|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Alergija in pediatrična
6.3.2008 19:22:21   
makica
Zaradi suma alergije na KM imamo napotnico za pregled. Če katera ve bi prosila za nekaj informacij

- kje se to na pediatrični kliniki nahaja (pritličje, ...)

- koliko časa približno traja prvi pregled

- ali že takoj delajo kožne teste ali prideš ponovno (imamo pregled ob 18 pa se mi zdi zelo kasno za kakšen laboratorij)

- kje se da najbližje in najceneje parkirati

- ali se ponavadi držijo ur ali pride do velikih zamikov?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Alergija in pediatrična
6.3.2008 19:34:45   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: makica

Zaradi suma alergije na KM imamo napotnico za pregled. Če katera ve bi prosila za nekaj informacij

- kje se to na pediatrični kliniki nahaja (pritličje, ...)
takoj ko prideš notri je naravnost sprejemna pisarna

- koliko časa približno traja prvi pregled
verjetno bosta ostala notri, vama nihče ni nič povedaluser posted image

- ali že takoj delajo kožne teste ali prideš ponovno (imamo pregled ob 18 pa se mi zdi zelo kasno za kakšen laboratorij)
saj zato bosta verjetno ostala notri.

- kje se da najbližje in najceneje parkirati
pred pek, samo je user posted image  drago parkirišče, glede na to pa da imaste pozno uro lahko dobite celo kje blizu parkirišče

- ali se ponavadi držijo ur ali pride do velikih zamikov?
odvisno od dneva, včasih čakaš 5 min včasih pa celo uro(vsaj mi smo zadnjič)


(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Alergija in pediatrična
6.3.2008 19:39:43   
makica
koliko časa približno traja prvi pregled
verjetno bosta ostala notri, vama nihče ni nič povedal


Nihče mi ni omenil, da bi notri ostala. Sploh nisem o tem razmišljala. Na listu kjer so napisali datum piše samo da prinesem zdravstveno in napotnico . Gre pa za ambulantni pregled. Sedaj pa me res zanima ali se ostane notri ali ne.



(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Alergija in pediatrična
6.3.2008 19:43:11   
mala maja
najbolje da pokličeš na PEK, sej so sedajle tud v sprejemni, pa vprašaj.

Drugače pa kadar smo imeli do sedaj ambulantni pregled smo bili vedno naročeni tja od 14h. Ko smo pa bili testirani na intoleranco na laktozo, so nam pa povedali da bo en dan na oddelku.

Mogoče gre res samo za testiranja, in laboratorij verjetno potlej dela celi dan. Pokliči pa vprašaj, saj ni greh, bolje da pokličeš kot pa da prideš brez vseh stvari pa ostaneta za en dan noti.

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Alergija in pediatrična
6.3.2008 20:48:50   
rose
mi smo imeli v ponedeljek tudi ob 18ih. če je ambulantni pregled, ne bosta ostali notri. pri nas so bili točni, ker smo bili zadnji.
najprej naredijo kožne teste, potem počakaš 10 minut za reakcijo. nato pregleda zdravnica in nato še naredijo krvne teste. za te izvide pa potem čakaš doma kar nekaj časa.
za parkirat imaš pa bokse ob cesti in so po 18.uri brezplačni.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Alergija in pediatrična
6.3.2008 21:01:04   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: makica

Zaradi suma alergije na KM imamo napotnico za pregled. Če katera ve bi prosila za nekaj informacij
Sinko je imel sum alergije na KM in na jajca.
- kje se to na pediatrični kliniki nahaja (pritličje, ...) pritličje, je povedala predhodnica

- koliko časa približno traja prvi pregled
čakanje na sprejem, cca 15 min pogovora, čakanje na kožne teste, kožni testi par minut, čakanje 10-15 min na razvoj kožnih testov, čakanje na odvzem krvi (mogoče 15 min) in odhod domov 

- ali že takoj delajo kožne teste ali prideš ponovno (imamo pregled ob 18 pa se mi zdi zelo kasno za kakšen laboratorij) nam so 1. opravili vse teste

- kje se da najbližje in najceneje parkirati ob 18. uri ne bi smelo biti problema s parkiranjem kar ob cesti na Rozmanovi - to je med Trubarjevo in LČjubljanico, ob pediatrični - je sicer parkirna ura, ampak ne vem, kako je s parkiranjem po 18. uri - mogoče celo ni več za plačat

- ali se ponavadi držijo ur ali pride do velikih zamikov? bila sva tam 2x in obakrat sva čakala cca pol ure na sprejem, potem pa še za celo proceduro



kar se pa zdravnikov tam tiče... čisto odvisno na koga "nabašeš". Prvič sem bila zelo zadovoljna, drugič je bila pa katastrofa. Sva imela napotnico, pa so rekli, da naju ne bodo obravnavali, ker moj otrok "preverjeno" ni na nič alergičen in da kakšno pediatrinjo imamo to, da nas pošilja na ponovne teste in naj gremo k dermatologu, če ima težave s kožo. No, sine je bil alergičen na jajca... Pa na datum za pregled sem čakala celo večnost in vmes klicala, kako to, da še ni datuma in so mi razložili, da mora pediater pregledati napotnico in stare izvide, ko sem prišla tja, so naju pa na vratih odslovili.

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Spletni nakup oblačil
majch

Kako pogosto kupujete oblačila na spletu?

vsak teden (2%)

1-3 na mesec (5%)

nekajkrat letno (20%)

ne kupujem (73%)


Število vseh glasov: 97

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!