|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
21.8.2007 21:21:27   
ElaM
Danes se počutim precej čudno, pa bom malo zatežila.user posted image
Ne bom anonimna, ker je brez veze.
Evo, problem je sledeč, vsi vpijejo, da je nosečnost neki blažen čas v življenju ženske, kako je lepo, da nosečnice izzžarevajo posebno lepoto in take flance.
Jaz pa v ogledalu vidim, eno zabuhlo faco, ki je polna flekov, lasje, da ne govorim, vse v luftu, noge celulitaste in otekle.
Res komaj, čakam, da bo december, da rodim in, da se moje telo spravo v stare okvire.  A sem čudna, a se še katera počuti podobno?
Pa, da ne bo pomote, otrok je zelo zaželjen, samo mamica se ne počuti dobro v novi podobi.  No, bo že moglo bit, glavno, da je user posted image  zdrava, jaz bom že preživela

_____________________________

:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
21.8.2007 21:28:29   
Dejča
Meni sploh nisi čudna, ker si tudi sama želim, da bom čim prej v "stari formi" - no, trebuh najbrž nikoli več ne bo tak kot pri Jolandi Čeplak user posted image . Sploh proti koncu nosečnosti imaš počasi že vsega dovolj, nič ti ne paše, nič ti ne pristoji user posted image . pa čeprav ti vsi drugi pravijo, da izgledaš fantastično. Ampak - to je pač treba dati skozi, da na koncu dobiš v naročje nekaj najlepšega na svetu user posted image .

PS: Kako odveč ti bo šele vse, če boš rodila čez rok - jaz še kar čakam, pa sem ga imela v soboto user posted image .

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
21.8.2007 21:28:48   
mamuška
Mislim, da si čist po JUS-u user posted image user posted image

Ne vem, zakaj nosečnica ne bi smela imet slabega dneva, bit vsega sita, it sebi in vsem okoli sebe na živce in zakaj ONA ne bismela it nikomu na živce??? Saj načeloma vse z veseljem in skrbjo čakamo naše preljube otročiče, ampak ko se s težavo skobacam s kavča in me štiha od vratu do riti vse na počez, ne izžarevam nobenga žar in milobeuser posted image . Titsa, ki je kdajbila noseča, razume, tista, ki ni bila pa ne bo, pa če ji na 10 straneh razložim.

Jaz si takih dneh rečem, da je vredno, da bo minilo tudi to, dete bo pa le ostalo, da se ni vredno sekirat za take stvari. Me bomo rodile, pa bo (hja no, načeloma!) celulit in bolečine, kile in otekline porod odnesel, ene os pa vse življenje tečne, zagrenjne, zoprne in popolne, pa živ krst jim ne more pomagat! user posted image user posted image user posted image

Za lase poskrbijo frizerji, za otekle tačke pedikerji, za flekastokožo kozmetičarke - telefon v roke, naroči se, privošči si kak dan razvajanja, ne boš verjela, kako PAAAAAAŠEEEEEEEEEEEEE!!

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
21.8.2007 21:30:38   
amaya
podajva si roke...

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
21.8.2007 21:30:50   
Anonimen
Jaz se na srečo nisem tako hudo "napihnila"... Te pa razumem. Moje noge so v stilu Shrek - enkrat bolj, enkrat manj. Trebuh je pa ogromenuser posted image  In ne, nisi čudnauser posted image  Mislim, da se počutiš normalno - za user posted image  sevedauser posted image  Vsaka je imela kdaj obdobje "hočem moje telo nazaj" in je pokrivala vsa ogledala, kot vampirčkiuser posted image .

(odgovor članu ElaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
21.8.2007 21:31:21   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: Dejča

Meni sploh nisi čudna, ker si tudi sama želim, da bom čim prej v "stari formi" - no, trebuh najbrž nikoli več ne bo tak kot pri Jolandi Čeplak user posted image . Sploh proti koncu nosečnosti imaš počasi že vsega dovolj, nič ti ne paše, nič ti ne pristoji user posted image . pa čeprav ti vsi drugi pravijo, da izgledaš fantastično. Ampak - to je pač treba dati skozi, da na koncu dobiš v naročje nekaj najlepšega na svetu user posted image .

PS: Kako odveč ti bo šele vse, če boš rodila čez rok - jaz še kar čakam, pa sem ga imela v soboto user posted image .


Ej, dejča ne govori, prvič sem rodila 8 dni čez rok. Prosila sem doktorja, da zdaj pa že naj nekaj storijo, ker tega ne zdržim več.user posted image
O, mamuška, tvoje besede balzam za moje oči.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
21.8.2007 21:34:11   
Dejča
Hahaha, sem se ti nasmejala, ElaM ... 8 dni čez rok?? user posted image  O, kriza, upam, da bom jaz kaj prej. Saj sem vedela, da so mi dali prezgodnji datum user posted image .

