|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Albumi!
29.9.2008 14:42:00   
Volga
Moram kar na novo odpret, se opravičujem, se mi zdi, da bom tako prej prišla do odgovora: torej a se albumov ne da več zaklepa in kaj pomeni "jaz in prijatelji"? A potem moraš tam tiste prijatlje, kateri lahko vidijo album našteti al kako gre ta zadeva? Res prosim za hiter in razumljiv odgovor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Albumi!
29.9.2008 14:45:44   
Mišni
Najbrž tam, kje te vpraša, kdo želiš, da vidi ta album, označiš "samo jaz". Tako ga zakleneš.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Albumi!
29.9.2008 14:47:28   
Anonimen
Zdaj sem pa še jaz probala, samo zakleniti ne znam.user posted image

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Albumi!
29.9.2008 14:48:37   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Najbrž tam, kje te vpraša, kdo želiš, da vidi ta album, označiš "samo jaz". Tako ga zakleneš.


Aha, in potem, če me ti prosiš, da ga pogledaš? Grem na hitro spremeniti "jaz in prijatelji", pogledaš in potem dam nazaj na "samo jaz"? ker če je tako, je pa tole malo zamudno user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Albumi!
29.9.2008 16:33:30   
Vrtnica79
Jaz pa ne razumem kje je zdaj album določene uporabnice ki ga hočem videtuser posted image  Če kliknem na ikono album  MI KAR VSE ALBUME VEN VRŽE (ups črke).



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Albumi!
29.9.2008 21:33:26   
Jerneja_
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Moram kar na novo odpret, se opravičujem, se mi zdi, da bom tako prej prišla do odgovora: torej a se albumov ne da več zaklepa in kaj pomeni "jaz in prijatelji"? A potem moraš tam tiste prijatlje, kateri lahko vidijo album našteti al kako gre ta zadeva? Res prosim za hiter in razumljiv odgovor.


Volga če označite album "jaz in prijatelji", ga bodo videli vsi tisti, ki jih imate dodane v stikih v imeniku.
 
Zaklenete ga pa tako, da ga označite, kot "samo jaz".

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Albumi!
29.9.2008 21:37:17   
Jerneja_
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

Jaz pa ne razumem kje je zdaj album določene uporabnice ki ga hočem videtuser posted image  Če kliknem na ikono album  MI KAR VSE ALBUME VEN VRŽE (ups črke).




Trenutno ga najdete najlažje tako, da poiščete objavo uporabnika in spodaj v profilu osebe kliknete albumi in poiščete album.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Albumi!
29.9.2008 21:38:55   
Anonimen
Volga če označite album "jaz in prijatelji", ga bodo videli vsi tisti, ki jih imate dodane v stikih v imeniku.


Samo to tudi ni v redu. Tiste, ki jih imam v imeniku, še ne pomeni, da jim dovolim gledat.user posted image  No, zdaj sem jih izbrisala. user posted image Previdnost je mati modrosti.user posted image

(odgovor članu Jerneja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Albumi!
29.9.2008 21:40:11   
Jerneja_
Morda bomo to še kaj izpopolnili in dodali prav rubriko prijatelji, da ne bo kakšnih nevšečnosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Albumi!
29.9.2008 21:50:32   
Jančika_
Hm, kaj pa vem. Meni je sistem zaklepanja z geslom bolj všeč - recimo če kdo slika otroško sobo in bi jo pokazal samo zainteresiranim, ne pa celemu svetu. Čisto vsakega, ki bi želel to pogledati, pa tudi ne moreš dati med prijateljeuser posted image

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Albumi!
29.9.2008 21:54:51   
Admin
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Najbrž tam, kje te vpraša, kdo želiš, da vidi ta album, označiš "samo jaz". Tako ga zakleneš.


Aha, in potem, če me ti prosiš, da ga pogledaš? Grem na hitro spremeniti "jaz in prijatelji", pogledaš in potem dam nazaj na "samo jaz"? ker če je tako, je pa tole malo zamudno user posted image


To storite tako, da v urajanju albuma izberete "samo jaz" in potem pošljete povabila (to lahko storiš tako da si na albumu in klikneš gumb Pošlji povabila - v tem primeru bodo imeli dostop do celega albuma, ali pa ko si na določeni sliki - v tem primeru pa lahko vidijo samo to sliko).

