|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A v Grčijo pa nobena ne bo šla kampirat?
13.1.2009 9:50:54   
Mišni
Mi se  nagibamo za Grčijo. Bi pa šli kar z avtom in se magari kje ustavili ij prespali v malem šotoru.
A je katera, ki je tam že bila ali ima namen iti?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A v Grčijo pa nobena ne bo šla kampirat?
13.1.2009 11:07:36   
viv_
viv skače v zrak z dvignjeno roko user posted image

Bili, poleti 2006.

Ladja Benetke - Krf

Šli iz Krfa do Igoumenitse s trajektom, in potem na Lefkas (most). Iz Lefkasa gre trajekt na Kefalonijo in iz Kefalonije na Zakintos. Potem pa iz Zakintosa s trajektom v Kilni, po cesti do Patrasa in spet z Ladjo v Benetke.

Skupaj smo bili na poti 3 tedne. Kampirali smo v telih kampih:
- Krf: http://www.kardacamp.gr/
- Lefkas: http://www.porosbeach.com.gr/
- Kefalonija: http://www.camping-karavomilos.gr/
- Zakintos: http://www.zanteweb.gr/zakynthos.zante/en/camping-zante

Mislim pa, da smo v 3 tednih AI porabil 2500€


_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A v Grčijo pa nobena ne bo šla kampirat?
13.1.2009 11:09:26   
Mišni
U, hvala, viv. Grem gledat linke.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A v Grčijo pa nobena ne bo šla kampirat?
13.1.2009 11:19:07   
Mišni
U, tale tazaden kamp na Zakintosu mi je ful dober. Taki so meni všeč. Ki so kr nekiuser posted image , pa ta ima zraven a še res malo "luksuza". Jaz imam rada take vrste kampe.


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A v Grčijo pa nobena ne bo šla kampirat?
13.1.2009 11:41:44   
viv_
V vseh kampih so bile parcele...

Ful lepo je bilo na Lefkasu, čudovita plaža, edino ose so bile sitne. Pa kamp je bil "v dolini" tako da si moral do štacune v breg...

N Krfu je bil zelo lepo urejen kamp...

Na Zakintosu, sta pa dva dela - novi in stari. Mi smo bili v starem, kjer smo bili skoraj edini. Idilo so motile hruške, ki so padale z dreves in je bila po tleh "čofta".

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A v Grčijo pa nobena ne bo šla kampirat?
13.1.2009 11:46:26   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: viv

V vseh kampih so bile parcele...

Ful lepo je bilo na Lefkasu, čudovita plaža, edino ose so bile sitne. Pa kamp je bil "v dolini" tako da si moral do štacune v breg...

N Krfu je bil zelo lepo urejen kamp...

Na Zakintosu, sta pa dva dela - novi in stari. Mi smo bili v starem, kjer smo bili skoraj edini. Idilo so motile hruške, ki so padale z dreves in je bila po tleh "čofta".


Aha, a parcele. To pomeni, da je kao bolj pošlihtano, kot izgleda, a ne?

Do štacune v breg ... a se je dalo z avtom? tako smo imeli mi lani na Pelješcu, uvala, ki se zajeda v kopno, je pa seveda potem treba v breg, če hočeš ven iz uvale.

No, tale stari del Zakintosa bi meni ustrezal, ja, Razen hrušk seveda.user posted image  Os smo pa navajeni. Je treba pazit, da spotoma kakšne ne požreš, ko ješ.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A v Grčijo pa nobena ne bo šla kampirat?
13.1.2009 13:10:55   
viv_
Ja, se je dal z avtom do štacune... Imaš pa (za razliko od Italijanov) povsod lahko avto zraven.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A v Grčijo pa nobena ne bo šla kampirat?
13.1.2009 13:15:43   
nuala
Jaz sem poleti v Anconi, ko smo čakali trajekt, dobila tako fajn brošurco od Sunshine camping Greece club-a.
Imajo pa tudi internet stran www.sunshine-campings.gr
Mi bomo, če bo le uspelo šli junija ali zgodaj junija kampirat po Kreti.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A v Grčijo pa nobena ne bo šla kampirat?
13.1.2009 13:23:03   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Jaz sem poleti v Anconi, ko smo čakali trajekt, dobila tako fajn brošurco od Sunshine camping Greece club-a.
Imajo pa tudi internet stran www.sunshine-campings.gr
Mi bomo, če bo le uspelo šli junija ali zgodaj junija kampirat po Kreti.


