|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A to obstaja na CRO?
6.8.2007 22:48:55   
Anonimen
user posted image  

Da se zgubljam po vseh moznih turisticnih straneh Hrvaske, se rajsi kar na vas obrnem.

A je kje na Hrvaskem kraj, ki ustreza telim pogojem:
- samotne plaze, ki so dostopne brez colna
- nikakor ne Istra, pa prav J Dalmacije tudi ne
- lahko otok, ce ima povezavo s kopnim - trajekti odpadejo, ker hvala ne bi
- plaze s kamencki (mivka v morju sploh super, ni pa nujno)
- ne rabi imet sence
- ne rabi bit neko zurersko mesto
- trgovina (zalozena z vsaj osnovnimi zivili, ker na destinacije, kjer lahko hrano kupis le od domacinov (ribe, zelenjava itd. - na to varianto) ne bi)
- psi do dovoljeni
- apartma (s klimo)

Izbiram destinacijo za drugo leto, ker se mi je letos Pag po 11 letih zameril, sploh pa voznja s trajektom v najhujsi burji. user posted image  Ne bi ravno nekega penzionisticnega kraja in ne kakega zurerskega kraja, ker itak ne morem nikamor zaradi psa in ker bi bil to predvsem in samo dopust v dvoje (z mozgani na off in beaglom na straziuser posted image ) ..

Aja, Hrvaska pa zaradi blizine in nepoznavanjem italijanskega jezika. Ob avstrijskih jezerih se najbrz psi ne smejo kopat? Kjer so urejene plaze?

LP, Ribica
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A to obstaja na CRO?
6.8.2007 22:51:44   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

user posted image   

A je kje na Hrvaskem kraj, ki ustreza telim pogojem:
- samotne plaze, ki so dostopne brez colna
- nikakor ne Istra, pa prav J Dalmacije tudi ne
- lahko otok, ce ima povezavo s kopnim - trajekti odpadejo, ker hvala ne bi
- plaze s kamencki (mivka v morju sploh super, ni pa nujno)
- ne rabi imet sence
- ne rabi bit neko zurersko mesto
- trgovina (zalozena z vsaj osnovnimi zivili, ker na destinacije, kjer lahko hrano kupis le od domacinov (ribe, zelenjava itd. - na to varianto) ne bi)
- psi do dovoljeni
- apartma (s klimo)



V sanjah mogoče že. user posted image

Ne vem, žal....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A to obstaja na CRO?
6.8.2007 22:55:34   
Anonimen
V mesecu maju se še marsikaj najde...user posted image  user posted image . Tudi konec septembra.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A to obstaja na CRO?
6.8.2007 22:58:15   
mamči
Tako je v Tribunju blizu Vodic - za čisto samoto pa je do prvega otočka 3 minute s čolnom. Mogoče, da je na plaži oz. ob plaži tud kaj bolj skritega. Ampak odkrito rečeno, po 8 letih kar hodim v Tribunj, se še na plaži nikoli nisem kopala user posted image , ker imamo čolniček in gremo vedno na kak otok.

Drugače pa mivke tam ni, so kamenčki, neke gužve in galame ni, če si je pa želiš, greš pa do Vodic al pa Šibenika - oboje ja blizu.

Je idealno za mlade zaljubljence, ki si želijo miru, mene pa fascinira zaradi izredne čistoče morja, in pestrega morskega dna - za vse nasvetu se namreč rada potapljam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A to obstaja na CRO?
6.8.2007 23:15:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamči

Je idealno za mlade zaljubljence, ki si želijo miru, mene pa fascinira zaradi izredne čistoče morja, in pestrega morskega dna - za vse nasvetu se namreč rada potapljam.


To mi je vsec user posted image  Samo colnicek odpade, ker jaz ne maram morskih plovil (mi je takoj slabo, pa ni mi fajn obcutek), pa se Luni se zmesa.

Ja, Mic, verjamem, da je v maju fajn, samo takrat bo meni fajn z ucenjem za maturo, dopustovanje pa 15. julija, ko zvem rezultate. user posted image

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A to obstaja na CRO?
7.8.2007 0:00:30   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

To mi je vsec user posted image  


Saj zato sem pa napisala, ker sem vedela, da ti bo user posted image . Uff, če se jaz spomnim, pred mnogimi, mnogimi leti....user posted image . In ostal je le spomin user posted image . ajd preidem na tehnične stvari :

čolna se navadiš zelo hitro. Meni je v avtu pogosto slabo na dolgih vožnjah in zgleda, da to nikdar ne bo minilo. V čolnu mi je prvih parkrat dobesedno želodec ven obrnilo in sem bila ziher, da se ne bo obneslo, pol pa, kot bi odrezal. Nič več.
Samo jaz zdaj govorim tud o 3urah vožnje po kr velikih valovih, tebi pa v tistih 3 minutah do prvega otoka ziher ne bi bila sila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A to obstaja na CRO?
7.8.2007 7:49:16   
nuala
Murter je dosti blizu tega, kar si opisala.
Drugače pa pridi k meni na Kreto, na južni strani je kar nekaj tega ( pri nas na vzhodu v supersezoni nimamo niti samotnih plaž niti psi se ne smejo nikjer kopat ).


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A to obstaja na CRO?
29.8.2007 15:57:34   
kristinaj
psa v pasji hotel, na letalo in v dveh do šetsih urah si na različnih čudovitih lokacijah :=)). ž


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A to obstaja na CRO?
30.8.2007 21:57:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

psa v pasji hotel


Over my dead body user posted image  

Saj smo ze odloceni za lokacijo, bomo sli v kompletu, nic ''samskih'' pocitnic .. user posted image

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?