Če bodo še nejasnosti, pa le vprašajte.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Albumi!
29.9.2008 22:06:10   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

Jaz pa ne razumem kje je zdaj album določene uporabnice ki ga hočem videtuser posted image  Če kliknem na ikono album  MI KAR VSE ALBUME VEN VRŽE (ups črke).




Trenutno ga najdete najlažje tako, da poiščete objavo uporabnika in spodaj v profilu osebe kliknete albumi in poiščete album.


Ja, vem. Samo potem mi namesto uporabnikovega albuma vrže ven TO. Kje pa potem dalje iščemuser posted image



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Albumi!
29.9.2008 22:12:14   
Vrtnica79
Aha, zdaj pa vem. Če ima uporabnik zaklenjen album mi vrže ven to kaJ sem zgoraj prilepila. Če pa je album javen pa lepo pokaže slike.



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Albumi!
30.9.2008 7:07:20   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Admin

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Najbrž tam, kje te vpraša, kdo želiš, da vidi ta album, označiš "samo jaz". Tako ga zakleneš.


Aha, in potem, če me ti prosiš, da ga pogledaš? Grem na hitro spremeniti "jaz in prijatelji", pogledaš in potem dam nazaj na "samo jaz"? ker če je tako, je pa tole malo zamudno user posted image


To storite tako, da v urajanju albuma izberete "samo jaz" in potem pošljete povabila (to lahko storiš tako da si na albumu in klikneš gumb Pošlji povabila - v tem primeru bodo imeli dostop do celega albuma, ali pa ko si na določeni sliki - v tem primeru pa lahko vidijo samo to sliko).

Če bodo še nejasnosti, pa le vprašajte.



Ne, zdaj mi je jasno, nimam več vprašanj, samo zamudno pa je tole. user posted image

(odgovor članu Admin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Albumi!
30.9.2008 7:59:13   
puncica
Volga vse za varnost user posted image jaz pa itak tako mal gledam albume da me tole sploh ne moti.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Albumi!
30.9.2008 8:06:24   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Volga vse za varnost user posted image jaz pa itak tako mal gledam albume da me tole sploh ne moti.



Verjemi, da jaz še manj kot ti. Samo me je pa presenetilo, da ga je tako na izi nardit po novem, samo če je potem vse tako zamudno, ko ga šljivi user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Albumi!
30.9.2008 9:41:32   
Nika v službi
Ja, tole po mojem niso dobro naredili. Prej z zaklepanjem je bilo veliko preprosteje. Edina prednost zdaj je tole hitro loadanje in kapaciteta 100 slik naenkrat. To je uredu. Sam postopek kreiranja albuma ter dodeljevanje pravic do ogleda, pa sploh ni o.k.

Tudi jaz sem se te dni "ubijala" s temi albumi, prijatelji (dala sem jaz in prijatelji) so me obveščali, da ne morejo videt slik. Potem so ugotovili, da ni fora samo v tem, da imam jaz nekoga pod stiki, ampak da mora taisti imeti tudi mene pod svojimi stiki, sicer ne vidi mojih slik. Bedarija je tole s temi povabili in prijatelji. Saj res ni nujno, da želiš prav vsem, ki jih imaš pod stiki, pokazat določene slike.
Dejte tole uredit, no.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Albumi!
30.9.2008 9:54:46   
Jerneja_
Bomo še malo nadgradili. Vi pa sporočite, če vas še kje kaj moti (glede albumov).
Hvala za sodelovanje!


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Albumi!
30.9.2008 14:38:08   
Jaka RR
Hvala za opozorilo!

Je sedaj popravljeno, da lahko vidijo vsi vaši prijatelji.
Če pa želite, da bodo videli samo nekateri prijatelji, pa izberi tip dostopa "Samo jaz" in jih potem povabite in bo vsak dobil svoj poseben link, preko katerega bo dostopal do albuma, ali pa jim posredujete generičen link (kar je v bistvu tudi geslo).

Bomo do večera razložili kako je sedaj z novimi dostopi.

Hvala za potrpljenje!