Nuala, mi pa drugo leto na Kreto, zato sem te pa spraševala user posted image

Ja, pa tale camping club majo še popuste, če si z izkaznico v njihovih kampih.

Kaj pa varjanta, da greš do Soluna z avtom, pa tam potem na ladjo?

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A v Grčijo pa nobena ne bo šla kampirat?
16.1.2009 10:03:37   
viv_
Mišni, pa imam Lonely Planet "Greek Islands", je pa not neki malga tudi celinske Grčije. Če želiš, ti ga posodim.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A v Grčijo pa nobena ne bo šla kampirat?
21.1.2009 11:12:35   
muška
Midva sva tudi bila. Ladja do Igumenitse potem pa z motorjem po Grčiji. Zraven sva imela karto in sva si zjutraj naredila plan, do kam bi rada prišla in potem tam iskala kemp. kempov imaš tam malo morje (tudi takih z bazeni), tako da ni niti najmanjše panike.

Vsekakor pa se splača videt:
CELINA:
-Korint
-Atene
-Delphi
-Meteora

PELEPONEZ:
-Olimpija
-Napflio
-Epidaurus
-Mikene (tukaj je sicer eno samo kamenje, ampak OK nouser posted image )
-Argos
-Monemvasia user posted image

In še in še in še, zagotovo sem ogromno krajem naredila krivico, ker jih nisem napisala user posted image


Ma tega je toliko in v vsaki vasici naletiš na nekaj kaj te osupne.

< Sporočilo je popravil muška -- 21.1.2009 11:20:48 >

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A v Grčijo pa nobena ne bo šla kampirat?
9.2.2009 11:10:11   
Mišni
Tako. Zdaj sem malo potopisov prebrala, tako da se trenutno nagibamo k Peloponezu. Šli bomo pa kar po cesti, trajekt pride za kombi predrag.
Se moram iti v AMZS včlanit, da naredijo komplet potovalni načrt s cestninami vred.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A v Grčijo pa nobena ne bo šla kampirat?
9.2.2009 11:57:59   
viv_
Pejt si v knjižnico sposodit Lonely Planet Grčija. V novejših izdajih Lonely planeta so vedno notr narejeni itinerarji in je ful dobr.

Pot si pa lahko narišeš na viamichelin.com.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A v Grčijo pa nobena ne bo šla kampirat?
9.2.2009 19:22:45   
Mišni
Kaj je to itinerar?

Uno na viamichelin je moj nekaj včeraj delal, ja. Ampak naj lepo na AMZS še svoje naredijo, če želijo, saj je zastonj in preko neta.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A v Grčijo pa nobena ne bo šla kampirat?
9.2.2009 22:57:25   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Kaj je to itinerar?


Načrti poti za 1 teden, 14 dni, 3 tedne...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A v Grčijo pa nobena ne bo šla kampirat?
10.2.2009 18:36:47   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Kaj je to itinerar?


Načrti poti za 1 teden, 14 dni, 3 tedne...


Aja saj res, saj to je pa v križankah.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A v Grčijo pa nobena ne bo šla kampirat?
17.3.2009 14:06:56   
ušula
vivRR
letos poleti nas je zamikalo kampiranje na Kefaloniji, in sem na netu tudi jaz dobila tale kamp...
Prosila bi če  mi povš, glede na to da ste bili vi tam-(sem bila prav vesela ko sem videla napisano ime kampa na tvojem postu....)
kakšen kamp je-ali je miren?,
ali se da kampirat prav ob obali?,
kako je s senco?
mi imamo namen it v juliju
koliko časa traja prevoz iz Igumenice do Kefalonije?
koliko časa se voziš s trajektom Lefkas-Kefalonija?-kje ste kupili karte? Kako pogosti so trajekti?
Najbolj odločujoči faktor za nas je povezava Igumenica-Kefalonija,  se kar bojim da bomo bi do tja dol rabili 2-3 dni? ali se motim?  Upam da ja!

