|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Agencija Hrvaska.net
5.5.2009 11:08:44   
Blink1
A je že katera rezervirala in letovala preko agencije Hrvaska.net?

Mi gledamo Hotel Andrija v avgustu, pa je ponudba tam najbolj ugodna... Nisem pa še nikoli poslovala z njimi...

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Agencija Hrvaska.net
5.5.2009 11:41:33   
Anonimen
Jaz sem šla v lokalno turistično agencijo in prosila za ponudbo za omenjeni hotel. Ker je bila cena višja, sem rekla da bi želela po ceni, ki je na internetu in so kontaktirali potem nekoga (saj oni itak vejo, kdo za tem stoji) in smo dobili po tej ceni. Samo ta hotel zna biti hitro poln.

Se pa pripravite na majhne res majhne sobe.

Smo pa tudi Bol Hotel Elaphusa kupili na ta način. Smo potem podaljšali in plačali podaljšanje spet v turistični agenciji. Na ta hotel pa nima pripomb.

< Sporočilo je popravil Bojana26 -- 5.5.2009 11:45:31 >

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Agencija Hrvaska.net
5.5.2009 13:02:58   
elevitka
IZVIRNO SPOROČILO: N&N

A je že katera rezervirala in letovala preko agencije Hrvaska.net?

Mi gledamo Hotel Andrija v avgustu, pa je ponudba tam najbolj ugodna... Nisem pa še nikoli poslovala z njimi...


jaz sem letovale preko njihove agencije - brez pripomb

Poslala povpraševanje, dobila odgovor, informativni izračun, plačala račun, doslala potrdilo o plačilu, in nato so mi poslali voucher, z katerim sem se potem oglasila v dotični agenciji v kraju letovanja, ki je bila navedena na voucherju, kjer sem se prijavila, in so obvestili lastnika apartmaja da smo prispeli in nas je prišel iskat ter popeljal do naše nastanitvene enote.

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Agencija Hrvaska.net
5.5.2009 15:28:29   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka


jaz sem letovale preko njihove agencije - brez pripomb

Poslala povpraševanje, dobila odgovor, informativni izračun, plačala račun, doslala potrdilo o plačilu, in nato so mi poslali voucher, z katerim sem se potem oglasila v dotični agenciji v kraju letovanja, ki je bila navedena na voucherju, kjer sem se prijavila, in so obvestili lastnika apartmaja da smo prispeli in nas je prišel iskat ter popeljal do naše nastanitvene enote.


enako. Pa ob prijavi smo dobili še kartico ugodnosti, s katero smo imeli v določeni restavraciji in določenih barih na plaži 10% popust.
Smo bili zadovoljni z njimi in bomo še kam šli dopustovat preko te agencije, čeprav pa priznam, da drugih agencij ne poznam, ampak ponavadi ostaneš pri tisti, ki te poleg ugodnosti ne pusti na cedilu.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Agencija Hrvaska.net
6.5.2009 10:42:07   
Blink1
HVala za odgovore...

Bojana... majhne sobe? Kako majhne? za eno zakonsko posteljo? Večje? Ker mi imamo še enega otroka...

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Agencija Hrvaska.net
6.5.2009 13:45:22   
Anonimen
Soba je tako majhna, da se dva nisva mogla srečati, da bi šla mimo postelje. Otrok ima ven potegnjen naslonjač, mesta glih toliko, da se odprejo balkonska vrata. Mi smo imeli čevlje, ... na balkonu. V glavnem če bi imeli voziček ne vem kam bi ga dala. Verjetno na balkon.

Je bilo zanimivo pritličje, kjer imajo pokrito teraso z okni. Tam verjetno niso imeli teh problemov.

Jaz sem vprašala čistilko, ki je glih pripravljala sobo, če je to vse, ker sem se res prestrašila kaj zdaj. Smo preživeli, ker smo bili zeloo malo v sobi. Večino časa smo bili pri bazenu.

Drugače pa je ALL super. Tu pa nimam pripomb. Palačink sem se najedla za celo življenje.

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Agencija Hrvaska.net
6.5.2009 17:13:42   
Blink1
Imaš mogoče kakšne slike?

Malo še razmišljam, ker za 100€ več na osebo, gremo lahko že v Tunizijo...

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Agencija Hrvaska.net
19.5.2009 18:41:59   
*bubi*
Bojana, v tem hotelu je samo ena vrsta sob?

Mi smo bili v hotelu Niko in je tudi bila majhna soba (dodatno ležišče smo morali čez dan pospravit, da smo lahko mimo hodili), ampak na požarnih načrtih je bilo videti, da so nekatere sobe večje.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Agencija Hrvaska.net
19.5.2009 18:57:15   
Anonimen
Nekaj sob je večjih - mislim, da na vogalih. Samo verjetno težko zraven prideš. BOm pogledala če imam kako sliko sobe.

(odgovor članu *bubi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?