|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aktivnost otročka med nosečnostjo in po rojstvu
25.3.2008 22:32:44   
trobentica74
Sem drugič noseča in v tej nosečnosti je moj otroček veliko časa v gibanju user posted image , vendar ob najbolj nemogočih urahuser posted image , zvečer ob pol enajstih je največja žurka, pa ponoči tudi. Res je, da se čez dan ukvarjam s hčerko in najbrž niti nisem toliko pozorna na gibe vendar se mi zdi, da je bila prva nosečnost bolj umirjena, hčerka je pa tudi pridno spala čez dan in ponoči. Ali mi lahko zaupate vaše izkušnje s tem ali je intenzivnost gibanja med nosečnostjo kaj povezana z živahnostjo otroka po rojstvu. Lp user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aktivnost otročka med nosečnostjo in po r...
25.3.2008 22:35:39   
rija
pozabiuser posted image user posted image user posted image

moj je bil v trebuhu totalno miren.....ampak to je bila kamuflaža, gluma user posted image user posted image user posted image

ker po porodu je postal pravi mali hudiček user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu trobentica74)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aktivnost otročka med nosečnostjo in po r...
25.3.2008 22:42:51   
Anonimen
ali je intenzivnost gibanja med nosečnostjo kaj povezana z živahnostjo otroka po rojstvu. Lp user posted image


Je, popolnoma.

V obratnem sorazmerju...user posted image user posted image

(odgovor članu trobentica74)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aktivnost otročka med nosečnostjo in po r...
25.3.2008 22:43:36   
Lunc_a
Moj je bil zelo živahen ponoči in tudi po rojstvu uff,je bil ponoči kar dosti budenuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aktivnost otročka med nosečnostjo in po r...
25.3.2008 22:50:27   
Bonnie_RR
Moj je bil živahen v trebuhu in je živahen tud zunaj...user posted image

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aktivnost otročka med nosečnostjo in po r...
25.3.2008 23:02:15   
dido
Rija in Mič sta me prav nasmejale.
Moj je bil tako zelo miren, da sedaj lahko rečem samo še to,da je res bila kamuflaža, ker je sedaj vse prej kot to ! Že od prvega dne je pokazal, da z njim ne bo češenj zobatuser posted image

(odgovor članu trobentica74)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aktivnost otročka med nosečnostjo in po r...
25.3.2008 23:08:13   
lelaval
ali je intenzivnost gibanja med nosečnostjo kaj povezana z živahnostjo otroka po rojstvu. Lp

Je, popolnoma.

V obratnem sorazmerju...



user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Ne bi rekla, da je kakšna povezava oz. enakost med nosečnostjo in po porodu - vsaj pri meni se ni zdelo - ali pa tudi - punce so bile bolj ževahne v trebuhu, sin manj, če pomislim, pa je sedaj situacija ista user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu trobentica74)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aktivnost otročka med nosečnostjo in po r...
26.3.2008 7:57:14   
mojsoncek
"Notri in zunaj" navit kot urca user posted image

Sicer pa dvomim, da je kaksna povezava.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aktivnost otročka med nosečnostjo in po r...
26.3.2008 8:46:44   
kristinaj
naša je bila v trebuščku najbolj aktivna zvečer okoli 20 30....ma ni bilo pretirano hudo... ko je pa prijokala ni bilo minute miru... še ko je imela za zaspat je z nogicami brcala, kar počne še danes....sekunde ni pri miru.......

(odgovor članu trobentica74)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aktivnost otročka med nosečnostjo in po r...
26.3.2008 8:55:26   
Maxica
Isto kot pri Riji. Oba sta bila zelo mirna v trebuščku, malo sta se gibala, pa še takrat zelo nežno. Zdaj pa pravo nasprotje, oba sta v pogonu non stop, še ko spita.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Aktivnost otročka med nosečnostjo in po r...
26.3.2008 9:21:57   
*sweety*
prva pupa je bila v trebuhu ful mirna in je bila potem do prvega leta prav tako umirjena, zelo veliko je spala, zdej ta druga je bila že v trebuhu zelo aktivna in je tudi zdej pri treh mesecih pravo nasprotje taprve, saj večino časa prebedi, spi samo ponoči. Pri meni bo kar držalo, kakor v trebuhu, je sedaj.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Aktivnost otročka med nosečnostjo in po r...
26.3.2008 17:13:22   
bobika
Pri meni je bila punčka v prvi nosečnosti čisto mirna in po porodu do nekje 8 mesece sploh nisem vedela, da jo imam. Sedaj pri dobrih dveh letih (pa že pred kakšnim letom) pa je pravi migetavček. Niti sekunde pri miru.
Sedaj v tej nosečnosti pa je fantek pravi razbojnik.Kako bo po porodu pa bomo videli.

(odgovor članu *sweety*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...
BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?