|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 12:53:00   
blazka
Kok me to razp...i, k vidim zdej k je sneg vse povsod same dreke od psov user posted image . Sej vem, da psi niso nič krivi, ampak lastnike bi pa lastnoročno v tist drek potunkala, da bi se končno naučil pobirat za svojimi ljubljenčki. Jest tut ne pustim otroke, da bi kr sral po pločnikih in travi..... user posted image .

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 12:56:57   
rija
user posted image user posted image user posted image  o obeta se vroča debata...

itak da poberejo....tisti drekci so od onih z drugega foruma user posted image user posted image user posted image  RR ovke itak pobirajouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 12:59:24   
Anonimen
Se popolnoma strinjam,saj pes ni kriv ampak lastniki so eni packi če seveda za njim ne počistijo.user posted image
Najbolj me pa razjezi seveda noben pes se ne podela pred svojo hišo pojdi k sosedu....
Lp

(odgovor članu blazka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 12:59:40   
blazka
No bom pa pol drugač vprašala: A poberete dreke v Grosuplju? K itak da jih drugje vsi pobirajo.user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
18.2.2010 13:00:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 13:00:53   
Klemy82
Mi smo za našim  pobirali, no, itak je imel nek fetiš in se je največkrat pokakal sredi ceste kje, ne na travouser posted image , ampak smo vedno pospravljali, tudi če se je v travo kje, kjer so ljudje, po kakih gmajnah ga pa res nismo pobirali.
Naš sosed pa... ej, no comment, njihov pes se nam je lahko pred vhodna vrata podelal, pa ni pospravil. Tako mu je enkrat en sosed, ki je večkrat imel čast stopit v kakec zraven kante za smeti, te kakce zbiral in mu jih en dan skipal pred vhodna vrata.user posted image Potem je bil pa on vse živo samo človek neuser posted image . Gre pa meni to nepospravljanje kakcev tudi na jetra. V Ljubljani je kar kriza... kak mesec nazaj sem iz avta na parkirišču stopila direkt v kupček... user posted image user posted image ... da o kakšnem Tivoliju ne bi...


_____________________________

Jst.

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 13:01:55   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

user posted image user posted image


a mi daš malo stran?user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 13:02:29   
Hope2
Itak, le kdo na RR pa jih neuser posted image

Ja, obvezno poberemo, če smo na sprehajalni poti, na pločniku, v mestu, kjer koli so pač ljudje. Kjer se otroci igrajo se ne sprehajam, saj naš kužon lula na vsakih 5 m in mi je nagnusno, ap se raje izognem takim krajem. Če je v naravi, na kakem travniku, v gozdu pa ne pobiramo. Priznam, kriva semuser posted image

Vrečko za kakce imamo vedno zavezano na povodcu in brez te vrečke sploh ne gremo na sprehod. Smo tako navajeni in več ne pozabljamo. Če gremo na daljši sprehod imamo več vrečk navezanih. iZGOVORI, DA POZABIŠ NA VREČKO SO MI ABSURD (pardon črke). Pes mora itak bit na povodcu in če daš še vrečko gor, potem nimaš teh problemov. Tisti, ki pa nimajo povodcev za psa, pa jih že itak obsojam. Naš je bil že prevečkrat ogrižen od kao pridnih psovuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 13:02:40   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: blazka

No bom pa pol drugač vprašala: A poberete dreke v Grosuplju? K itak da jih drugje vsi pobirajo.user posted image


za grosuplje pa ne bi vedelauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 13:05:26   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Itak, le kdo na RR pa jih neuser posted image
Če je v naravi, na kakem travniku, v gozdu pa ne pobiramo. Priznam, kriva semuser posted image



Ja, dobro se ti oprosti, potem bi morali tudi lovci za zajci, srnicami in medvedi z vrečkami letat pa pobirat drekce...user posted image user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 13:06:45   
blazka

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: blazka

No bom pa pol drugač vprašala: A poberete dreke v Grosuplju? K itak da jih drugje vsi pobirajo.user posted image


za grosuplje pa ne bi vedelauser posted image


Ja sej vem. Ampak se mi zdi, da je vsako leto slabše. Sem šla včerej s tamalo in tamalim na sprehod po dolgem času. Vse je posrano. Groza. Katastrofa. Sploh okrog šole. Za zjokat.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 13:07:38   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: blazka

No bom pa pol drugač vprašala: A poberete dreke v Grosuplju? K itak da jih drugje vsi pobirajo.user posted image


za grosuplje pa ne bi vedelauser posted image

Pridi na kavo, pa boš vedelauser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 13:08:18   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: blazka

No bom pa pol drugač vprašala: A poberete dreke v Grosuplju? K itak da jih drugje vsi pobirajo.user posted image


Blazka, kako jih pobirajo če so " vsepovsod sami dreki" user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 13:08:32   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: blazka


IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: blazka

No bom pa pol drugač vprašala: A poberete dreke v Grosuplju? K itak da jih drugje vsi pobirajo.user posted image


za grosuplje pa ne bi vedelauser posted image


Ja sej vem. Ampak se mi zdi, da je vsako leto slabše. Sem šla včerej s tamalo in tamalim na sprehod po dolgem času. Vse je posrano. Groza. Katastrofa. Sploh okrog šole. Za zjokat.


daj,, pridi v MS....boš milila, da je Grosuplje kiruška dvoranauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 13:09:10   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Pridi na kavo, pa boš vedelauser posted image



čakaj, da garmina nabavimuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 13:09:55   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: blazka


IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: blazka

No bom pa pol drugač vprašala: A poberete dreke v Grosuplju? K itak da jih drugje vsi pobirajo.user posted image


za grosuplje pa ne bi vedelauser posted image


Ja sej vem. Ampak se mi zdi, da je vsako leto slabše. Sem šla včerej s tamalo in tamalim na sprehod po dolgem času. Vse je posrano. Groza. Katastrofa. Sploh okrog šole. Za zjokat.


Zdaj so pač kakci koncentrirani ravno na peš poteh, saj tudi kuža ne more v visok sneg, ap si tam plac najti. Če pa kak velik kuža že stopi v sneg, ap se spet lastniku ne da gazit. Ko ni snega, so pa kakci razmetani povsod, pa jih zato ne opaziš, da jih je toliko. Fajna tolažbauser posted image

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 13:13:39   
uškinamama
Aja, naša psica hodi kakat na sosedovo in sosedov na naše. Pa ne kompliciramo, ne eni ne drugi...šmorn pa je, da mi imamo terjerkico oni pa bernardinca, ki mu je v užitek kakat NA grmičevje (prilikave ciprese)...

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 13:17:02   
Ribica **
Seveda pobiram in bi vse, ki ne pobirajo, v tist drek potisnila. Najbolj se mi pa gnusi, ko hodim za svojim psom in za njim poberem drek in zraven v ene tri stopim. In nekateri ne pobirajo celih kupov, kaj sele na plocnikih .. nekateri neandertalci pa niti pred magistratom ne poberejo. Ne vem kje so redarji, ki naj bi kaznovali te packe?!

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 13:18:56   
Ribica **

IZVIRNO SPOROČILO: blazka

No bom pa pol drugač vprašala: A poberete dreke v Grosuplju? K itak da jih drugje vsi pobirajo.user posted image


Kadar smo tam - seveda.

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Zdaj so pač kakci koncentrirani ravno na peš poteh, saj tudi kuža ne more v visok sneg, ap si tam plac najti. Če pa kak velik kuža že stopi v sneg, ap se spet lastniku ne da gazit. Ko ni snega, so pa kakci razmetani povsod, pa jih zato ne opaziš, da jih je toliko. Fajna tolažbauser posted image



Moj pes nima tezav s hojo po visokem snegu, s kakanjem tudi ne, pa ni ravno velikan. In niso samo ob poteh, so kar povsod user posted image  Precudovito pa bo sprehajanje zdaj, ko bo sneg skopnel in se bodo dreki pojavili v vsej svoji velicini.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 13:26:59   
helloKitty
Ja seveda poberem. Na flexiju mam obešeno posebno kostko, kjer so vrečke notri. Mi gre pa na živce, ko poberem tisto frnikulo ki jo naredi, pol metra zraven pa polno drekov.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 13:31:02   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: helloKitty

Ja seveda poberem. Na flexiju mam obešeno posebno kostko, kjer so vrečke notri. Mi gre pa na živce, ko poberem tisto frnikulo ki jo naredi, pol metra zraven pa polno drekov.


Meni tudi, ampak zato, ker to se prav matra, da čimprej neha, ko vidi, da jaz z včerko v roki na preži stojim.
In pol seveda čez 50 metrov spet nov bobek nardi. Joooj, to mi gre pa res na živce.

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 13:42:44   
kristinaj
v novi gorici poberejo kakce samo za majhnimi ... na travi pa so prave drekačine in mater jim lastnikom... glave bi jim not potunkala....

en dan se bom dala na okno z zračno puško in bom oba v rit lastnika 2x in psa 1x.. bomo videli če bodo še srali...

zakaj nihče ne pobira kazni od takih lastnikov, zanemarjenih????

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 13:43:47   
Arwenko
Pobiram v urbanem okolju, na poteh, travi in cestah, ne pobiram v gozdu in na travnikih, razen če je na ali neposredno ob poti. Tudi doma seveda pobiram, oziroma mož pobira, ampak ne sproti, tak 1x tedensko. 

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 14:15:23   
kasso
Jaz ne pobiram, ker ne živim v urbanem okolju oz. je ne sprehajam po cestah oz. ulicah. Svojo potrebo največkat opravi na domači parceli, skoraj vedno na istem mestu ali pa na travi ob kolovozu, ko gremo na sprehod.
Če pa kdaj gremo z njo v urbano okolje, pa vedno z vrečko.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 14:15:29   
andreja32
isto kot Arwenko....


(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?