|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ah, te počitnice ;)
31.8.2016 23:42:31   
patrino
Pa smo pririnili do zadnjega dne. Pošteno povedano, ko gredo mulčniki spet v šolo, se brezskrbne počitniške pripetije nehajo tudi za nas, ta velike. Vsaj pri nas je tako. Tisoč obveznosti s šolskimi in obšolskimi dejavnostmi in še kaj zraven.
Počitnice pa kot en sladek spomin v dneh, ko najbolj bezljam okrog in se mi meša od vseh obveznosti, ki si jih po neumnosti navlečemo ;). Kako ste jih preživeli? Tako kot mnogi drugi smo šli tudi mi za nekaj dni na jug Dalmacije. Kot ponavadi nepozabno, super, prekratko seveda. Za razliko od mnogih smo se mi gor in dol vozili brez čakalnih vrst, kot bi imeli nad sabo enega posebnega angela. Kar nekaj kolegov ni imelo takšne sreče in so baje stali kot neumni na različnih odsekih, mejah in cestninskih postajah. Bili so precej razkurjeni ter naveličani siti in so se dušali, da jih Hrvaška drugo leto ne bo videla. No, kot sem že rekla, mi letos nismo naleteli na mino oz. kolone ;).Smo pa nekaj podobnega doživeli pred leti, ko smo 8 ur čakali na trajekt. Vendar , kljub dokaj malim otrokom, je bilo to čakanje ena takšna posebna dogodivščina, ki nam je vsem- malim in velikim,- ostala v lepem in nepozabnem spominu. Otroci še danes z iskricami v očeh pripovedujejo, kako je bilo šponsko, ko smo na armaturi topili Milko in jo jedli z žlico, v bunkerju našega kombija jedli pečenega piščanca in francosko, ki smo ju (hvala Bogu, kot bi nam nekaj reklo) prej kupili v Kopru v Sparu, debatirali in navezali stike s študenti, ki so okrog nosili plastenke z vodo, od prijaznih domačinov dobili vrečo fig, se spoprijateljili z upokojenim parom iz Nizozemske, ....
Na našo prigodo sem se pravzaprav spomnila, ko sem prebrala tale spodnji sestavek. Kamenka rada berem, ker je malo prismuknjen in hecno piše. Pogosto najdem sebe , našo družino, partnerja v njegovih zgodbah.

http://www.kamenko.eu/22-houres-la-croatie/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ah, te počitnice ;)
1.9.2016 15:23:01   
mateyka
Kamenka rada berem, ker je malo prismuknjen in hecno piše. Pogosto najdem sebe , našo družino, partnerja v njegovih zgodbah.


res je hecno. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 1.9.2016 15:25:34 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ah, te počitnice ;)
1.9.2016 22:07:03   
patrino
Ja tudi drugi njegovi prispevki so podobni...Tale s tole težavno vožnjo mi je osebno še posebej zabavna, ker smo se po poteh, ki jih opisuje pred leti vozili tudi mi s partijo. Tako si ga nekako še posebej doživeto predstavljam, ko npr. lula v veter nekje na robu ceste pod košato figo in se hkrati tušira ...user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ah, te počitnice ;)
2.9.2016 20:57:36   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Smo pa nekaj podobnega doživeli pred leti, ko smo 8 ur čakali na trajekt. Vendar , kljub dokaj malim otrokom, je bilo to čakanje ena takšna posebna dogodivščina, ki nam je vsem- malim in velikim,- ostala v lepem in nepozabnem spominu. Otroci še danes z iskricami v očeh pripovedujejo, kako je bilo šponsko, ko smo na armaturi topili Milko in jo jedli z žlico, v bunkerju našega kombija jedli pečenega piščanca in francosko, ki smo ju (hvala Bogu, kot bi nam nekaj reklo) prej kupili v Kopru v Sparu, debatirali in navezali stike s študenti, ki so okrog nosili plastenke z vodo, od prijaznih domačinov dobili vrečo fig, se spoprijateljili z upokojenim parom iz Nizozemske, ....
Na našo prigodo sem se pravzaprav spomnila, ko sem prebrala tale spodnji sestavek. Kamenka rada berem, ker je malo prismuknjen in hecno piše. Pogosto najdem sebe , našo družino, partnerja v njegovih zgodbah.

http://www.kamenko.eu/22-houres-la-croatie/



Mene ob takih čudovitih prigodah nekaj urnega čakanja na avtocesti, ali v trajektni luki, kjer ni sence, kjer je po možnosti še nekje 35 stopinj plusa vedno prešine, kaj smo mi te za ena čudna familija, ko smo se v takih situacijah vedno skregali, že ko sem bila otrok, pa še dandanašnje dni.......vse druge pa prevzemajo na taka čakanja čudoviti in nepozabni spomini......nepozabni še nekako verjamem, čudoviti pa, no, sto ljudi, sto čudi......saj dopust je potem čudovit, samo nekaj urno čakanje na avtocesti, v trajektni luki, na letališču ipd. pa v meni nikoli ne vzbudi nekih čudovitih spominov.......user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ah, te počitnice ;)
3.9.2016 0:05:47   
nejcko
Liliana, moraš se zavedati, da

