|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A ste kdaj dobile svoje partnerje...
5.4.2006 9:09:44   
ZARA




...bivše ali zdajšnje, na kraju zločina. Se pravi, da so vas varal in ste ga/jo ujeli pri dejanju samem. In kje?? Še bolj od tega me pa zanima, kakšen izgovor je imel/-a ??
Lahko ste anonimni, me ne moti. Res me pa zanima, kaj so imel po dogodku za povedat v svoj zagovor.


lp




_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A ste kdaj dobile svoje partnerje...
5.4.2006 9:14:20   
Anonimen
Ne, jaz ne. Je pa bivša od mojega bivšega njega zalotila z drugo. Pri samem dejanju. Kaj je točno rekel, ne vem, ampak prav prepričljiv ni mogel biti (no ja, saj kako naj bi pa biluser posted image ). Ker so naslednji dan prišli njeni starši in njunega stanovanja odmontirali in odpeljali vse, kar je bilo njenega.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A ste kdaj dobile svoje partnerje...
5.4.2006 9:16:20   
muki1
Ja, jaz sem dobila svojega fanta v osmem razredu v Moravskih toplicah, ko se je lizal z mojo ,, prijateljico,,.
Sem ji eno prisolila, potem pa sem vsa razočarana sedla na kolo in se odpeljala domov. user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A ste kdaj dobile svoje partnerje...
5.4.2006 9:49:59   
Anonimen
Moj bivši je bil pa kot kak kreten iz filma... Pridem v kuhinjo (takrat naj jaz sploh ne bi bila v hiši) in gospodična sedi v njegovem naročju... Najprej nekaj trenutkov vsi brez besed, potem pa:"Kaj pa ti delaš tukaj?" Ja, no, mislim, da bi morala pravzaprav jaz to vprašati... Najprej je rekel, da sem pijana (v 6. mesecu nosečnosti, seveda) in da sploh nič nisem mogla videti, ker nič ni bilo... Ko je ona šla, pa... eh, tisto je pa že druga zgodba...

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A ste kdaj dobile svoje partnerje...
5.4.2006 10:13:12   
bambi
Ja, jaz sem mojega bivšega zalotila s prijateljico.... skupaj sva bila 5 let, v planu poroka, potem sem ga na eni zabavi dobila z njo, vsi smo spali, ker smo bili v istem prostoru, onadva frajerja sta pa se dogovarjala, kako gresta v klet na en seks..... kot da gresta na čik.... jaz sem počakala, da sta odšla in se delala da spim, potem pa počasi za njima. Ona je ravno sedela njemu, nista še bila slečena, ko sem jaz stopila v prostor in  vprašala če nadaljujeta z zabavo??? Bila sta totalno šokirana, jaz pa tudi, ampak nisem tip ki bi delala scene, zato sem se obrnila in jima zaželela srečo. Seveda je moj bivši takoj priletel za menoj in mi nekaj pojasnjeval, češ, da je bilo samo enrat, ampak jaz o tem nisem želela več debatirat.... Še kakšno leto dni je potem vztrajal, mi pošiljal darila, rože, dokler ni obupal. Jaz enostavno nisem mogla oprostit, ker sem potem izvedela, da je njuna afera trajala cele 2 leti.... Žal sem nato ugotovila, da je na tem svetu vse preveč varanja in nezvestobe, sploh se to lepo vidi, ko greš kam na službeno fešto, so predvsem moški kot kakšni stekli, podivjani psi..... priznam, da sem zaradi te izkušnje postala malo bolj pazljiva in zelo težko zaupam, nisem pa tip, ki bi zaradi tega obsojala sedaj vsakega moškega in špionirala za njim... moj mož lahko gre kamor hoče in nikoli ne preverjam kje je, ker menim, če bo hotel s kom kaj imeti, bo že našel priložnost, ne da bi jaz za to vedela in tako jo lahko izkoristi tudi vsak izmed nas......je pa to ena izkušnja, ki ti da misliti in te postavi na realna tla, da s komerkoli si in karkoli delaš, moraš najprej pomisliti nase!!!!