V primeru, da bi bilo predolgo do Kefalonije, mi pa prosim še malo opiši kamp na Lefkasu-ali je možno kampirat prav ob vodi-obali v "tvojem "omenjenem kampu?senca....

Imamo 3 leta staro punčko in najraje kampiramo prav ob vodi, ona je ves čas v vodi, po vodi,.....zato tudi take kampe iščemo...
komaj čakam na odgovor

 

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A v Grčijo pa nobena ne bo šla kampirat?
17.3.2009 18:14:23   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: ušula

vivRR
Prosila bi če  mi povš, glede na to da ste bili vi tam-(sem bila prav vesela ko sem videla napisano ime kampa na tvojem postu....)
kakšen kamp je-ali je miren? kako je s senco?

Kamp je razparceliran, na enem delu je bil kar precej senčen, na drugem delu pa ne toliko. Mi smo si za senco postavili še enega gadafija. Je pa res, da smo bili v kampu zelo malo. Kamp je sicer lepo urejen, ima trgovino, pralnico...

Ali se da kampirat prav ob obali?
Ne, prav ob obali se ne da kampirat. Če se prav spomnim je med obalo in kampom cesta.

koliko časa traja prevoz iz Igumenice do Kefalonije?
koliko časa se voziš s trajektom Lefkas-Kefalonija?-kje ste kupili karte? Kako pogosti so trajekti?
Najbolj odločujoči faktor za nas je povezava Igumenica-Kefalonija,  se kar bojim da bomo bi do tja dol rabili 2-3 dni? ali se motim?  Upam da ja!

Mi smo šli iz Benetk do Krfa - lahko greš tudi do Igoumenitse. Potem smo šli pa iz Igoumenitse na Lefkas (ni trajekta, Lefkas je povezan z mostom) in iz Lefkasa na Kefalonijo. Gre iz Vasilikija.
http://www.lefkas.net/ferries.htm
Mi smo karte od Italije do Grčije kupili v agenciji Atlantica, ki ima prostore v AMZSju na Dunajski v Ljubljani. So zelo prijazni user posted image Ostale karte za med otoki smo kupovali sproti in ni bilo težav.

V primeru, da bi bilo predolgo do Kefalonije, mi pa prosim še malo opiši kamp na Lefkasu-ali je možno kampirat prav ob vodi-obali v "tvojem "omenjenem kampu?senca....

Ta kamp je bil zelo senčnat, ampak prav tako ni možno kampirati povsem ob morju. Je pa plaža v sklopu kampa.

Imamo 3 leta staro punčko in najraje kampiramo prav ob vodi, ona je ves čas v vodi, po vodi,.....zato tudi take kampe iščemo...
komaj čakam na odgovor

MI smo bili tam, ko je bila Mirna stara 2 leti in pol, jaz sem bila pa 7 mesecev noseča... user posted image
 


Upam, da sem kaj pomagala. lp, viv

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu ušula)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A v Grčijo pa nobena ne bo šla kampirat?
25.3.2009 14:41:53   
Babsi
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Tako. Zdaj sem malo potopisov prebrala, tako da se trenutno nagibamo k Peloponezu. Šli bomo pa kar po cesti, trajekt pride za kombi predrag.
Se moram iti v AMZS včlanit, da naredijo komplet potovalni načrt s cestninami vred.



