|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A vas tudi daje ob jutranjih urah???
27.10.2006 8:20:37   
Anonimen
Mene najbolj prime sexat zjutri ob kavici  še koga??
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A vas tudi daje ob jutranjih urah???
27.10.2006 8:31:53   
Anonimen
Tud vcasih..  In zdaj?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A vas tudi daje ob jutranjih urah???
27.10.2006 8:31:56   
soncece24
Mene zjutraj ob kavi kaj drugega daje kot želja po seksu user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A vas tudi daje ob jutranjih urah???
27.10.2006 8:32:34   
Anonimen
Kaj pa na primer?

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A vas tudi daje ob jutranjih urah???
27.10.2006 8:36:25   
Marogica
Tudi mene zjutraj ob kavi daje kaj drugega.

Cigareta na primer.user posted image

Torej ne. Ni časa, ni volje, ni želje-nisem jutranji tip, in to v nobenem smislu.



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A vas tudi daje ob jutranjih urah???
27.10.2006 8:50:30   
Anonimen
Cigaret? A ves da je travca manj skodljiva kot cigaret.. celo zdravilna (seveda odvisno od kolicine).. zakaj raje ne pokadis malo travce?

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A vas tudi daje ob jutranjih urah???
27.10.2006 9:02:36   
Anonimen
Obožujem jutrouser posted image Odkar pa jaz več ne pijem kave in ne kadim, pa so jutra bolj meglenauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A vas tudi daje ob jutranjih urah???
27.10.2006 9:06:11   
tanikaa
Ja me prime. Samo približno eno uro moram biti pokonci, da se redno prebudim. Potem pa: Action user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A vas tudi daje ob jutranjih urah???
27.10.2006 9:10:01   
total
Tudi jaz nimam nič proti jutranjem sexsu....user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A vas tudi daje ob jutranjih urah???
27.10.2006 9:14:49   
Jaz*
Mene ponavadi prime že pred prvo jutranjo kavico in če je čas to tudi pridno izkoristiva.Potem pa vedno sledi kavica v postelji, ki jo vedno skuha moj zlati dečko.
Lp

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A vas tudi daje ob jutranjih urah???
27.10.2006 9:17:19   
smrka
Mene pa skoz prime, ne sam ob jutranji kavici.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A vas tudi daje ob jutranjih urah???
27.10.2006 9:50:18   
Zahi
včasih tudi zjutraj.. kot tudi dopoldan.. popoldan.. zvečer..


kaj pa ponoči? .. se prebudiš.. čist horny.. pa napadeš? a se je kermu to zgodil.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A vas tudi daje ob jutranjih urah???
27.10.2006 9:50:48   
Samoyedka
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Cigaret? A ves da je travca manj skodljiva kot cigaret.. celo zdravilna (seveda odvisno od kolicine).. zakaj raje ne pokadis malo travce?


user posted image Tale je pa tipično pubertetniška oz. izjava tistih, ki se jim še sanja ne o travi in samo prefiltrirajo dejstva ter si jih prikrojijo po svoje. Pa ne zamerit user posted image

Gremo dalje, tu ni debata o kanabisu user posted image Zjutraj rabim js najprej kofe, da k sebi pridem, pa še kakšno urco, potem "me pa tudi prime"user posted image ...včasih, ne vedno user posted image


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A vas tudi daje ob jutranjih urah???
27.10.2006 9:52:33   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Samoyedka

Tale je pa tipično pubertetniška oz. izjava tistih, ki se jim še sanja ne o travi in samo prefiltrirajo dejstva ter si jih prikrojijo po svoje. Pa ne zamerit user posted image

Gremo dalje, tu ni debata o kanabisu user posted image Zjutraj rabim js najprej kofe, da k sebi pridem, pa še kakšno urco, potem "me pa tudi prime"user posted image ...včasih, ne vedno user posted image



se ne strinjam s tvojo izjavo o travi.. ampak.. vseeno user posted image

a se moraš res zbudit, da te prime.. kaj pa v tistem pol zaspanem stanju? .. takrat je najlepše.. ko imaš še zaprte oči..

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A vas tudi daje ob jutranjih urah???
27.10.2006 10:26:13   
total
Zahi prav imaš...,tisto v pol zaspanem stanju je najlepše..user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A vas tudi daje ob jutranjih urah???
27.10.2006 10:43:45   
tanikaa
Kakor komu. Sicer pa se s prvim delom posta Samoyedke popolnoma strinja. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A vas tudi daje ob jutranjih urah???
27.10.2006 11:33:49   
Čupka
Evo, moje idealno nedeljsko jutro;
Zbudiva se in slišiva, da otroci že gomazijo iz svoji posetelj na sedežno, gledat risanke...potem pa si privoščiva tak...zaspan seks na easy...pa čisto potiho sevedauser posted image user posted image user posted image ...moj nato vstane in gre pripravit zajtrk...jaz pa še malo dremuckam in se crkljam in predem od ugodja...potem pa me iz postelje, med svoje srčke, zmami dišeča, najboljša kavica na svetu...
Ja, lepe so take nedelje, pa zato, ker jih ni veliko, verjetno še lepše :-)

< Sporočilo je popravil Čupka -- 27.10.2006 11:34:40 >

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A vas tudi daje ob jutranjih urah???
27.10.2006 11:34:04   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: total

Zahi prav imaš...,tisto v pol zaspanem stanju je najlepše..user posted image


ane ane user posted image

mal je drgač takrat.. bolj zanimivo.. user posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A vas tudi daje ob jutranjih urah???
27.10.2006 11:34:11   
Anonimen
Jah ne vem.. po mojem je travca manj skodliva kot tobak..  samo ce ni v velikih kolicinah..