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A ste kdaj dobile svoje partnerje...
5.4.2006 10:30:17   
Anonimen
Joj, ZARA, si mi pa prebudila spomine.
Po mojem bo moja zgodba najbolj bedna od vseh. user posted image
V svoj zagovor naj povem, da sem bila stara 17 let, da je bil prvi, trajalo je eno leto.
Že lep čas sem slutila (beri vedela) da ma drugo, potem pa sva jo skupaj pričakala v Ljubljani na železniški pred pošto. Ona je prišla, in sta lepo skupaj odkorakala stran, objeta seveda.
Šli smo pa v LJ na en koncert. Jaz pa sem tam ostala sama, celo noč, on pa s svojimi prijatelji, ona je namreč mogla domov. No, tisto noč je bil potem še z eno, ko je gospodična odšla domov spat, ampak zaniamivo, da sta še vedno skupaj, torej po osmih letih. Ja, očitno je šlo za pravo ljubezen, vsa čast! user posted image
Še to, njegov izgovor? Ni, ga blo, je pa izrazil željo, da bi sedel na obej stolčkih, in začudenje, ko nisem na to pristala. Dokaj bedna zgodba, kajne? user posted image

(odgovor članu bambi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A ste kdaj dobile svoje partnerje...
5.4.2006 10:32:36   
Anonimen
nisem in tut upam da ne bom user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A ste kdaj dobile svoje partnerje...
5.4.2006 10:41:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Res me pa zanima, kaj so imel po dogodku za povedat v svoj zagovor.




Kaj pa je tvoj povedal za izgovor? user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A ste kdaj dobile svoje partnerje...
5.4.2006 10:52:13   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

.... potem pa sva jo skupaj pričakala v Ljubljani na železniški pred pošto. Ona je prišla, in sta lepo skupaj odkorakala stran, objeta seveda.



user posted image  

Jaz nisem še nikogar tako dobila. Ne svojega ne koga drugega.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A ste kdaj dobile svoje partnerje...
5.4.2006 12:01:26   
ZARA



Tjazi, nič, ker ga še nisem dobila. user posted image  Samo zanimali so me najbolj butasti izgovori na svetu. user posted image




_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A ste kdaj dobile svoje partnerje...
5.4.2006 12:10:00   
koala
Ja svojega bivšega. Sta se pa lizarla na cesti v času, ko sem se vračala iz gimnazije. Sem ju vprašala "A uživata?" in šla dalje. Pol je za mano skakal in se trudil, še decembra mi je zagotavljal, da se ne bo nikoli več ne bo zgodilo in da sem zanj edina. A ker sem trmasta nism popustila. No, maja pa je postal očka.
Je pa res, da se vse vrača, ta njegova izbranka je pustila saaaega z teden dni starim sinom, je zginla neznano kam. 14 dni kasnej se je vrnila vsa pokesana, je bila z prijateljico na morju.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A ste kdaj dobile svoje partnerje...
5.4.2006 12:10:21   
viv_
En primitiven vic, k ga je moj enkrat dam prnesu:
"Ne priznam, pa če me gor najdejo... Bom reku, da sem šu scat!" user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A ste kdaj dobile svoje partnerje...
5.4.2006 12:11:14   
dory
pri konkretnem dejanju nisem in tudi upam,da v zivljenju ne bom...sem pa zalotila ( in ne samo jaz ) bivsega,kako se je po telefonu osladno menil za randiuser posted image ...nisem mogla verjet kar sem slisala...izgovor je pa bil, da sem mal zmedena in da sem si narobe predstavljala,ker sem prevec ljubosumnauser posted image ...idiotuser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A ste kdaj dobile svoje partnerje...
5.4.2006 14:54:40   
srki
Ga še nisem pri dejanju dobila, razen tistih butastih sms-ov-enkrat, upam da nikoli več!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A ste kdaj dobile svoje partnerje...
5.4.2006 15:01:02   
anabanana
Ne, nisem, prisežem pa, da se nebi dobro končalo, ker sem zelo ljubosumne in vročekrvne sorteuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
6.4.2006 0:04:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A ste kdaj dobile svoje partnerje...
6.4.2006 5:01:32   
matahari
Rodil se nama je drugi sin ko je bivši začel zelo pozno prihajati domov..beri proti jutru..ko sem ga vprašala kje je bil je bil odgovor seveda s kolegi na drinku..pa kdo ga je pripeljal seveda frend..no pa sem naslednjič počakala pri oknu in videla, da ga je pripeljala ob dveh zjutraj moja prijateljica..seveda odgovor je bil spet frend..pa naslednjič isto..mu nisem rekla nič ampak spakirala otroka in se preselila k staršem..sledila je ločitev..mislim, da kakšni izpadi niso bili potrebni, ker je bilo vse jasno...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A ste kdaj dobile svoje partnerje...
6.4.2006 6:15:09   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