1. dečko, ki to piše, je potoval sam z ženo. Če bi imel na zadnjih sedežih dva tečna in cvileča froca, bi bili njegovi spomini mogoče drugačni user posted image
2. ko na stvar pogledaš z distance domačega naslonjača, se večina prigod zdi smešnih. Vsaj meni. Itak si tisti hip, ko se ti nekaj slabega dogaja, tečen in nervozen, ampak čez tri dni, vsaj jaz, če se zadeva konča kolikor toliko ok, zadevo vidim kot en fleten pripetljaj v svojem življenju. Sploh če je zadeva povezana z dopustom - dopustov in spominov na njih si jaz zlepa ne pustim pokvariti user posted image
3. so ljudje, ki znajo še tako grozno stvar prikazati kot blazno zabavno, smešno, na povsem lahkoten način. Imam kolegico, ki s svojimi družinskimi prigodami vse zabava, čeprav v bistvu p**daka in se jezi, ampak enostavno ona stvari predstavi tako, da vsi krepavamo od smeha.


Kakorkoli, meni so dopusti in počitnice nekaj enkratnega in se mi zdi, da ni niti enih, na katere ne bi imela lepih spominov. Letošnje poletje pa mi je nekdo ukradel user posted image madonca, res ne vem, kam je šlo poletje letos. Pa nič ekstra posebnega se nam ni dogajalo ... no, ja, morda prav zato user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ah, te počitnice ;)
3.9.2016 11:58:58   
RIJA*
Liliana, niste edina čudna familija user posted image user posted image

Jaz tudi postanem totalno tečna, če moram čakati v koloni...pa se še za nagrado nekaj glupanov brezobrazno rine vsepovsod noter...

Ampak mam krasen samoobrambni mehanizem....kakor hitro se ponovno peljemo nad 80 km/h že pozabim to čakanje user posted image


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ah, te počitnice ;)
3.9.2016 17:52:57   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Liliana, moraš se zavedati, da

1. dečko, ki to piše, je potoval sam z ženo. Če bi imel na zadnjih sedežih dva tečna in cvileča froca, bi bili njegovi spomini mogoče drugačni user posted image
2. ko na stvar pogledaš z distance domačega naslonjača, se večina prigod zdi smešnih. Vsaj meni. Itak si tisti hip, ko se ti nekaj slabega dogaja, tečen in nervozen, ampak čez tri dni, vsaj jaz, če se zadeva konča kolikor toliko ok, zadevo vidim kot en fleten pripetljaj v svojem življenju. Sploh če je zadeva povezana z dopustom - dopustov in spominov na njih si jaz zlepa ne pustim pokvariti user posted image
3. so ljudje, ki znajo še tako grozno stvar prikazati kot blazno zabavno, smešno, na povsem lahkoten način. Imam kolegico, ki s svojimi družinskimi prigodami vse zabava, čeprav v bistvu p**daka in se jezi, ampak enostavno ona stvari predstavi tako, da vsi krepavamo od smeha.



Kakorkoli, meni so dopusti in počitnice nekaj enkratnega in se mi zdi, da ni niti enih, na katere ne bi imela lepih spominov. Letošnje poletje pa mi je nekdo ukradel user posted image madonca, res ne vem, kam je šlo poletje letos. Pa nič ekstra posebnega se nam ni dogajalo ... no, ja, morda prav zato user posted image

Ja res jeuser posted image . Precej lažje je vse to, če zadaj nimaš malih ponavljajočih stvorov, ki ob takih priložnostih večinoma ne znajo govoriti drugega, kot :"A bomo kmalu prispeli?" Stane te 10 kg potrpljenja in še dvakrat toliko domišljije, da jih zamotiš. Vendar v prigodi, ki sem jo opisala zgoraj za čuda ni bilo teh ekstremov.
Čisto res je to, da , ko takole gledaš nazaj, vse ponavadi izgleda zabavneje in lepše, kot tisti trenutek, ko to doživljaš.
Pa tudi ljudje se različno odzivamo na takšne dogodke. Eni sto na uro padejo ven in jih takšne pripetije hudo znervirajo, drugi so čisto skulirani in jim je vse to neka dogodivščina.
Ob tem kako različni smo si, sem se spomnila na podoben dogodek, ki sva ga dala skozi midva z mojim, ko sva kot še ne dvajsetletna malinovca šla prvič skupaj na morje. Malo pred tem sva kupila najin prvi avto- škodo, ki jo je skupaj držala samo rja. Dol na morje- v Fieso, naju je čisto vredu pripeljala. Nazaj pa ni šlo tako fino. V Črni kal sva nabasala na hudo kolono in lezla z ostalimi v hrib kot paraplegičen polž. V prvi sva se pomikala po dva metra kakšno uro in vse to je pripeljalo tako daleč, da je najina zarjavela ljubica zakuhala do daske. Ko sva potem neskončno dolgo sedela za cesto in čakala na avtovleko, sem sama nakladala v tri dni, kaj vse bi lahko že do takrat naredila in kje bi že bila, če se nama ne bi to pripetilo. Lahko bi bila že doma in vse razpakirala, lahko bi se že na večerjala, obiskala naše domače,prošetala psico, ki naju je čakala,....Moj je ves čas molčal ( šla sem mu na živce sevedauser posted image ) in brkljal okrog mašine pri avtu. Ko me je imel očitno zadosti je rekel :" Hja, res škoda, da se nama je tole naredilo..pa še tule, kjer ni nobene pametnega placa....do sedaj bi se lahko že 3x dala dol..."Pa sem bila lahko tiho. Ob vseh opravkih, ki so se mi vrstili v glavi, med tem ko sem v vročini sedela za cesto sredi Črnega kala, mi pač "tisto" niti pod razno ni padlo na pamet.user posted image
Ljudje se v določenih situacijah res odzivamo različnouser posted image .