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
21.8.2007 21:36:13   
dream3
Jaz sem noseča tretjič, pa mi je bilo in mi je spet  težko gledat sebe kako se širim in kako mi otekajo noge in roke, da o zabuhlosti v obraz ne govorim. Sicer ti občutki niso vsakodnevni, na vsake toliko časa pa. Tolažim se s tem, da nosečnost traja 9 mesecev, potem pa tako ali tako pridejo na vrsto drugačni časi. Verjetno te nisem potolažila, a sigurno nisi osamljen primer .user posted image


(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
21.8.2007 21:38:01   
ElaM
Dejča, kolk pa si čez rok? Te čist razumem, to čakanje je katastrofa, komaj živiš, popadka pa nobenega od nikjer. No, vsaj pri meni je bilo tako. In ne moreš verjet. doktor se me je res usmilil.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
22.8.2007 7:40:34   
dadica
Jaz sem sicer komaj v prvem trimesečju,ampak imam en kup težav do neznosnih slabosti, bruhanja, glavobolov in izcedkov. Tako da sem se zadnjič na WC-ju, ko sem že petič bruhala tisti dan razjokla, zraven pa ulila da bi rada videla tistega biser ki je rekel da je nosečnost najlepši čas v ženskinem življenju.To je 100% izjavil moški!!!!! Tako da te čisto razumem, je lepo, ampak še lepše je po porodu!

lp dadica

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
22.8.2007 8:01:11   
pikica*
Še ena tukaj. Čisto nesrečna, ko se pogledam v ogledalo (ali pa na tehtnico). Kile grejo gor, celulit se kopiči, prav tako pa tudi slaba volja. Ampak ni kaj. Štiri mesece bo treba še počakat, potem se pa itak začne veselicauser posted image  (beri: krotenje navihane in trmaste dvoletnice ter pedenanje novorojenčka).  
Tudi jaz se velikokrat sprašujem na čigavem zeljniku je zrasla trditev, da je nosečnost eno tako blaženo obdobje. Sem čista antireklama za nosečnostuser posted image .

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
22.8.2007 8:35:51   
itata
jaz sicer še nisem tko delč kot ve (februarčica), ampak sem tud danes bolj z levo nogo vstala pa še čevlji me tiščijo (noge so mi že prej dost zatekale, pa še šok jih je po 2 mesecih japank), trebuh mi je začel rast, kikla me danes ne glih tišči, ampak jo imam do popka gor potegnjeno... kr neki. da ne omenjam napada mozoljev, ki se izvaja na mojem obrazu in hrbtu. mi poteče ta teden vozniška pa imam tolk mozoljev, da se nisem hotla it slikat na novo, ampak sem si kar staro sliko dala razvit... nobene blaženosti se strinjam...

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
22.8.2007 8:49:01   
ašun
Se podpišem pod tvoj post. Trebuh imam že tok velik, da mi je napoto. Če se slučajno vležem na hrbet zgledam kot hrošč in rabim dvigalo, da me poberejo. Karkoli naredim sem zadihana, kot da bi odtekla maraton. Kosmata sem in se ne morem normalno pobrit. Če hočem vidit svojo "ta malo" rabim ogledalo....potem pa ugotovim, da je zabuhla in ne tako majhna. Ko grem po cesti me vsak oblaja " u kok velik trebuh! A bo kmalu?"
JAZ BI RADA ŽE RODILA!!!!!!

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
22.8.2007 9:01:04   
oktoberka
Ah, js se tud počutm že prou grozno! Sama seb grem na živce in sploh se ne morm pogledat v ogledalo. Sm si prou obupna. Celulit, rit polna popokanih žilic al pa strij... Mmmmm.. Njami.....user posted image
Dobr da me mož še zmer rad pogleda. user posted image komi čakam da že pride ta 13. oktober in da spravimo to user posted image na svet, pol bo pa tud mami bl vesela in zadovoljna! Pol pa začnemo delat na sebi!!!!user posted image user posted image user posted image

Lep pozdrav vsem tečkam nosečkamuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
22.8.2007 9:04:01   
Nasy
No, jaz sem se tudi bala, da sem čudna, ker v teh slabostih, zgagi in smrdečem svetu ne razumem, kako je to najlepše, kar se ti zgodi..pa še na BD sem in nikamor ne smemuser posted image vse se mi nekam podira, upam, da vsaj na pregledu izvem dobro novico.

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
22.8.2007 9:09:10   
ElaM
Sem prav vesela, da se ne počutim samo jaz tako kislo.
Saj potem, ko rodiš, hitro pozabiš na vse tegobe,.. samo še vedno mi ni jasno, kako lahko eni trdijo, da je nosečnost najlepši čas v življenju.user posted image  Je pa res, da ena 2 meseca, v času ko so slabosti ponehale, pa do zabuhlosti in debelosti, sta bila prav fajn.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
22.8.2007 9:51:11   
Daschi
ma, jaz bi vse ostalo že še preživela, ampak...nos. V tej nosečnosti imam občutek, da imam nos čez ves obraz. Res! Kot mamut sem v glavouser posted image

V prejšnji nosečnosti so me grozno motile dlake, sem se depilirala ko nora in še sem imela občutek, da sem najbolj poraščena ženska na vsem svetu.

