|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Alergija na KM in jajca - ali jeste..?
9.1.2009 15:29:06   
Splet.Ka
Dober dan.

Naša dojenčica ima sum alergije na mleko in jajca in jaz sem na dieti, ker jo polno dojim.

Imam seznam stvari, celo s proizvajalci, ki so dovoljene. Je pa med njimi nekaj takih, na katerih piše lahko vsebujejo sledi mleka in jajc. To je na primer pri pudingu Royal vanilija, ki naj bi ga smela jesti, narejenega z vodo ali kompotom.

Ali pa žitna kava Bianca...piše, da lahko vsebuje sledi mleka.

Podobno je z riževimi piškoti medex...med sestavinami sicer ni teh stvari, je pa zraven opozorilo, da je stvar narejena v okolju, kjer so jajca in mleko.

Ali potem to spada med dovoljene ali prepovedane stvari? Ve to jeste?

_____________________________

Cvetim...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Alergija na KM in jajca - ali jeste..?
9.1.2009 15:32:28   
onur
Verjetno med prepovedane, če vsebuje lahko sledi. Lahko pošlješ seznam stvari.

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Alergija na KM in jajca - ali jeste..?
9.1.2009 18:09:39   
catalina
ENAK PROBLEM, jaz imam tud dieto, ker dojim jem pa to kar si naštela, ker je na seznamu jedi, ki so dovoljene, a tud mene skrbi to, da je narejeno v tem okolju, na dieti sem že 1,5 mesec,a ni še koža njegova ok. PA TUD zvija ga včas še, boplje, da si pečemo same pecivo, kateri kruh pa ti ješ???
lp

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Alergija na KM in jajca - ali jeste..?
9.1.2009 19:51:44   
julči
tud mi smo mel tako dieto in jaz sem vse to jedla, ker kar je na njihovem seznamu (predvidevam da ti ga je dala dietetičarka na PK) je preverjeno z njihove strani, je pa tud še veliko drugih izdelkov ki jih lahko ješ, pa jih na tem seznamu ni. js sem se v začetku tud ful strogo držala tega seznama, danes po 7 mesecih take diete (in odkar so izvidi na krvi in koži pokazali da alergije kao več ni) pa tud že sama mal poeksperimentiram in zaenkrat ni blo težav, sicer imava pa v kratkem provokacijo pa bo tko vse jasno.
če pa piše da so lahko sledi mleka ali jajc, je pa to zelo majhna verjetnost da so res in bi reagirali res samo hudi alergiki.

(odgovor članu catalina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
9.1.2009 21:57:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu julči)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Alergija na KM in jajca - ali jeste..?
15.1.2009 16:58:06   
ksenci
tudi mene je strah in tega rajši ne bom jedla, dokler ne bomo imeli končnih testev alergije.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




katero ime je najlepše???
dija_dijana

izberi najlepše žensko ime?!

dijana (8%)

mia (48%)

danaja (22%)

elena (22%)


Število vseh glasov: 156

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!