|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Absces in dojenje
27.3.2009 19:32:40   
nastasja
Zanima me tiste, ki ste bile operirane....ste dojile potem naprej ali so vam dali tablete proti laktaciji?

Moja pupa ima 5 tednov in se super dojiva...samo meni se zatrdlina neče zmanjšati kljub obkladkom in močnejšim antibiotikom. Če ne bo boljše v parih dneh,  mi bodo to odstranilii kirurško. Koliko možnosti imam, da potem dojenje spet vzpostavim?
Ali šivi bolijo? Kako dolgo si v bolnici in kako dolgo se vse skupaj celi?
Menite, da bi bila lahko pupa z menoj?

Čimprej mi pomagajte z odgovori, da ne bom tako črnogledauser posted image user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 27.3.2009 21:49:24 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ABSCES? DOJENJE?
27.3.2009 21:51:50   
suprmedo
pozdravljena!
tudi jaz sem imela abces na levi dojki. mala je bila stara 4 mesece ko so me operirali. dojim še danes pa je stara skoraj 9 mesecev. dojenje po operaciji teče normalno.
operacija se izvaja pod narkozo in si v bolnici en dan  vsaj pri meni je bilo tako. zvečer po večerni viziti so me poslali domov. mene šivi niso boleli so me pa srbeli ker so se mi zagnojili. meni se je po operaciji vse skupaj še bolj zakompliciralo in zagnojilo zato mi je kak mesec trajalo da se je popravilo. In hvala bogu je danes vse ok.
Če te zanima še kaj lahko vprašaš sem na razpolago lahko tu ali na zs.
veliko sreče pri nadaljen dojenju in ne izgubit volje ta je napomembnejša.

(odgovor članu nastasja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ABSCES? DOJENJE?
27.3.2009 22:15:43   
nastasja
Hvala za odgovor. Si imela pa res smolo..Držim pesti, da meni bula izgine, ko imam bolj prazno dojko je malo manjša....saj kaj ko se potem spet povečauser posted image Sm ti poslala vprašanje na ZS.
Lepo se imej in uživajte zuser posted image

(odgovor članu suprmedo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ABSCES? DOJENJE?
30.3.2009 11:49:10   
nastasja
Zdravo.
Hvala za odgovor. Zanima me še, če si si mleko izčrpavala v bolnici in kako zgleda dojenje na dojki, ki ima šive?
Kako dolgo pa si imela zatrdlino?
Jst jo imam malo več kot teden.....sicer je mleko lepo in nimam več vročine..še ta ni bila visoka, ker sem že jedla antibiotike.


(odgovor članu nastasja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ABSCES? DOJENJE?
1.4.2009 21:55:02   
suprmedo
pozdravljena!
Oprosti ker si tako dolgo čakala! v bolnici sem si črpala za črpalko, da nism maličke tja vlačla in izpostavljala boleznim. poznej pa sem normalno dojila saj tam ko so šivi je zalepljeno in ne vidiš nič. jaz sem si sicer flajštre sama menjavala ker se mi je gnojilo in mi je gnoj ven tekel.glej ostalo ti napišem na zs.

(odgovor članu nastasja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?