|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali 7.letni otrok potrebuje varstvo?
20.7.2010 8:00:30   
memole80
Lep pozdrav!

Zanima me kam gredo vaši 7-letni otroci med poletnimi počitnicami? Gredo h kakšnim nonotom ali so kar sami doma (ne potrebujejo varstva)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali 7.letni otrok potrebuje varstvo?
20.7.2010 8:04:31   
*miska.mcc*
moja 2 sta 7 in 9. pa ju se ne puscam samih.

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali 7.letni otrok potrebuje varstvo?
20.7.2010 8:08:52   
KatMat
tale je pa men čudna....7-letnega otroka bi pustila samega doma???

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali 7.letni otrok potrebuje varstvo?
20.7.2010 8:12:37   
CUKRČEK
Jaz si ne predstavljam, da bi puščala našo frklo čez eno leto samo...niti pod razno.

Je pa res, da smo se pa mi vedno sami rihtali od sedmega leta naprej.....se zjutraj zbudili, oblekli, zaklenili hišpo in šli 3 km samo v šolo peš.



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali 7.letni otrok potrebuje varstvo?
20.7.2010 8:14:58   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: memole80

Lep pozdrav!

Zanima me kam gredo vaši 7-letni otroci med poletnimi počitnicami? Gredo h kakšnim nonotom ali so kar sami doma (ne potrebujejo varstva)?


Verjetno odvisno od otroka. Vem, da sem sama pri tej starosti bila sama doma brez problemov. Bratov mali je to poletje prvič sam doma ( decembra bo 10 let star), tako, da nekega pravila ni. Otrok kaj pravi, se počuti biti sam? Mu je za zaupat?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali 7.letni otrok potrebuje varstvo?
20.7.2010 8:16:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

tale je pa men čudna....7-letnega otroka bi pustila samega doma???


jah, ni čudna. jaz npr. nimam zlatih babic in dedkov, da bi čuvali vnučke čez celo poletje. imam 24 dni letnega dopusta, kar tudi ne zadošča za celo poletje (kje so še ostale počitnice). in, ko sem spraševala na šoli, so mi zatrdili, da se v celem KR ne nabere ena skupina, da bi bilo organizirano varstvo. user posted image  kam naj ga dam? naj vsak teden plačujem 200 € za organizirane počitnice? user posted image  mene je groza in strah za naslednje leto.

po drugi strani pa... sem jaz pri 7-8 letih že hodila po mlajšega bratca v vrtec....

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali 7.letni otrok potrebuje varstvo?
20.7.2010 9:19:28   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

tale je pa men čudna....7-letnega otroka bi pustila samega doma???


user posted image user posted image

Meni si pa ti čudna sorry... Jaz sem pri teh letih čuvala 8. mesečno sestrico, rihtala sebe in še njo v celoti, šla že sama k zobarju, v trgovino, na bus in malo šolo...
Drugače pa tako kot pravi uškinamama, odvisno od otroka do otroka...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali 7.letni otrok potrebuje varstvo?
20.7.2010 10:12:19   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

tale je pa men čudna....7-letnega otroka bi pustila samega doma???


Ma mogoče si pa ti malo čudna. Jaz sem samo vprašala, da veš. Moj otrok še zdaleč nima 7 let, samo zanimalo me je, ker sem slišala, da veliko jih pusti same doma. In kot je mama rekla, tudi jaz sem bila sama, s sestro doma. Verjetno je odvisno od zrelosti otroka.

Da pa bomo sedaj sodili kdo je čuden ali ne, to pa ne. Jaz sem samo vprašala, ker me je zanimalo. Kaj če koga kaj zanima lahko vpraša? Očitno ne. HVALA ZA PRIJAZNOST!

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali 7.letni otrok potrebuje varstvo?
20.7.2010 10:13:35   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

tale je pa men čudna....7-letnega otroka bi pustila samega doma???


jah, ni čudna. jaz npr. nimam zlatih babic in dedkov, da bi čuvali vnučke čez celo poletje. imam 24 dni letnega dopusta, kar tudi ne zadošča za celo poletje (kje so še ostale počitnice). in, ko sem spraševala na šoli, so mi zatrdili, da se v celem KR ne nabere ena skupina, da bi bilo organizirano varstvo. user posted image  kam naj ga dam? naj vsak teden plačujem 200 € za organizirane počitnice? user posted image  mene je groza in strah za naslednje leto.

po drugi strani pa... sem jaz pri 7-8 letih že hodila po mlajšega bratca v vrtec....


Bravo, očitnoi si bila dovolj zrela. user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali 7.letni otrok potrebuje varstvo?
20.7.2010 10:14:45   
memole80
Bravo, tako je, če si bila lepo vzgojena in si imela občutek odgovornosti. Marsikateri pa je razvajen in čaka, da se mu še rit obriše.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali 7.letni otrok potrebuje varstvo?
20.7.2010 10:35:12   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: memole80

Bravo, tako je, če si bila lepo vzgojena in si imela občutek odgovornosti. Marsikateri pa je razvajen in čaka, da se mu še rit obriše.


