|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Album- a mi zna kdo pomagat??
11.4.2007 23:53:44   
petra81
Zdej sem že parkrat naložila slike, pa mi še vedno piše NAPAKA!

Sem brala prejšne teme, na temo albumov, pa zgleda še zdaj niso tega popravili, čeprav je že več kot mesec dni!!!

A ve kdo za kakšno drugo pot?

Hvala

Petra
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Album- a mi zna kdo pomagat??
12.4.2007 11:36:23   
Jerneja_
Napaka še ni odpravljena. Na žalost.

Jerneja RR

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Album- a mi zna kdo pomagat??
12.4.2007 12:08:19   
eya
Ja, pri meni se tudi napiše napaka, če imam album odprt in tam nalagam slike. Če pa grem tja, kjer imam vse albume na kupu in tam grem v dodaj sliko, mi jih pa normalno naloži.

Upam, da veš kaj mislim, če ne vprašaj, bom poskusila še 1x razložit.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Album- a mi zna kdo pomagat??
12.4.2007 21:59:13   
petra81
Ja, eya, sem tudi to poskusila, pa mi vseeno ni ratalo! Čaki, bom provala še enkrat!

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Album- a mi zna kdo pomagat??
12.4.2007 22:03:17   
petra81
No, zdej sem poskusila še enkrat tako kot si opisala, pa mi še vedno piše napaka!! Joj, kolk me jezi!

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Album- a mi zna kdo pomagat??
12.4.2007 22:06:11   
petra81
Eya, sem pogledala zdej tvoj album, pa smo mi glih tisto raco lovili na Bledu kot vi! Pa tudi slikico imam, pa je zdej ne morem naložit!!

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Album- a mi zna kdo pomagat??
13.4.2007 23:04:31   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: petra81

Eya, sem pogledala zdej tvoj album, pa smo mi glih tisto raco lovili na Bledu kot vi! Pa tudi slikico imam, pa je zdej ne morem naložit!!


user posted image user posted image user posted image
No, upam, da ti bodo moderatorji pomagal...

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Album- a mi zna kdo pomagat??
16.4.2007 17:31:56   
petra81
Ja, jaz tudi upam, da bodo odpravili napako!!! Traja pa že kar dolgo!!!

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Album- a mi zna kdo pomagat??
17.4.2007 8:42:57   
Jerneja_
Vsekakor bomo uredili.

LP

Jerneja RR

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Album- a mi zna kdo pomagat??
19.4.2007 9:28:41   
Jerneja_
Pozdravljeni!

Albumi delujejo, slike se avtomatično pomanjšajo na ustrezno velikost same, brez vašega predhodnega pomanjševanja. Problem lahko nastane pri uporabnikih, ki imajo počasnejšo internetno povezavo, ker je prenos nalaganja slik omejen. Če so slike velike in prenos počasen se lahko zgodi, da vam slik ne bo naložilo.

Pri posameznih uporabnikih se še vedno pojavlja napaka, ob kliku na sliko (za povečanje) se izpiše error v rumenem okvirčku. To napako še odpravljamo, ker se pojavlja le pri določenih uporabnikih in je toliko težje locirati napako.

Vse, ki vam ne bo uspelo naložiti slik prosim, da mi pošljete eno sliko v originalni velikosti in vaše uporabniško ime na pomoc@ringaraja.net , vse nadaljne informacije vam bom posredovala po mailu.

LP

Jerneja RR

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Album- a mi zna kdo pomagat??
19.4.2007 9:33:58   
Jerneja_
Pozdravljeni!

Albumi delujejo, nalaganje slik je omogočeno brez vašega prehodnega pomanjševanja slik.

Problem lahko nastane pri uporabnikih,  ki imajo počasnejšo internetno povezavo in zelo velike slike, ker se vam izteče čas za prenos in vam tako napiše, da nalaganje ni uspelo.

Pri nekaterih uporabnikih se izpiše napaka error v rumenem okvirčku, ko kliknete na sliko. Ker se napaka pojavlja le pri nekaterih uporabnikih je potrebno malo več časa za lociranje napake.

Vse, ki ne morete naložiti slik prosim, da mi pošljete eno sliko, vaše uporabniško ime in naslov albuma na pomoc@ringaraja.net

Obvestilo o uspehu/neuspehu nalaganja vam bom posredovala nazaj po e pošti.

Lp

Jerneja RR

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?