Ali ste kdaj dobile svoje partnerje,bivše ali zdajšnje, na kraju zločina. Se pravi, da so vas varal in ste ga/jo ujeli pri dejanju samem.




Še ne še!!!!


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A ste kdaj dobile svoje partnerje...
6.4.2006 6:36:55   
Marogica
Ne, jaz tega na srečo nisem doživela. NAjbolj butast izgovor? Sigurno kaj v smislu:" Draga, saj ni tako, kot izgleda."user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A ste kdaj dobile svoje partnerje...
6.4.2006 7:40:49   
daddy
   Kot legendarni Rene v nadaljevanki Alo Alo - " You stupid woman .... a ne vidiš da sem dal lepotici samo umetno dihanje, ker je revica skoraj izdihnila od strahu"? ....

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A ste kdaj dobile svoje partnerje...
6.4.2006 8:03:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: CIPRESA


Še ne še!!!!



Ha ha...  Ciopresa napise... Še ne.... potem pa... Vse ob svojem casu.. user posted image user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A ste kdaj dobile svoje partnerje...
6.4.2006 9:47:33   
NRMM
O ja tudi to se zgodi. Sicer zraven ga nisem dobila, je pa vse kazalo na to od smsov, račun od kondomov v denarnici (ja no zdej še rečte, da sem firbčna, ko brskam po denarnici ampak me je nekaj vleklo vanjo in glej ga zlomka, račun od škatlice kondomov, midva jih pa nikoli uporabljala user posted image ,izgovor za ta račun je bil.....ziher sem napačn račun vzel iz pulta user posted image ). Ja in jaz sem mu seveda oprostila. Ko se še danes spomnem na to in mu vržem pod nos mi reče, da ni imel s sodelavko nič,ampak je potreboval nekoga za pogovor, ker sem jaz večinoma časa preživela v službi med tednom...še en butast izgovor, on je šofer in je bil doma itak samo med vikendom v tistem času očitno tudi med tednom. V kondome sta pa ziher nalivala vodo in si jih od dolgega časa podajala user posted image user posted image .

Če bi bilo pa to še 1x pa dobi kufer s cotami pred vrata.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A ste kdaj dobile svoje partnerje...
6.4.2006 9:58:37   
ZARA








Če bi bilo pa to še 1x pa dobi kufer s cotami pred vrata.

A če bi si še 1x podajala kondome polne vode? user posted image  

A ti si mu pa oprostila? Dobra si ti meni ženska. Boh ved, kaj bi reku, če bi ga dobila v "akciji"?? Sorry draga, slučajno je šla mem in mi padla na kondom user posted image


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A ste kdaj dobile svoje partnerje...
6.4.2006 10:02:34   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA







Če bi bilo pa to še 1x pa dobi kufer s cotami pred vrata.

A če bi si še 1x podajala kondome polne vode? user posted image  

A ti si mu pa oprostila? Dobra si ti meni ženska. Boh ved, kaj bi reku, če bi ga dobila v "akciji"?? Sorry draga, slučajno je šla mem in mi padla na kondom user posted image




Reku bi, da se je revca spotaknila in jo je tako nesrečno odneslo, da se je čist po nesreči nataknila ravno na njegovega.user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A ste kdaj dobile svoje partnerje...
6.4.2006 10:10:35   
ZARA



Ja, CUKR, mogoče ma pitona čez celo sobo. user posted image user posted image user posted image




_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?