|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A res vse tok rade seksate?
2.10.2006 10:16:14   
Anonimen
Kakršna koli tema je že bila odprta na temo seksa, je zaslediti, da vam vsem po vrsti noro paše seksat.
Veliko je tudi pritoževanj, da user posted image ni dovolj...

To mi ni dalo miru, saj ste nekatere poročene že dalj časa, pa ste vseeno nore na partnerja in imate doma super seks. Super, bravo, res pohvale vredno user posted image user posted image user posted image , tudi jaz si želim, da bi blo pri naju tako.
Pa ni. Moj je obseden s seksom. Sva mlada (26 let), user posted image   me privlači, morala bi biti na višku moči in seks naj bi bil odličen...sam men ni do tega. Seksava vsak dan, toda moj bi zjutraj, zvečer, ponoči, mah kr naprej! 
Sva poskusila tut to, da cel mesec nisva nič, pa da bi bla jaz že pol tko potrebna, da bi blo joooj...pa ni blo tko user posted image . So mi kar pasali ti seksa prosti dnevi. prav jezna sem sama nase, saj sem resnično verjela temu, da je bolje 1x na teden odličen sex, kot pa vsak dan slab.
Moj bi kar naprej nekaj eksperimentiral na meni, jaz sem pa najbolj srečna, če mu nastavim rit, pa daj na hitro...in me pusti pri miru. Saj se na vsake kvatre enkrat popolnoma razvnamem in takrat tudi jaz noro uživam, sam to je res bolj poredko.
Mojemu delam veliko krivico in rada bi naredila nekaj, da to spremenim.
Zanimivo je to, da mi pa samozadovoljevanje full paše user posted image . Tut po večkrat na dan! Res sem ena zmešana kura.

Je pa še nekaj. Na začetku najine zveze, sem bla vsa divja. Tako sem ga zdelala, da je obležal zraven mene kot uvela cunja. Po moje je za sednje stanje krivo to, da sem se ga že preveč navadila. Saj veste kaj mislim? Dotiki ko se šele spoznavata, so drugačni kot po toliko letih. Včasih me je samo za koleno prijel, dovolj je bil le pogled, pa sem bila vsa mokra. Danes lahko z mano počne kar hoče, pa ne bo odziva user posted image

Pa kaj hudiča naj naredim sama z seboj?! Matr sem jezna! Kura zmešana! Ravno včeraj mi je govoril, kako si me želi, pa kako ga rajcam, da ma skoz trdega ko hodi za mano po stanovanju...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ... jst pa še kar nič!!!!!!



  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A res vse tok rade seksate?
2.10.2006 10:38:59   
Sita
Ne se sekirat. So različna obdobja, enkrat bi več, drugič manj. Ti se samo sprosti in če uživaš v samozadovoljevanju, naj te on na enak način zadovolji, pa bo. Vsekakor mu povej vse, kar ti paše in česa nočeš in se popolnoma predaj.
Lahko zamenjata tudi okolje - enim to pomaga. In gresta tvegat nekam, kjer vaju lahko kdo zaloti. Ven, na prosto, v avto ...
Včasih pa je dobro, če sta dva fizično ločena kak teden - boš videla, ko ga ni spet skoz zraven, kako ga začneš pogrešat in kako noro je potem ljubljenje.
Vsekakor pa veliko lahko pripomore, da ti ni do sexa, tvoje vsakdanje skrbi in težave. To je treba med sexom preprosto odmislit.
Jaz sem včasih zmeraj med tem govorila čisto o drugih rečeh in mi je moral mož reči, naj ne mislim zdaj na to, ker delava drugo. Naj se zberem na užitke, ko pa končava, pa spet lahko govoriva o drugih rečeh. In to sem se navadila. Da se zavedam, kaj delam in se na to skoncentriram. Tudi, če delam kaj drugega, se je zmeraj dobro skoncentrirati na tisto, kar tisti trenutek počneš ... 


_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A res vse tok rade seksate?
2.10.2006 10:56:09   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Včasih pa je dobro, če sta dva fizično ločena kak teden - boš videla, ko ga ni spet skoz zraven, kako ga začneš pogrešat in kako noro je potem ljubljenje.


Tole mi je pa zelo znano in še res je, kar si napisala user posted image .



(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A res vse tok rade seksate?
2.10.2006 11:33:37   
Olivija
eno vprašanje, a mogoče jemlješ kontracepcijske tablete? Ker meni se je enako kot tebi dogajalo, ko sem jemala KT.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A res vse tok rade seksate?
2.10.2006 11:57:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

eno vprašanje, a mogoče jemlješ kontracepcijske tablete? Ker meni se je enako kot tebi dogajalo, ko sem jemala KT.


Sem jih jemala ja, ampak zdaj jih ne že več kot leto. Pred kratkim sem rodila, tako da zdaj uporabljava kondome.

