|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A res ne znam hlač kupit?
6.2.2008 9:24:45   
Bejba
Ne vem no, zmeri ko v trgovini probam hlače, so mi kot ulite. Potem jih pa oblečem npr. za v službo, se pa tok raztegnejo, da so mi cele prevelike user posted image .

Enostavno ne znam več hlač kupit zase ali pa so zdaj neki novi materiali user posted image .

Sodelavka me je podučila, da si moraš kavbojke kupiti eno številko manjše, ker se raztegnejo. Ok, to sem upoštevala.
Ampak navadnih, elegantnih hlač pa ne moreš kupiti eno št manjših, saj mi jih v trgovini kar zateguje.

Ravno danes imam ene na sebi (prvič), ki so mi ful lepe, pa so že vse raztegnjene in v pasu preširoke.

Kako ve kupujete hlače?

LP; B

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A res ne znam hlač kupit?
6.2.2008 9:51:18   
natasarobi
Imam jaz iste težave. Problem ni v tem, da ne znaš kupiti hlač, ampak so za to po mojem mnenju krivi predvsem materiali.

Vse hlače, ki imajo vsaj nekaj elastina, sedaj kupujem malo manjše. Malo bolj oprijete (ne preveč). V zadnjem času me pa motijo štrleči žepi - hlače elegantne, ampak žepi štrlijo kot ena ušesa.

Kavbojk pa nikoli nisem kupila eno številko manjše, ker opranih po moje ne bi sploh spravila nase.

Sicer pa je zame kupovanje hlač prava mora - se moram čist psihčno pripravit, ker imam široke boke in ozek pas.


(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A res ne znam hlač kupit?
6.2.2008 11:25:39   
cukerček
no tudi za mene je kupovanje hlač prava mora in se moram psihično pripravit na to da si jih grem hupit, sem majhna in v pasu ozka boki pa široki, torej moram kupit hlače ki mi grejo čez boke, zato so mi v pasu ful preširoke dooolžina pa zmeraj vsaj za 15 cm predolga... same težave pa naj kupujem kavbojke ali elegantne hlače...

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A res ne znam hlač kupit?
6.2.2008 13:40:05   
smigli
V kolikor so hlače nove in neoprane, da si jih samo enkrat nosila, jih lahko neseš nazaj in zamenjaš za manjšo številko. Druga varijanta pa je sušilec, ta je naravnost specijalen, da skrči cunje user posted image .

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A res ne znam hlač kupit?
6.2.2008 17:06:27   
Ekaz
Jaz dam ponavadi žepe kar zašit. Itak v njih nima nikoli nič, saj ne zgleda lepo.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A res ne znam hlač kupit?
6.2.2008 23:34:26   
* Mateja *
To da se razčepirijo pomeni da so iz slabega materiala. Če bi bile iz dobrega bi se ti ko se usedeš nategnile, ko bi pa vstala bi šle v prvotno obliko. Alora kipi dražje hlače. Hecam se, tudi meni se to dogaja, vendar samo pri kakšniih.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A res ne znam hlač kupit?
7.2.2008 8:11:00   
Bejba
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

To da se razčepirijo pomeni da so iz slabega materiala. Če bi bile iz dobrega bi se ti ko se usedeš nategnile, ko bi pa vstala bi šle v prvotno obliko. Alora kipi dražje hlače. Hecam se, tudi meni se to dogaja, vendar samo pri kakšniih.


Včerajšnje hlače sem kupila v Zari in dala za njih 40 EUR, kar se mi ne zdi malo.
Kavbojke pa sem kupila v Street one in dala za njih 50 EUR.  Za dvoje hlače se mi zdi 90 EUR celo premoženje, pol se mi pa še take stvari dogajajo.

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A res ne znam hlač kupit?
7.2.2008 8:12:12   
Bejba
IZVIRNO SPOROČILO: smigli

V kolikor so hlače nove in neoprane, da si jih samo enkrat nosila, jih lahko neseš nazaj in zamenjaš za manjšo številko. Druga varijanta pa je sušilec, ta je naravnost specijalen, da skrči cunje user posted image .


Hlače so že skrajšane na mojo dolžino, tako da to ne pride v poštev. Sem pa že pomislila na sušilec, ampak potem mi bodo pa prekratke user posted image .

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A res ne znam hlač kupit?
7.2.2008 9:44:24   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: Bejba

IZVIRNO SPOROČILO: smigli

V kolikor so hlače nove in neoprane, da si jih samo enkrat nosila, jih lahko neseš nazaj in zamenjaš za manjšo številko. Druga varijanta pa je sušilec, ta je naravnost specijalen, da skrči cunje user posted image .




Hlače so že skrajšane na mojo dolžino, tako da to ne pride v poštev. Sem pa že pomislila na sušilec, ampak potem mi bodo pa prekratke user posted image .


Ja to pa zna bit res, tudi jaz sem že ene mal skrajšala. 

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A res ne znam hlač kupit?
7.2.2008 15:00:51   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: smigli

IZVIRNO SPOROČILO: Bejba

IZVIRNO SPOROČILO: smigli

V kolikor so hlače nove in neoprane, da si jih samo enkrat nosila, jih lahko neseš nazaj in zamenjaš za manjšo številko. Druga varijanta pa je sušilec, ta je naravnost specijalen, da skrči cunje user posted image .




Hlače so že skrajšane na mojo dolžino, tako da to ne pride v poštev. Sem pa že pomislila na sušilec, ampak potem mi bodo pa prekratke user posted image .


Ja to pa zna bit res, tudi jaz sem že ene mal skrajšala. 


aha, pol sem jih pa še mal skrajšala in so bile 3/4.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A res ne znam hlač kupit?
8.2.2008 11:36:47   
nu_tella
Evo jaz imam isti problem pa kupujem kvalitetne hlače (Stefanel, beneton, slisy, mexx) pa mi sestra in mami tega ne verjameta. Kupujemo v istih štacunah in skupi peremo in njima se nič ne zgodi?!?user posted image

Kr se majčk tiče sem pogruntala, da se mi mogoče razširijo, ker si jih kaj bolj čudno oblačim. Pri hlačah pa ni kej za se čudno oblačit??!user posted image

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?