Nekomu, ki mi je to povedal pac verjamem.. Preiskusa pa res nisem naredu.. Ampak ce cloveku zaupas.. pac zaupas..

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A vas tudi daje ob jutranjih urah???
27.10.2006 11:37:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Čupka

Evo, moje idealno nedeljsko jutro;


pa se moje..

v sobi je trenutno namescen 19 mesecni radar, ki zazna vsake poiskuse intimnega druzenja.. in zazene vik in krig..

(odgovor članu Čupka)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A vas tudi daje ob jutranjih urah???
27.10.2006 11:44:29   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Jah ne vem.. po mojem je travca manj skodliva kot tobak..  samo ce ni v velikih kolicinah..

Nekomu, ki mi je to povedal pac verjamem.. Preiskusa pa res nisem naredu.. Ampak ce cloveku zaupas.. pac zaupas..


travca je manj škodljiva kot tobak.. to imaš prav.. nikotin je v primerjavi z THCjem pravi strup... kaj šele proti alkoholu..

problem je samo ta, da je bil tobačni in alkoholni lobi v začetku prejšnjega stoletja premočan, da bi spustili na trg še eno drogo.. zakaj bi si delali konkurenco, če so imeli vse vlade v žepu..

tako iz zdravstvenega vidika vpliva THCja na organizem kot tudi kancerogenega dejavnika nikotina, se vsaj dohtar strinja, da je THC v primerjavi z alkoholom ali nikotinom pravi mačji kašelj.. ampak zaenkrat je THC strah in trepet.. alkohol se lahko najde že v marsikaterem bonbonu.. nikotin pa lahko kupi vsak deček.. tedve droge sta legalni.. THC se pa uvršča med nevarne mehke droge user posted image .. ampak svet spije tisto, kar se kupi v trgovinah..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A vas tudi daje ob jutranjih urah???
27.10.2006 11:46:09   
Samoyedka
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Jah ne vem.. po mojem je travca manj skodliva kot tobak..  samo ce ni v velikih kolicinah..

Nekomu, ki mi je to povedal pac verjamem.. Preiskusa pa res nisem naredu.. Ampak ce cloveku zaupas.. pac zaupas..


Tjazy, pol bi tut z letala skoču brez padala, če bi ti tale tvoj frend reku, da boš letel? Eh, ne mislim debatirat, sigurno pa vem, kaj govorim, ker se poklicno ukvarjam z jankiji, tak da...

Zahi, tut ti beri zgoraj user posted image . Ampak nekaj resnic si pa napisal medtem, ko sem sama pacala svoj post skupaj- alko (in čiki) so živa hinavščina in potuha. Ne vem, če ne bo treba druge teme odpret, tam se pa lahko skoljemo na živo in mrtvo o travci user posted image

Ma v napol zaspanem js rajši ne bi, kaj pa če se na kakšnega bivšega v preblisku spomnem, pa kej zinem vmes?! user posted image Ziher je ziher

< Sporočilo je popravil Samoyedka -- 27.10.2006 11:49:23 >


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A vas tudi daje ob jutranjih urah???
27.10.2006 11:46:41   
Čupka
user posted image user posted image user posted image  midva sva pa uspela it pred 2 letoma na svojeuser posted image user posted image user posted image  ...no ja, v svojo sobo mislim...tako da je to edini prostor, kjer sva lahko trenutno relax...
Se mi pa kolca po časih, ko je bila postelja še nekako najdolgočasnejši in najmanjkrat uporabljen ****-placekuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A vas tudi daje ob jutranjih urah???
27.10.2006 11:51:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Samoyedka

Tjazy, pol bi tut z letala skoču brez padala, če bi ti tale tvoj frend reku, da boš letel?


Ce bi bil strokovnjak na tem podrocju.. padalstvo.. brez padala.. in ce bi mu tolk zaupal.. pol bi skocu ja..

Sej ko ti zdravnik da ene tabletke.. jih tud pojes.. in bi ti jaz lahko isto rekel, ce bi tud iz letala skocila, ker si pojedla zdravnikove tabletke..

(odgovor članu Samoyedka)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A vas tudi daje ob jutranjih urah???
27.10.2006 11:53:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Samoyedka


Zahi, tut ti beri zgoraj user posted image .



Zahi.. a v red spruva tole Korosico? user posted image user posted image

(odgovor članu Samoyedka)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?