|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Adaptirano meko in čajček- še enkrat
13.3.2005 23:10:53   
evita
Ojla!
Moja pupica je stara dobre 4 tedne. Že več kot 2 t ne dojim (pač ni mleka:((). Pa me zanima,če je res potrebno dajati čaj. Ker sem nekje prebrala,da je lahko adaptirano mleko edina prehrana za dojenčka. Jaz ji sicer vsak dan ponudim čaj,pa ni nevem kako zanteresirana.Par požirkov spije potem pa fertik. Zdaj pa nevem kako in kaj. Vsak dan me muči vprešanje,če je mogoče žejna.
Kaj svetujete?
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Adaptirano meko in čajček- še enkrat
13.3.2005 23:13:55   
Urška*
Vsekakor ji ponudi čajček, ker je po dodatku sigurno žejna. Če naredi par požirkov, ji je očitno to dovolj.

Jaz mojemu Žanu vedno po obroku še ponudim čajček. Sicer pa ga vedno ne spije.

To je moje mnenje.

LP:)

(odgovor članu evita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Adaptirano meko in čajček- še enkrat
14.3.2005 9:25:45   
Anonimen
Otroka ni treba v nič silit. Če popije par požirkov, potem ima dovolj. Kar tako nadaljujta. Ni pa ji treba čajčka dajati po obroku, raje kdaj vmes, če bo budna.

(odgovor članu evita)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Adaptirano meko in čajček- še enkrat
14.3.2005 21:47:57   
Anonimen
Tudi jaz ne dojim in mu dajem adaptirano mleko. Sem ugotovila, da je odvisno,kakšen čajek mu daješ. Mi smo mu najprej dajali domačega iz kamilic, janeža in kumine, pa je naredil le kakšen požirek, pa konec. Sedaj pa mu dajem Plantex, komarčkov čaj, pa ga dobesedno požira, tako mu je všeč. Tako da ga spije na dan tudi po 100-120 ml. Star pa je mesec in pol.

Bye

(odgovor članu evita)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Adaptirano meko in čajček- še enkrat
14.3.2005 22:14:00   
Mina1
Mi najprej spijemo tam cca od 60 do 100 ml Comformila (kakor kdaj), potem se malo cartamo pri meni (nekaj mleka pač imam), čeprav mislim, da je to bolj za crklanje:zmeden: - je pa danes tako močno jokal, da sem mislila, da ga bo konec.

Ker se je vedno kremžil po Plantexu (dajala sem mu ga zaradi hudih krčkov), sem mu danes naredila Hippov komarčkov čaj in ga je kar goltal.

In zdaj sem malo:zmeden:, ker ne vem, ali je bil res tako zelo žejen, al kako:zmeden:

Skratka, mu bom kar dodajala komarčkov čaj. Tudi patronažna danes je rekla, da lahko, pa smo stari 3 tedne.

pa-pa in lahko noč, Mina1

(odgovor članu evita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?