|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A res pojete uspavanke svojim otrokom?
21.9.2008 18:12:42   
Volga
Mislim takim, triletnikom pa to? O.K., ne rečem, da sem kdaj kaj pokrulila, dokler je bil res še mali dojenček, ampak, da bi pa dve, tri ali večletniku pela uspavanke user posted image  A ve jim to čist res ali samo tako malo napišete, da se lepše bere?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
21.9.2008 18:15:53   
Naja30
Ne. Pri naši to ne pali.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
21.9.2008 18:19:12   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Naja30
Ne. Pri naši to ne pali.

Tudi pri nas ne pali, spljoh.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
21.9.2008 18:20:53   
Marogica
Uspavank nisem nikoli pela, za to smo imeli CD-je...drugače pa sem jima oz. še vedno, vendar ne vsak dan, berem pravljice. Priznam, da jih sploh ne poznam, uspavank, kaj šele, da bi jima pela...moj glas in stas se ne moreta primerjati s kakšno...Heleno Blagne npr....user posted image



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
21.9.2008 18:24:30   
rija
ne, ker nimam posluha, pa bi prej dosegla kontra učinek user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
21.9.2008 18:24:37   
Anonimen
Prav uspavank ne. Ji pa kdaj, če si zaželi, ponavadi, ko je utrujena ali si želi cartanja, zapojem čebelico Majo. Ta ji je najbolj fajn. Ni pa to vsakodnevna zadeva, enkrat na teden mogoče.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
21.9.2008 18:27:30   
Udb
Ja, mu pojem. Veliko. In ponavadi on poje z mano. user posted image Imava pač tako navado, da ko se vleže v posteljo, si lahko izbere 2 pesmi. In potem ju zapojem/eva, potem pa spat. Zelo pogosto pa med katero tudi zaspi. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
21.9.2008 18:54:43   
Aja1
Uspavanke sem pela cca pol leta, pa sem se napela za vse življenje user posted image . Ampak tudi petje cele noči in "ujčkanje" ni pomagalo, da bi mala zaspala. Mogoče imam pa res tako grozen posluh, da ni mogla. user posted image  Zdaj zaspi brez problema - položim jo v posteljo, dam lupčka, prižgem zvezdico in grem. user posted image

_____________________________




(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
21.9.2008 18:58:22   
krfjolca
Moj se je tudi navadil, da zaspi z uspavanko. Mi ne pusti iz sobe, dokler ne zapojem Muce bele muce črne (iz Mačka Murija). Pa ponavadi zraven poje user posted image .

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
21.9.2008 19:05:09   
lojzika
Moj triletnik si je včeraj zaželel namesto pravljice glasbeno željo Ne gane me od Wernerja.
Upam, da si danes ne bo zaželel katere od Murkota.user posted image user posted image

Drugače uspavank ne pojem ampak mora bit pa pravljica

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
21.9.2008 19:22:32   
nuala
Ne, mi sicer ful pojemo v avtu, ampak uspavanke nam pa ne grejo najbolj, že od nekdaj ne, se mi zdi, da jih to zbudi.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
21.9.2008 19:59:38   
*tajda*
Pojem mu ko ga uspavam čez dan in očitno pali, zvečer pa zaspi ko mu prižgem tisto zvezdico od tomyja.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
21.9.2008 20:10:31   
Ajvy
ne, ker ji ne bi rada uničla nočiuser posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
21.9.2008 20:54:07   
MAŠKA
Ne, nikoli ji nisem pela pred spanjem. Moj otrok že od kakšnega 3. meseca rabi popoln mir in temo, da sploh zaspi.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
21.9.2008 20:55:40   
timika
Ne, meni moj dveletnik reče - Tiho!user posted image
To vedno oznanja, kadar po njegovem z možem preveč govoriva, klepetava o kaki temi, ki je on ne razume, torej, ki se ne tiče njega.

Midva imava zvečer drugačen način uspavanja - zmeniva se, kaj vse smo ta dan počeli, tako res v detajle, mami je šla tja, ati je delal to, jaz sem se igral s tem, potem smo skuhali to..., skratka, obnoviva dan. Mali mi  zraven pritrjuje- ja, ja, ja, pa kaj pripomni in po kakem desetem ja ga zmanjka.