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ah, te počitnice ;)
3.9.2016 18:24:21   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Liliana, moraš se zavedati, da

1. dečko, ki to piše, je potoval sam z ženo. Če bi imel na zadnjih sedežih dva tečna in cvileča froca, bi bili njegovi spomini mogoče drugačni user posted image
2. ko na stvar pogledaš z distance domačega naslonjača, se večina prigod zdi smešnih. Vsaj meni. Itak si tisti hip, ko se ti nekaj slabega dogaja, tečen in nervozen, ampak čez tri dni, vsaj jaz, če se zadeva konča kolikor toliko ok, zadevo vidim kot en fleten pripetljaj v svojem življenju. Sploh če je zadeva povezana z dopustom - dopustov in spominov na njih si jaz zlepa ne pustim pokvariti user posted image
3. so ljudje, ki znajo še tako grozno stvar prikazati kot blazno zabavno, smešno, na povsem lahkoten način. Imam kolegico, ki s svojimi družinskimi prigodami vse zabava, čeprav v bistvu p**daka in se jezi, ampak enostavno ona stvari predstavi tako, da vsi krepavamo od smeha.


Kakorkoli, meni so dopusti in počitnice nekaj enkratnega in se mi zdi, da ni niti enih, na katere ne bi imela lepih spominov. Letošnje poletje pa mi je nekdo ukradel user posted image madonca, res ne vem, kam je šlo poletje letos. Pa nič ekstra posebnega se nam ni dogajalo ... no, ja, morda prav zato user posted image


Se strinjam, da se z daljave in distance določene situacije zdijo smešne......in običajno pri dopustu pozabimo na te "stresne situacije", ker se spominjamo dopusta zgolj "lepega"......zato pa je tudi patrino zapisala, da so DRUGI ljudje bemtili nad nekaj urnim čakanjem, NJIHOVA DRUŽINA pa se je imela kao blazno fajn, ko je čakala 8 ur na trajekt; sem dobila občutek, ko sem brala, da bi želeli kar še enkrat ponoviti to 8 urno čakanje na trajekt (verjetno patrino spada med tiste, ko zna blazno duhovito opisati doživetje, oz. jaz bi bolj rekla, da spada med tiste, ko znajo ignorirati "kreg in stres".....

Meni je, ko se pogovarjam z ljudmi izredno interesantno, kako so se vsi imeli blazno fajn, vsi so uživali......potem pa čisto slučajno izveš (ko nevede, podzavestno, staršem ali otrokom kaj uideuser posted image ), da so se v bistvu skregali že, ko so kufre v avto pakirali, da je bil stres na poti in da je bil stres in kreg tudi na dopustu, ker je ali kanalizacija smrdela, ker soba ni bila takšna kot so pričakovali, ker na plaži ni bilo placa, ker za zajtrk ni bilo palačink v hotelu.....

V bistvu dopust ni zgolj oh in sploh doživetje, ampak je povezan tudi s čisto življenjskimi situacijami.........samo verjetno, ker si ga večina privošči zgolj enkrat na leto za par dni (ga običajno tudi drago plača), ga hoče potem prikazati kot neko pravljično in idilično situacijo, ki pa dostikrat to sploh ni.......

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ah, te počitnice ;)
13.9.2016 20:26:16   
patrino
uh...tole indijansko poletje...zbuja velikanske lušte po morju in počitnicah. Lili, prav imaš. Prav mika me, da bi šla na morje- kampirat seveda- pa tudi če bi mogla še enkrat tako dolgo čakat na trajekt.user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ah, te počitnice ;)
13.9.2016 20:51:08   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

uh...tole indijansko poletje...zbuja velikanske lušte po morju in počitnicah. Lili, prav imaš. Prav mika me, da bi šla na morje- kampirat seveda- pa tudi če bi mogla še enkrat tako dolgo čakat na trajekt.user posted image


Uh....kaj vse mene mika.....user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?