Smo lani kampirali po Peloponezu. Bili v 3 kampih. Šli smo pa v obe smeri s trajektom. Naslednjič gremo s trajektom samo nazaj.
Sicer pa smo se imeli super, tudi otroci so bili navdušeni, je naša tamala rekla da bi šla letos sper v Grčijo user posted image .
Če te kaj posebej zanima, kar vprašaj.
Pa

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A v Grčijo pa nobena ne bo šla kampirat?
25.3.2009 14:44:54   
MATEJKA_
MI SMO BILI ŽE 4X na kampiranju v grčiji - chalkidiki - sithonia. ful lepo, peščene plaže, dokaj malo turistov. 2x smo bile z ladjo benetke-patras, 2x pa kar direktno z avtom dol - vožnje je isto (12-14h s čakanji na mejah vred), pa še stroške ladje si prišparaš. časovno pa je bilo isto kot mb-benetke - patras ali kje drugje - sithonia.

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A v Grčijo pa nobena ne bo šla kampirat?
2.4.2009 10:15:01   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Babsi
Smo lani kampirali po Peloponezu. Bili v 3 kampih.


A se kaj spomniš, v katerih kampih ste bili in koliko je približno bila cena? Pa kakšni so bili kampi, bolj "natur" ali bolj skomercialitirani, z bazenom in to?


(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A v Grčijo pa nobena ne bo šla kampirat?
2.4.2009 10:17:29   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: MATEJKA_

MI SMO BILI ŽE 4X na kampiranju v grčiji - chalkidiki - sithonia. ful lepo, peščene plaže, dokaj malo turistov. 2x smo bile z ladjo benetke-patras, 2x pa kar direktno z avtom dol - vožnje je isto (12-14h s čakanji na mejah vred), pa še stroške ladje si prišparaš. časovno pa je bilo isto kot mb-benetke - patras ali kje drugje - sithonia.


Kje je chaldiki - sithonia? Se spomniš mogoče imena kampov, da malo pobrskam po netu?
Pa še nekaj me zanima, namreč kje ste prvič prespali? Ne vem namreč, ali naj gremo kar direktno na Peloponez ali naj se raje prej za kakšno noč ali dve vsidramo, da zajamemo sapo.

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A v Grčijo pa nobena ne bo šla kampirat?
2.4.2009 12:00:13   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Kje je chaldiki - sithonia? Se spomniš mogoče imena kampov, da malo pobrskam po netu?


No, to zdaj že vem.user posted image  Za kampe bi pa še vedno prosila.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A v Grčijo pa nobena ne bo šla kampirat?
2.4.2009 14:03:56   
Babsi
Ti bom poslala točno za vse 3 kampe, upam, da bom našla zapiske user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A v Grčijo pa nobena ne bo šla kampirat?
2.4.2009 15:20:27   
Babsi
No takole:

1. kamp blizu Nafplia je bil Kastraki, pri kraju Tolo. Meni je bil od vseh najbolj všeč. Bil je tudi najdražji, točno pa zdajle ne vem, koliko smo plačali. Ima lepo peščeno plažo, nobene gužve in vse, kar pač rabiš v kampu. Veliko sence. Precej vetrovno. Nobenega bazena. V živo veliko lepše, kot izgleda ne tej strani:
http://www.kastrakicamping.gr/English/axiotheataen.htm

2. kamp je bil tale: http://www.finikescamping.gr/en/Photos_Camping.aspx
našim otrokom je bil najbolj všeč, meni najmanj, predvsem zaradi mivke (do plaže greš po sicer urejeni potki kakšnih 50m, ob potki je tudi tuš) in pa ogromno muh je bilo tam. Morda tudi zato, ker ni nič pihalo, posledično je bilo tudi nekoliko bolj vroče. Sicer pa kamp OK, na zastonj uporabo imaš kuhalnike, hladilnike in hlajeno tekočo pitno vodo. Pa na plaži ležalnike in marele.

3. kamp pa je bil tale http://www.campingparadise.gr/keimenagb.htm
tudi mivka, prav tako imaš hladilnike, kuhalike in pitno vodo. Ta je največji od vseh treh. Smo pa samo 2x spali tam, ker se nam je dopust že zaključeval.


V vseh kampih je trgovina, urejene saniratije, senca...So se pa kampi začeli "filati" v zadnjem tednu julija, tako da v zadnjem kampu nismo imeli kaj dosti za izbirat, smo bili s tremi šotori.

Lp, Barbara




(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?