LP

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
21.9.2008 21:00:24   
Jančika_
Moja dva (4 in 2 leti) hočeta pred spanjem, da jima zapojem Tik tak urica in Kuža pazi, ob tem pa se vrtita na tepihu sredi sobe, dokler se ima ne zvrti in padeta dol in se režita ko zmešana. Potem se uležeta v posteljo in hočeta še enkrat isti dve pesmici. Pa še malo počvekamo in se polubčkamo. Zaspita pa sama.

(odgovor članu timika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
21.9.2008 21:13:40   
Naty*Taja
Ja, jima pojem uspavanko napisano zanju (prirejena za vsakega posebej), če imam čas! Ravno danes sta po pesmici in pol zaspala, kot angelčka. Kr učke jima skup potegne! Prej kot kakršnakoli pravljica. Je pa res, da imam mogoče mal smisla za glasbo in če sem mal ogreta mi kr rata! stara sta pa 3,5 in 2.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
21.9.2008 21:53:57   
Jančika_
No, jaz nimam absolutno nobenega smisla za glasbo in ko se v avtu derem poleg Iron Maidenov, mi otroka ukažeta: Mamiiii, nehaj pet!!! Zvečer pa imata rada, da malo fauš zakrulim.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
21.9.2008 21:55:24   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Mislim takim, triletnikom pa to? O.K., ne rečem, da sem kdaj kaj pokrulila, dokler je bil res še mali dojenček, ampak, da bi pa dve, tri ali večletniku pela uspavanke user posted image  A ve jim to čist res ali samo tako malo napišete, da se lepše bere?




Tako dojenčkoma kot zdaj, 2- in 4-letniku.... Tudi jaz si nisem mislila, da bo moje kruljenje kdaj komu všeč - evo, kako so otroci prizanelsjivi... Vsak večer pojemo, pa kaka pravljca pade.... Potem pa počasi zaspimo. Ampak, Volga, jaz se s tem ne hvalim....user posted image   Ker ko tule berem, kako deca brez težav zaspi sama, ob cd-ju, e, vidim, da je z mano nekaj naorbe.....user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
21.9.2008 21:56:06   
Pi-kica 1
Ja, ta velikemu sem jih redno pela, še ko je bil večji. Mislim, da še v šoli. Tudi v vrtcu jih včasih zapojem otrokom, pa so stari že 5 let in so čisto navdušeni. Tamalemu pa ne, mu nekak niso všeč. Pojeva pa ogromno drugih pesmic. Zvečer pa je obvezno pravljica na sporedu, ga polubčkava in greva ven, pač tisti, ki ga ravno spat daje. 

< Sporočilo je popravil Pi-kica 1 -- 21.9.2008 21:58:05 >

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
21.9.2008 22:23:56   
Anonimen
NE NE POJEM USPAVANK V SMISLU DA bi ob petju zaspali, imam pa obred da se vse tri spravimo v tavelko posteljo, preberemo 2 knjigici, potem pa ugasnemo večino luči in se stisnemo in pe zapojemo ene 2 pesmici, pol gresta pa vsaka v svojo posteljo kjer sami zaspita.

sem pa včasih pela jima ponoči sploh če je bla kera bolna in se je zbujala in jokala...petje ju je kr dostkrat pomirilo

(odgovor članu Pi-kica 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
21.9.2008 22:27:58   
tinkatonka
Ja mu jih pojem. Ko greva spat (skupaj), mu v temi zapojem eno pesmico, kjer si sproti izmišljujem besedilo. Potem on reče "še", jaz pa "dovolj". Potem on seveda vztraja, pa na koncu pristanem na tem, da še enkrat zapojem z malo drugačnim besedilom, ker se prejšnjega ne spomnim več user posted image user posted image user posted image

Midva imava tako in tako tudi čez dan več "pevskih nastopov": On igra na svojo kitaro, jaz pojem, on pa besedilo za mano ponavlja. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
21.9.2008 22:32:21   
massylou
Pojemo in plešemo kar dosti, prav uspavank pa ne mara. Jo motijo pri umirjanju.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
21.9.2008 23:11:20   
frutka_
Ja res.

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A res pojete uspavanke svojim otrokom?
22.9.2008 0:03:50   
lelaval
ne, ker nimam posluha, pa bi prej dosegla kontra učinek


Jaz isto  - zato si raje pojemo čez dan, zvečer pa  preberem pravljico.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?