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Albumi!
30.9.2008 21:18:41   
Jerneja_
Za ogled albumov imamo štiri dostope:
- Ali vidim album samo jaz
- Ali vidim album jaz in moji prijatelji (zaenkrat vsi katere imam dodane v address book, delamo na nadgradnji)
- Ali vidijo album registrirani uporabniki (in seveda jaz in prijatelji)
- Ali vidijo album čisto vsi

Potem pa obstajajo še posebni dostopi, ki nam služijo prav, če imamo album zaklenjen:

Ko se nahajamo v albumu lahko kliknemo na gumb Pošlji prijatelju, kjer sta dve različni opciji:

1. Pošlješ sporočilo, ki bo vsebovalo tudi poseben link preko katerega bo uporabnik lahko videl album in ga tudi komentiral
2. Ali pa jim sam posreduješ povezavo, ki je napisana na dnu strani (v tem primeru ne morejo komentirati). Ta povezava je tudi ekvivalentna prejšnjemu geslu!

Ko se nahajamo na sliki lahko kliknemo na gumb Pošlji prijatelju, kjer sta dve različni opciji:
1. Pošlješ sporočilo, ki bo vsebovalo tudi poseben link preko katerega bo uporabnik lahko videl samo to sliko (do albuma ne more dostopati) in jo tudi komentiral
2. Ali pa jim sam posreduješ povezavo, ki je napisana na dnu strani (v tem primeru ne morejo komentirati). Ta povezava je tudi ekvivalentna prejšnjemu geslu -  vidijo samo to sliko.

Ker nas nekateri prosite po mailu, da naj vam slike obrnemo vas obveščamo, da jih lahko urejate sami. V albumu imate vse opcije rotacij slik.


Upamo, da bo sedaj kaj bolj jasno.

< Sporočilo je popravil Jerneja RR -- 1.10.2008 19:38:21 >

(odgovor članu Jaka RR)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Albumi!
2.10.2008 13:51:03   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Hm, kaj pa vem. Meni je sistem zaklepanja z geslom bolj všeč - recimo če kdo slika otroško sobo in bi jo pokazal samo zainteresiranim, ne pa celemu svetu. Čisto vsakega, ki bi želel to pogledati, pa tudi ne moreš dati med prijateljeuser posted image


se podpišem in mene me moti, meni je bilo prej veliko bolše lahko bi ga samo nadgradili da je mogoče oddat 100 slik naenkrat, ker tako kot je zdaj je prav res malo mimo!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Albumi!
2.10.2008 18:02:58   
Anonimen
Ko povabim prijatelja tako da napišem email naslov in pošljem kodo, le ta ne delauser posted image zakaj ne????
Pa glede nagradne igre za Corso mi piše 0 zvezdic pa sem naredila album.

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Albumi!
2.10.2008 19:53:25   
Jerneja_
Preverjam pri programerjih, javim, ko dobim odgovor.

Hvala za obvestilo in razumevanje,

lp

Jerneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Albumi!
3.10.2008 9:19:53   
Taula
Torej če izberem album vidim samo jaz, ga ne morem pokazati nobenemu drugemu. Zakaj bi jaz limala slike na net, katere lahko vidim le jaz, če jim lahko v miru pogledam doma v albumu ali pa na računalnikuuser posted image  Ne vidim smisla v tem.
Drugače mi je pa tole z albumu čisto nepregledno in preveč zamudno da bi urejala imenike, in sem se odločila za četrto varianto...izbris albumovuser posted image  

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Albumi!
3.10.2008 10:42:23   
Jerneja_
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Za ogled albumov imamo štiri dostope:
- Ali vidim album samo jaz - album je zaklenjen

Potem pa obstajajo še posebni dostopi, ki nam služijo prav, če imamo album zaklenjen:

Ko se nahajamo v albumu lahko kliknemo na gumb Pošlji prijatelju, kjer sta dve različni opciji:

1. Pošlješ sporočilo, ki bo vsebovalo tudi poseben link preko katerega bo uporabnik lahko videl album in ga tudi komentiral
2. Ali pa jim sam posreduješ povezavo, ki je napisana na dnu strani (v tem primeru ne morejo komentirati). Ta povezava je tudi ekvivalentna prejšnjemu geslu!



Torej, če nikomur ne pošljete sporočila ali povezave ga vidite res le vi.

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?