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A res vse tok rade seksate?
2.10.2006 12:12:03   
Anonimen
pri nama je pa ravno obratno!  jaz bi, on pa ne user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
2.10.2006 12:46:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A res vse tok rade seksate?
2.10.2006 12:49:08   
Anonimen
js mam tud podoben "problem".. pr nama je pa tko, da men potem k enkrat user posted image  mi ful paše.. ampak začet se mi pa sploh ne da.. tud k moj začne, si včasih mislm "kaj hudiča dela"..user posted image  ampak , pol k se pa začne..user posted image    user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A res vse tok rade seksate?
2.10.2006 15:30:30   
Zahi
sigurno imaš kakšno skrito fantazijo.. probajta to?

izgleda, da ti je sex postal rutina, katere se ne veseliš.. samozadovoljuješ pa.. torej potreba je..

nekaj pri sexu manjka, da bi se tega veselila, hrepenela, želela.. torej.. najdi tisto kar manjka..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A res vse tok rade seksate?
3.10.2006 10:51:46   
Olivija
če si pred kratkim rodila, je mogoče to vzrok. Počakaj, da se hormoni umirijo in telo spet zaživi, ker biološko gledano, zdaj tvoje telo verjetno ne načrtuje novega naraščaja. Pri moških je pa itak druga pesem glede tega...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A res vse tok rade seksate?
3.10.2006 12:40:42   
firasto
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

če si pred kratkim rodila, je mogoče to vzrok. Počakaj, da se hormoni umirijo in telo spet zaživi, ker biološko gledano, zdaj tvoje telo verjetno ne načrtuje novega naraščaja. Pri moških je pa itak druga pesem glede tega...


Lih to sem tudi jaz mislila napisat.
In sedaj se razdajaš otročičku, težko se je torej možu v celoti kot si se prej, ko deteca še ni bilo.
Pa še tole: po tridesetem letu starosti, še bolj po petintridesetim pa se vse spremeni. Takrat postanejo ženske vroče .... če seveda ljubijo.

Lp, Sita - spet gostujem na Firastovem  nicku.


< Sporočilo je popravil firasto -- 3.10.2006 12:44:45 >


_____________________________

"Kako naj odpustim?"
"Če ne bi obsojal, ti ne bi bilo potrebno odpuščati!"

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A res vse tok rade seksate?
3.10.2006 12:48:41   
NENAJANI
Em, kaj pa če bi probala malo vloge igrat???
Naj bo on gusar, ti pa morska deklica. Ali pa on princ na belem konju, ti pa princeza....user posted image user posted image user posted image

Ne vem, meni na srečo to ni razumljivo. Jaz ZZZZZZZZEEEEEEEEELLLLLOOOOOO rada sexam, včasih tudi večkrat na dan.  Komaj zdrživa tistih pet dni v mesecu...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

MATI RAZUME, ČESAR OTROK NE POVE.

judovski pregovor

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A res vse tok rade seksate?
3.10.2006 14:02:41   
G in T
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Včasih pa je dobro, če sta dva fizično ločena kak teden - boš videla, ko ga ni spet skoz zraven, kako ga začneš pogrešat in kako noro je potem ljubljenje.


Tole mi je pa zelo znano in še res je, kar si napisala user posted image .





In meniuser posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A res vse tok rade seksate?
4.10.2006 12:38:20   
kapica
Anonimna jaz sem tudi imela isti problem. Enostavno se mi ni dalo, pa je moj tud tak kot tvoj da leta za tabo in ga se vedno privlacis in bi kr naprej user posted image . Pa me je bilo prav strah kaj je to z mano, pa nisem jedla KT in tud nisem rodila, enostavno sem se ohladila glede seksa. Potem pa sem tako za sebe studirala da ne morem bit vec taka, da si ne bo kje drugje kaj boljsega nasel al pa kaj. Pa sem se poskusila tako kot je ze ena rekla, prav skoncentrirat na seks, brez da bi zraven mislila kaj je se treba vse postoriti, itd. In to res pomaga, sama sebi sem si dopovedala da mi to pase in da je super, da sem se v glavi cisto sprostila. Pomaga tudi da mu vmes poves kje naj kaj dela in kako, da si mogoce zraven bolj glasna, ce se da (s tem bo tudi glava bolj sproscena). V glavnem poskusi se skoncentrirat, ce ti samozadovoljevanje pase naj te on zraven opazuje recimo. Ali pa preberi kaksno seksi zgodbico. Mogoce pa ce se sama toliko krat na dan zadovoljis, da ti zato potem zelja upade,ker pac nimas vec te potrebe. Tako da probaj da en mesec nic ne pocnes, se samo osredotocis na tvojega mozeka in vidis ce bo kaj pomagalo. Veliko srece pri tvoji "nalogi" user posted image .  Ce te se kaj zanima mi pisi na privat, ker mi je problem res zelo poznan.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A res vse tok rade seksate?
4.10.2006 14:02:56   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: NENAJANI

Komaj zdrživa tistih pet dni v mesecu...user posted image user posted image user posted image



Zakaj se mučita? Tudi med menstruacijo lahko komot sexata. Brala sem, da ima takrat ženska posebno moč in včasih zato niso takrat sexali, ker so se moški bali žensk v času njihove menstre.

Malo brisač, da se postla ne umaže in veselo na delo. user posted image  Ali pa v banjo.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A res vse tok rade seksate?
4.10.2006 14:57:55   
Anonimen
Pridružujem se zgornjemu komentarju sex med menstruacijo je možen in še full dober je, sam brisače na postli so pa nujne. Mene še sam to zanima slišala sem da ženskam ko jedo KT bade spolna sla, to drži?

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?