|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Akcije Baby centra
17.2.2006 7:39:43   
dana
Ali katera ve kako je s temi akcijskimi cenami ki so dnevne in so objavljene na spletu - ali te stvari lahko kupiš samo prek spleta ali tudi v trgovini ? Jaz sem namreč včeraj kupila Fixies pleničke katerih cena na spletu je bila 1990 jaz sem dala zanje v trgovini pa 2490 user posted image  Pa sem rekla prodajalki "saj te so v akciji kajne" pa je rekla "ja so". Doma pa pogledam na račun in vidim da temu ni tako. Saj zdaj se ne bom zaradi 500 tolarjev pri enih plenicah sekirala, rada bi pa vedela kako je s tem.

lp dana
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Akcije Baby centra
17.2.2006 7:43:07   
kofetek2010
mislim, da so te akcije samo prek spleta in so enodnevne (24 urne) - pripeljejo ti na dom in plačaš po povzetju, če je več kot 5.000 sit ne plačaš poštnine user posted image

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Akcije Baby centra
17.2.2006 8:16:02   
NinaŠ
Ja cene na spletu NE veljajo za trgovino.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Akcije Baby centra
17.2.2006 9:30:21   
Ines.
Velja samo, če naročiš preko spleta. Piše na spletni strani, samo zdejle pa ne najdem.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Akcije Baby centra
17.2.2006 9:48:09   
PBJ
Zadnjič so bile preko spleta znižane fixies plenice - najmanjša velikost. Katero velikost pa si v trgovini kupila?

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Akcije Baby centra
17.2.2006 10:17:16   
2ursae
ja, v štacuni akcija ne velja, sem to včeraj izkusila iz prve roke user posted image user posted image . Sem se potrudila, šla v BC po plenice Fixies in izvisela ... ker sem bla pač že tam, sem jih kupila po redni ceni.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Akcije Baby centra
17.2.2006 12:57:31   
cicido
Cene veljajo samo na spletu. Mi smo ze narocili in naslednji dan dobili.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Akcije Baby centra
17.2.2006 14:30:09   
dana
Odgovor PBJ - kupila sem plenice št. 4 (7-18 kg) - te so bile včeraj v akciji.

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Akcije Baby centra
17.2.2006 17:19:55   
mojsoncek
Ja na zalost je tako, kot so povedale ze vse predhodnice, veljajo akcijske cene samo za spletne nakupe.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Akcije Baby centra
19.2.2006 21:46:06   
ursa_p
Akcije res veljajo samo ce narocite preko spleta. Se vam pa ne splaca kupovati stvari, ki so nizje od 5000 Sit (oziroma nakup nizji od 5000 SIT), ker je postnina vec kot jurja ... baje celo okoli 2 (se sami ne vejo, ker je odvisno od Poste, na Posti pa tudi nimajo pojma koliko bi prislo, ker je odvisno od teze!). Nad 5000 sit se vedno placas postnino, vendar minimalno (ce se prav spomnem), nad 15 ali 17 tisoc (nisem prepricana) pa placas 1 %, kar ni skoraj nic.
Se pravi se vam na primer enih plenick, ki so v akciji ne splaca kupovati .. kvecjemu vsaj 6 ali 5 paketov, da presezete 5 tisocakov.

So pa plenicke Fixies po moje cenejse v Mullerju! Pojdite pogledat, nisem prepricana (je pa tocno zraven Baby Centra).

Lp, Ursa

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Akcije Baby centra
19.2.2006 23:07:33   
spacey
V Kopru v Supernovi ima BC na lansko kolekcijo oblačil (pomlad-poletje) 50% znižanje. Se splača it pogledat, ker se sigurno kaj najde. No, vsaj jaz sem... :)

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?