti spečem takšno, da si še starši prste poližejo!Tamali pa itak za vsako torto, ki jo proba, reče:" Mami, tvoja je boljša!"
...pri nas isto, ko naredim kako sladico da ni vedno torta, mi vsi rečejo da je škoda da torto naročam..user posted image .in pol sem vsa happyuser posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A je to normalno...cena torte?
27.9.2008 19:53:53   
blaža
Tičino masa je ful draga. Torte so lahko preoblečene vanjo. To je ena taka masa, ki jo razvaljaš, delaš lahko okraske iz nje, če razvaljaš neprimer velik krog, pol to daš na torto in jo oblečeš v to maso. To je fenomenalna zadeva, za nas, ki radi okrašujemo. Cena kile te mase je nekje 9e, rabiš jo pa lahko za eno torto tudi tri kile, odvisno od dekoracije, pa še barve za prah. Jaz poznam cene bolj na kilažo. Mislim, da bi jaz ocenla trikilsko torto s tičino maso maksimalno za70e. jaz imam stroške za trikilsko torto nekje 20e+ 20e za tičino in barve in mislim, da bi blo še trideset evrov dovolj za peko. Res pa pride pri njih še davek in pol je še to 20%, tako da pride res drago. Jaz jo nardim raje sama. Vam pokažem moje tortice, ampak v mes ni nobene iz tičino mase. Bom morala malo obnovit album.
http://katarinak.moj-album.com/

< Sporočilo je popravil blaža -- 27.9.2008 19:56:20 >

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A je to normalno...cena torte?
27.9.2008 19:56:19   
silvya
Torte vedno delam sama. Sicer sestavine tudi niso ravno poceni, še posebej marcipan, pa dobro. Ceneje še vedno pride kot kupljena. Seveda moram tu odšteti tudi svoje delo, ki ga z eno veliko torto z vsemi okraski ni malo. Pa za kreme ne uporabljam margarine kot to delajo v slaščičarnah ampak maslo. Poleg tega je zame doma narejena torta najboljša. Tudi, če ni ravno uuuuuuuuuaaaaaaaau izgleda. user posted image

(odgovor članu migrena)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A je to normalno...cena torte?
27.9.2008 19:57:36   
Udb
Halo?! Uffff. Too much drago. Še dobro, da torto zmeraj spečem doma - domača jajca, domača moka - strošek sm za cukr, pa čokolado in smetano... user posted image Pa še stokrat boljša je kot kupljena. 

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A je to normalno...cena torte?
27.9.2008 19:58:58   
blaža
silviya to so besede! Naši otročki so presrečni, če jim mamice spečemo torto, pa naj bo kakeršnakoli! Vem, da ni vsak talent, Lahko narediš torto skupaj z otrokom, če je dovolj star. Tudi s triletnikom se da. In pol gosti ne bojo mogli reč, da torta ni dobra!user posted image user posted image

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A je to normalno...cena torte?
27.9.2008 20:00:59   
Martina27
Pa kaj si smešna, to pa je čist mim....tok denarja za torto....ne ne ,to pa ne. Moj je imel februarja za 3 r.d  nodi avto, pa sem dala 35 eur za njo, da pa dam 100 eur pa ni šans. Izkoriščajo pač tam kjer vejo da lahko, bandauser posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A je to normalno...cena torte?
27.9.2008 20:02:33   
TRIŠ
Tole so te pa nate***liuser posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A je to normalno...cena torte?
27.9.2008 20:03:00   
Anonimen
Blaža, super torte.Čestitkeuser posted image user posted image

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A je to normalno...cena torte?
27.9.2008 20:05:33   
Anonimen
Uf to pa je cena. Jaz sem dala za torto za 30 kosov 40 eur - pa je bla ful dobra. Pol višnjeva, pol ledena. Če rabiš št. od te gospe kjer jaz naročam pa mi piši na ZS.
Jaz vedno tu naročam, pa sem vedno zadovoljna.


(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A je to normalno...cena torte?
27.9.2008 20:06:48   
total
Jaz sem dala zdaj v soboto za sinovo torta za 30 kosov,je mel pa nogometno igrišče z vsemi figurami,noter jogortova višnjeva krema res super torta,dala pa sem 45 evrov.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu migrena)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A je to normalno...cena torte?
27.9.2008 20:07:09   
lotoska
Čokoladna torta pri Vikiju tudi pride nekaj čez 50 eur. Navadna, okrogla, ampak toook dobra.

Uf- 133 eur za torto, ta je pa mal prehuda.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nakupovanje
Ela123

Ali radi nakupujete?

Da (73%)

Ne (27%)


Število vseh glasov: 290

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!