|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A lahka???????
22.3.2005 21:23:56   
NENAJANI
Si odprem en Breezer??????:zmeden:
Se mi ga tolk lušta, pa mam glih enga v hladilniku. Če ga ne smem, me bo pobralo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:ups:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   A lahka???????
22.3.2005 21:35:02   
Jessy
Jaz ga ne bi, ker je notri kar nekaj ruma. Naj bi se izogibale žgani pijači.

Odločitev bo pa seveda tvoja.

Al pa naredi dva, tri požirke, ostalo pa naj spije en drug.

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   A lahka???????
22.3.2005 21:35:45   
Mina1
Jo potem pa dej:)-:)-:)-, čeprav ni glih "po predpisih" in tako. Če se 1x na kvatro pregrešiš, ne bo nič hudega;), pretiravati pa ne smeš, a prov:)-:)-:)-

pa-pa Mina1

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   A lahka???????
22.3.2005 21:38:06   
NENAJANI
Ma, saj jaz drugače sploh ne pijem! Sam ta :hudicek: Breezer mi pa ne gre iz glave!!!! V bistvu je noter sam 5% ako. Ampak ...........:ups::ups::ups::ups:
Mina1, itak je sam en!!!!!

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   A lahka???????
22.3.2005 21:41:04   
Pinja
Eden ni nobeden :)- :)-! Ti ga kar dej, če ti paše! Pretiravat pa ni treba, da ti ne bo zapasal, pa boš še kakšnega kje v kotu najdla :)-! Sej veš kaj pravjo, če si neki močno želiš in tega ne dobiš, ima otrok potem materino znamenje take oblike. Da ne bo mel tvoj :duda: slučajno flaše ;).

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   A lahka???????
22.3.2005 21:42:55   
Anonimen
Po mojem tudi fejst mrzlega lahko.

(odgovor članu NENAJANI)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   A lahka???????
22.3.2005 21:44:22   
NENAJANI
Tale :hudicek: je v hladilniku že ene pol leta!!!! Pri nas noben ne pije, moj :duda: bo pa izgleda alkoholik!:zmeden::ups::ups::ups:

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   A lahka???????
22.3.2005 21:45:07   
Mina1
A bo;) - zdej pa šibej v hladilnik po tale tvoj Breezer;)

Spij še zame, ko ne bom več dojila, bom pa tudi jaz spila pivce za živce:)-:)-:)-)

pa-pa Mina1

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   A lahka???????
22.3.2005 21:48:03   
NENAJANI
Sem si ga odprla!!!:ups: Ko bom dojila itak ne bom!!!!:bravo: Piva ne pijem sploh :bruh:, mi je pregrenek!!!!
To bi pa bilo zanimivo, da bi imel naš :modri: flaško sredi čela!!!!!:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   A lahka???????
22.3.2005 22:15:30   
petraCBU
Men pa vsake lepe cajte (nekje 2x na mesec) zapaše požirek piva. Takrat si z mojim dragim odpreva enega pred TV in si bratsko razdeliva; meni 2 dcl, njemu ostalo :) To zagotovo nikomur ne škoduje!
P.

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   A lahka???????
22.3.2005 22:53:18   
NENAJANI
Evo, sem ga popila malo manj kot polovico! Zdej mi je pa slabo!!!!!!:( Mi je čist prav, ka pa opijam svojega otročka!!!!!!:zmeden::ups:

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   A lahka???????
23.3.2005 9:59:32   
saba
se mi zdi da ima breezer isto alko kot piva...

sam vidiš. zdaj pa ti je slabo:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

tako je še boljše, ker ga drugič ne boš odprla:)-:)-:)-

..joj to je isto kot jaz včeraj za kosilo...doma sem imela skuhano joto...jaz pa v trgovino po sirni burek, prav sem ga mogla pojest, ker čene bi umrla.....
bo pa jota za danes

:bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?