|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Activa MasterCard ali Activa Visa?
4.12.2013 8:59:28   
nyna84
Sem pregledovala na internetu, pa ne najdem nekih razlik med tema dvema karticama.

A mi lahko prosim iz prakse poveste, kako ste zadovoljni s temi karticami in kakšne so sploh razlike?

To bi bila sicer moja prva plačilna kartica, zato se ne bi rada nazezala. Sedaj imam samo navadno bančno kartico.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Activa MasterCard ali Activa Visa?
4.12.2013 15:37:54   
nyna84
Očitno ni sezona za kartice user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Activa MasterCard ali Activa Visa?
4.12.2013 16:57:14   
Lukka
Vzemi Diners kartico! Ta je najboljša. Vse ostalo je pa nategancija bank za moje pojme.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Activa MasterCard ali Activa Visa?
4.12.2013 17:10:43   
Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Vzemi Diners kartico! Ta je najboljša. Vse ostalo je pa nategancija bank za moje pojme.


Sej SE hecaš, ne? Vem da ne živiš v sloveniji, ampak pri nas so vsi diners ljudje ostali brez kartic pol leta (da ne govorim kaka štala je bila z obrčnimi odplačevanji ipd), ker je slovenski diners propadel. Sicer ga ima sedaj neka banka, ampak dvomim, da se bo zaupanje kaj hitro povrnilo. več: http://www.zurnal24.si/index.php?search_term=diners&ctl=article_search

avtorici teme - preveri obrestne mere, vse. odvisno tudi, zakaj rabiš KK. Kakorkoli, jaz imam Viso, zaradi boljših obrestnih mer (ampak to je odvisno od banke/države), poleg tega pa imajo tule avtomatsko podaljšanje garancije za vso elektroniko, ki jo kupiš z njo (garancija se podaljša za dolžino originalne garancije) in življenjsko zavarovanje na potovanjih. ampak slednje dvoje so definitivno take malenkosti, da se samo zaradi tega ne splača odločit v eno ali drugo smer.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Activa MasterCard ali Activa Visa?
4.12.2013 17:31:34   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita


Sej SE hecaš, ne? Vem da ne živiš v sloveniji, ampak pri nas so vsi diners ljudje ostali brez kartic pol leta (da ne govorim kaka štala je bila z obrčnimi odplačevanji ipd), ker je slovenski diners propadel. Sicer ga ima sedaj neka banka, ampak dvomim, da se bo zaupanje kaj hitro povrnilo. več: http://www.zurnal24.si/index.php?search_term=diners&ctl=article_search




Nehaj?! A resno??? Ja, ampak Diners, kako propadel? Saj a ni to svetovna varianta kot npr. American cards?! Potem se pa opravičujem, da sem dal narobno informacijo... Pri nas je nosilec kartice mož, jaz pa zgolj pooblaščen in jo pač lahko uporabljam, kot družinski član (svojo, vendar z njegovim razpoložljivim stanjem). Točno določene stvari urejava s to kartico. Kupujeva vse letalske karte, uporabljava jo izključno, če potujeva v tujino (to nikoli ne vzameva nobene druge kartice s seboj, zaradi preventive) in pa tankava avtomobile.
Pa zdi se mi, da si res recimo malo bolj "varen" s to kartico, če se ti kar koli pripeti v tujini imaš takoj na razpolago veliko količino denarja (limiti na kartici so res visoki, midva imava mislim, da 600.000 kron, kar je okrog 70.000 eur) ampak še nisva nikoli porabila!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Activa MasterCard ali Activa Visa?
4.12.2013 17:32:35   
gsatalema
Če želiš kartico, z katero boš lahko plačevala vsepovsod si vzami Mastercard. Za viso nisem sigurna kje gre, vem pa da ne povsod.Kar se članarin in obrestnih mer tiče ni neke razlike..... mi sicer imamo vse kartice, tudi Diners, ( pa gre plačevanje tudi že v mnogih trgovinah)..v večjih, za kakšne manjše ne vem. Bolj je poroblem dandanes kaj ti sploh na banki odobrijo user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Activa MasterCard ali Activa Visa?
5.12.2013 21:52:20   
SmartPayCard
Pred končno odločitvijo preverite še www.SmartPayCard.net, predplačniška MasterCard. Na voljo že na 70 prodajnih mestih, polnitve z Moneto ali nakazilom.

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?