|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A mogoče katera ve kako je pri nas s tem...
8.5.2006 13:17:33   
Anonimen
Sestra in njen mož se namreč že par let trudita zanositi - brez uspeha do zdaj. Sta dala skoz že vse možne preiskave. Ugotovili so, da se njena jajčeca lepijo z njegovimi semenčeci, ter da tudi njena jajčeca niso zdrava. Torej v petek so jima povedali, da najbrž ne bosta mogla imeti otrok. Obstaja pa tudi možnost, da njeno telo nasploh zavrača njegova semenčeca.

Ena varianta je, da ji jaz dam svoje jajčece. Nosila bi ga seveda ona. Kako je s tem pri nas? A to izvajo pri nas in kakšen je postopek? Jaz se seveda strinjam in ji z veseljem pomagam.

V primeru, da pa bi njeno telo zavrnilo moje jajčece, saj zavrača tudi semenčeca od moža, kako je potem s tem, da bi mene oplodili z njegovimi semenčeci?

Pa še ena varianta: če mogoče najdejo pri njej zdravo jajčece in ga oplodijo, in če bi v prejšnjem poskusu npr. njeno telo zavrnilo, ali lahko potem njeno oplojeno jajčece vstavijo meni?

Hvala vem za odgovore.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
8.5.2006 13:26:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A mogoče katera ve kako je pri nas s tem...
8.5.2006 13:32:34   
tinatona
Hej!

Po moje tega pri nas ni možno narediti. Lahko pa se seveda pozanimaš v Leonišču.  Sem pa 100% da ti ne bi mogla donosit njenega otroka (ker ti nihče ne bi opravil postopka, saj to pri nas ni dovoljeno - biti nadomestna mama). Žal...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
8.5.2006 13:36:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinatona)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A mogoče katera ve kako je pri nas s tem...
8.5.2006 13:41:47   
Elysabeth
Probaj zastaviti vprašanje tule:
http://med.over.net/phorum/list.php?f=134

kjer so moderatorji strokovnjaki Gk v Lj. Ali pa poišči z iskalnikom...se mi zdi, da sem brala na tem forumu nekaj podobnega!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A mogoče katera ve kako je pri nas s tem...
8.5.2006 13:50:52   
emaa
darovanje med člani družine na žalost pri nas ni možno. Ti si lahko darovalka, ampak anonimno dvema družinama, tvoji sestri pa ne (vem, ker sem to spraševala, pa poznam pare, ki rabijo donorje, pa si jih sami ne morejo priskrbeti). Ta možnost pomoči sestri je možna le v kakem centru v tujini, tvoja sestra in mož bosta na žalost morala poskusiti s svojim genetskim materialom, ali pa čakati na darovalca ali jajčec (za ta se čaka še krepko dlje kot za spermije) ali spermijev. Čakalne dobe so pri nas izredno dolge za darovane celice.


(odgovor članu Elysabeth)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A mogoče katera ve kako je pri nas s tem...
8.5.2006 13:56:29   
MarijaPo
Pa se prijazen nasvet: pred takimi zivljenjskimi odlocitvami se vedno splaca dobro pretehtati vse moznosti, ki iz tega sledijo.
Kako bos ti dojemala otroka, ce bo na 1/2 tvoj, kako bo svak na to gledal, tvoji starsi, tvoji otroci,...

Dobro predebatirajte te stvari, preden greste v akcijo.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A mogoče katera ve kako je pri nas s tem...
8.5.2006 14:02:06   
Anonimen
človek se vsega navadi - potrebna je le ljubezen

(odgovor članu MarijaPo)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A mogoče katera ve kako je pri nas s tem...
8.5.2006 21:03:12   
urška
Kolikor vem v Evropi ni možnosti za surogatno maternico. Če ste sami pripravljeni na nosečnost z vstavljenim embrijem prijateljskega para, vam to verejtno lahko opravijo v ZDA, kako se med seboj dogovorite glede "posvojitve otroka po njegovem rojstvu", pa vam nihče ne more oporekati, dokler postopek izvedete v skladu s slovenskim pravnim redom.


evo tole pravi Pušenjak na MONU.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A mogoče katera ve kako je pri nas s tem...
9.5.2006 8:19:33   
Anonimen
Nič od naštetega pri nas ni možno, Edina možnost je tista, da bi ti nosila svojega in od sestrinega partnerja otroka, pa še to tako, da bi pač sami poskrbli za vnos semenčec vate - z injekcijo (btez igle, seveda). Je pa vprašnje, kako bi ti potem dojemala nosečnost in čutva po porodu, ko bi sestri morala izročiti otroka. In kaj bi pomenilo, če tega zaradi materinskih čustev enostavno ne bi zmogla, za vajine odnose s sestro?????

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




imena
klara2007

katero izmed naštetih imen vam je najbolj všeč?

tiana (27%)

lana (73%)


Število vseh glasov: 99

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!