|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Alergična
19.6.2006 21:43:46   
dulcinea
Danes so ugotovili, da nimam astme, ampak sem alergična na pršice.

Ali ima še katera to? Zdravnik mi je bolj malo povedal. Kaj naj si kupim za posteljnino? Imam Dormeo. Kaj pa prevleke, blazina, odeje?

In tepihi? To moram obvezno dat ven a ne?

Lp, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Alergična
19.6.2006 21:46:04   
x_srečka_x
Jaz sem tudi alergična na pršice.
Čim večkrat zluftaj povšter in kovter...če pa se le da te stvari čim večkrat menjaj da se ne nabere preveč pršic

LP

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Alergična
19.6.2006 22:11:14   
Minkaa
baje pri tem ful pomaga merino ovčja volna za posteljnino. Sama pa teh izkušenj nimam 

_____________________________

Srečna družina

www.bambino.si

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Alergična
19.6.2006 23:06:36   
lelaval
Moja otroka sta astmatika (hčerka še alergična na živalsko dlako) in so nam dali navodila, da odstranimo vse tepihe, zavese, čim manj plišastih igračk (ali jih pogosto prat), posteljnino čim večkrat peremo - isto je dobila kolegica, ko je njen mali alergičen na prah.
Kar pa se tiče ovčje posteljnine - pri nas resnično odpade, in, če ti odkrito povem, ni tako vredu, kot pravijo, ker je to prava volna, ki je ne smeš prat in tako ne odstraniš vsega, kar se zadržuje v njej in ti škodi. Mogoče ni prav, da to tako napišem, ker sem delala v podjetju z volneno posteljnino in prezentatorji govorijo, kako pomaga pri takih težavah (v resnici pa je ravno obratno), a si ne morem, da ne bi povedala po resnici.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Alergična
20.6.2006 8:25:05   
makica
Pri nas imamo tudi v družini alergio na pršice. Jaz sem kupila pralne kovtre in povštre, ki se perejo celo na 90 stopinjah C. Nimamo tepihov, ker se mi zdi samo zbirališče praha, pogosto peremo zavese in to je to. Pa smo zelo zmanjšali alergijo.  

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Alergična
20.6.2006 12:49:27   
dulcinea
Torej najprej tepih iz delovne sobe. Potem pa v nabavo nove posteljnine.
Makica, kakšno posteljnino si to kupila in kje jo imajo ugodno. In iz kakšnega materiala je?

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Alergična
20.6.2006 17:54:59   
pot
Ojla,
tudi jaz sem alergična na pršico.
Kot so že povedale predhodnice, vse težke stvari v katerih se nabirajo pršice in prah: VEN.
Zavese, ki so tanjše, ne bodo škodile, odvisno od tega, kako hudo je. Jaz imam bolj luknjaste zavese, pa je.
Preproge kar lepo zavit v rolo in ven iz prostorov.
Posteljnina pa: jaz imam pralno, sicer samo na 30°, če se ne motim iz PES. Bila je ugodno, v večjih nakupovalnih centrih oz. trgovinah, ampak, to je že kar nekaj let nazaj.
Pa večkrat je treba vse oprat, pa gre.
Posteljnino so meni takrat svetovali menjavat z neko masko, ki pa se mi je zdelo, da samo poslabša vse zadeve. Za jogi, če ne bi imela dormeo, se pa mislim, da da kupit neka prevleka za okoli 20.000Sit, se pravi zdaj, najbrz veliko več. Kupiti pa se jo da v teh trgovinah z medicinskimi pripomočki, če bi slučajno kdaj rabila.

lp
in trpimo s tabo user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Alergična
21.6.2006 8:05:56   
makica
Dulcinea

Jaz sem kupila postelnino v Odeji Škofja Loka. Program Medico. Imajo različne debeline. Za kovter 200 x 200 sem takrat odštela cca 20000. S temi kovtri sem res ful zadovolna. Poleti niso prevroči, pozimi pa prijetno topli.

Tukaj je link o katerih kovtrih ti govorim:
http://www.odeja.si/sl/index.php?sv_path=20,30,41

Povštresemtuditam kupila. Vsake 3 mesece se vržem v pralni stroj in res nimamo problemov.

LP





(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Alergična
21.6.2006 16:11:02   
dulcinea
Punce hvala za nasvete. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?