V drugi nosečnosti sem se začuda počutila prav ok, v prvi pa sem bila prepričana, da me bodo zapisali pod rekorde - najdebelejša ženska na svetu.

Eh, saj bo....

Važno, da bo vse ok, da bomo hitro rodile user posted image

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
22.8.2007 9:54:11   
*Naja
Joj, kok vas je lepo brat...Sem sicer komaj v 15. tednu, ampak sem že imela priložnost izkusiti vse "blažene" občutke, ki jih nudi nosečnostuser posted image . Pa zakaj user posted image nam to nikoli nihče ni prej povedal? Ampak čist zares....Iz nobenih ženskih ust nisem nikoli slišala, da je nosečnost čas slabosti, utrujenosti, špikanja tu pa tam, bolečin v trtici, neprestanega lulanja, nespečnosti, napadov lakote, napihnjenosti....
Ja, ni kaj. Življenje nas vedno znova preseneča. Verjetno bomo pa tudi me same, ko bodo na svet privekali naši user posted image , čisto drugače gledale nazaj, v čas nosečnosti.
Res je pa tudi, da se po nekaj tednih, mesecih že kar navadiš na določene težave, ki te dnevno spremljajo in res niti niso več tako moteče. Zdaj, ko mi ni več slabo, so bolečine v trtici, nenehna napihnjenost mala malicauser posted image .
Pa naj me že obiščejo metuljčki....jih že tolk težko pričakujem....mal nagrade za vse te tegobeuser posted image .


_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
22.8.2007 10:15:27   
DANVARI
ElaM in vse ostale sotrpinke en veeelik user posted image za vas user posted image user posted image user posted image
Ste me prov nasmejale user posted image user posted image user posted image
Jaz imam danes oblečene hlače, ki pridejo čez cel trebuh (ponavadi nosim take pod trebuhom) in že skoz mislim da se bom nazaj prekucnila user posted image user posted image user posted image Joj pa podbradek... moj vrat je izginil neznano kam...

Najbolj sem pa jezna ker sem si na razprodajah kupila ene ful luštne balerinke pa jih ne morem obut ker me zgoraj od zatečenosti tiščijo. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
22.8.2007 10:22:58   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: DANVARI

Jaz imam danes oblečene hlače, ki pridejo čez cel trebuh (ponavadi nosim take pod trebuhom) in že skoz mislim da se bom nazaj prekucnila user posted image user posted image user posted image Joj pa podbradek... moj vrat je izginil neznano kam...




Enako, again.user posted image  Jaz sem tudi brez vratu, pa skoz sem bila tako suha, da je brada naprej štrlela, zdaj sem pa brez vratu.user posted image user posted image

A smo, a nismo za v reklame.user posted image user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
22.8.2007 10:27:52   
soraja
jaz komaj čakam,da pride oktober,še prej pa čakam kakšne močne ohladitve,da lahko začnem z dolgimi rokavi,ker tudi jaz ne morem več gledat to moje luknjasto zavaljeno telo....seveda pa je itak najbolj važno,da bo vse ok z user posted image  pol po porodu pa se bomo vse pomirile in počasi začele kaj delat na sebiuser posted image

_____________________________

naša punčkica,komaj te čakava!

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
22.8.2007 10:32:28   
Kim80
Jaz pa imam obupno kožo, odkar sem noseča. Mozoljev toliko, da mi noben puder ne pomaga. Moj obraz res ne izgleda privlačno, tak da mi tisti nosečniški sij prav nič ne pomaga. Ampak si rečem - hormoni pač delajo svoje. Aja, pa da o preobčutljivosti ne govorimo! Zjočem se lahko kar tako tja v en dan.
Uživajte vsako sekundo nosečnosti.user posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
22.8.2007 10:43:54   
Anonimen
Jaz te popolnoma razumem. Če me pogledaš v obraz, imaš občutek, da sem najstnica, ki jo je zdelala hormonska terapija (mozolj na mozolju), sicer je s kilažo boljše kot v 1.user posted image  (dosti boljše), samo trebuh pa me bo pokopal (danes sem si merila obseg - 110 cm). In december je še daaaaaaaleeeeeeččččč. O tem, da so strije iz 1.user posted image , ki so nastale po trebuhu, spet začele rdetiuser posted image , pa ne bomuser posted image

(odgovor članu Kim80)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
22.8.2007 10:52:53   
DANVARI
Raho, popravi podpis user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A sem čudna, a se še katera podobno počuti?
22.8.2007 13:57:13   
aurora6
Za lase poskrbijo frizerji, za otekle tačke pedikerji, za flekastokožo kozmetičarke - telefon v roke, naroči se, privošči si kak dan razvajanja, ne boš verjela, kako PAAAAAAŠEEEEEEEEEEEEE!!


Res da verjetno pase sam ko pa so takoooooo dragiiiiiiii user posted image

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Varanje
binyy

Ali bi prevarali svojega partnerja,če le ta nebi nikoli izvedel?

da, takoj (7%)

ne, nikoli (58%)

mogoče (11%)

ne vem (18%)

sem ga že (6%)


Število vseh glasov: 290

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!