Jaz pa mislim, da sama razvajenost tukaj ni odločilnega pomena. Če npr. pogledam bratova otroka - ko je bil nečak star 7 let, bi ga brez problema pustil samega, on si je prižgal TV ali pa je risal, se igral, bral knjige ipd., ko pa je bila nečakinja stara 7 let, pa bognedaj da bi jo samo pustil. So ji šle same traparije po glavi, pa ni bil niti eden niti drugi pretirano razvajen. Jaz mislim, da je delno odvisno od otrokovega karakterja in pa predvsem od tega, kdaj doseže tisto stopnjo zrelosti. Tako kot vsi ne začnejo ob istem času hoditi, govoriti, lulati v WC školjko itd., tudi niso vsi ob istem času zreli, da se jih brez skrbi pusti dlje časa same doma.



(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali 7.letni otrok potrebuje varstvo?
20.7.2010 10:37:14   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: memole80

Lep pozdrav!

Zanima me kam gredo vaši 7-letni otroci med poletnimi počitnicami? Gredo h kakšnim nonotom ali so kar sami doma (ne potrebujejo varstva)?


napisala si nekako dvoumno... neki je iti na kaksen opravek...neki je pa pustit otroka doma samega cel dan oz par dni kot sem te zastopila....

IZVIRNO SPOROČILO: memole80


Da pa bomo sedaj sodili kdo je čuden ali ne, to pa ne. Jaz sem samo vprašala, ker me je zanimalo. Kaj če koga kaj zanima lahko vpraša? Očitno ne. HVALA ZA PRIJAZNOST!


pa nisem rekla da si ti cudna ampak da je izjava cudna...ddddddd....zato sem pa se enkrat vprašala...oprost sam surlo si pa povesla k 7 letni otrok...

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali 7.letni otrok potrebuje varstvo?
20.7.2010 10:46:58   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

tale je pa men čudna....7-letnega otroka bi pustila samega doma???


jah, ni čudna. jaz npr. nimam zlatih babic in dedkov, da bi čuvali vnučke čez celo poletje. imam 24 dni letnega dopusta, kar tudi ne zadošča za celo poletje (kje so še ostale počitnice). in, ko sem spraševala na šoli, so mi zatrdili, da se v celem KR ne nabere ena skupina, da bi bilo organizirano varstvo. user posted image  kam naj ga dam? naj vsak teden plačujem 200 € za organizirane počitnice? user posted image  mene je groza in strah za naslednje leto.

po drugi strani pa... sem jaz pri 7-8 letih že hodila po mlajšega bratca v vrtec....
ja pr mej duš....kje pa zivis???nasredi puščave??? kaj nimas sosed??prijateljev??

po moji presoji otrok nima kej bit sam doma pri 7ih letih cel šiht starša....

pa ne govorim o tem kolk ze zna....oh sem sla ze sama k zobarju,sama do sole....itd itd....

MAGAR MU PUST ŠE UŽIGALNIK AL PA ŠIBICE DOMA ČE KNOF NA ŠPORGETU NE BO DELAL!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil KatMat -- 20.7.2010 10:47:43 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali 7.letni otrok potrebuje varstvo?
20.7.2010 10:50:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

tale je pa men čudna....7-letnega otroka bi pustila samega doma???


jah, ni čudna. jaz npr. nimam zlatih babic in dedkov, da bi čuvali vnučke čez celo poletje. imam 24 dni letnega dopusta, kar tudi ne zadošča za celo poletje (kje so še ostale počitnice). in, ko sem spraševala na šoli, so mi zatrdili, da se v celem KR ne nabere ena skupina, da bi bilo organizirano varstvo. user posted image  kam naj ga dam? naj vsak teden plačujem 200 € za organizirane počitnice? user posted image  mene je groza in strah za naslednje leto.

po drugi strani pa... sem jaz pri 7-8 letih že hodila po mlajšega bratca v vrtec....
ja pr mej duš....kje pa zivis???nasredi puščave??? kaj nimas sosed??prijateljev??

po moji presoji otrok nima kej bit sam doma pri 7ih letih cel šiht starša....

pa ne govorim o tem kolk ze zna....oh sem sla ze sama k zobarju,sama do sole....itd itd....

MAGAR MU PUST ŠE UŽIGALNIK AL PA ŠIBICE DOMA ČE KNOF NA ŠPORGETU NE BO DELAL!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


a si ti danes kaj pila? user posted image

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali 7.letni otrok potrebuje varstvo?
20.7.2010 10:57:29   
KatMat
zrelost na višku mizantrop...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali 7.letni otrok potrebuje varstvo?
20.7.2010 10:58:21   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

tale je pa men čudna....7-letnega otroka bi pustila samega doma???


jah, ni čudna. jaz npr. nimam zlatih babic in dedkov, da bi čuvali vnučke čez celo poletje. imam 24 dni letnega dopusta, kar tudi ne zadošča za celo poletje (kje so še ostale počitnice). in, ko sem spraševala na šoli, so mi zatrdili, da se v celem KR ne nabere ena skupina, da bi bilo organizirano varstvo. user posted image  kam naj ga dam? naj vsak teden plačujem 200 € za organizirane počitnice? user posted image  mene je groza in strah za naslednje leto.

po drugi strani pa... sem jaz pri 7-8 letih že hodila po mlajšega bratca v vrtec....
ja pr mej duš....kje pa zivis???nasredi puščave??? kaj nimas sosed??prijateljev??

po moji presoji otrok nima kej bit sam doma pri 7ih letih cel šiht starša....

pa ne govorim o tem kolk ze zna....oh sem sla ze sama k zobarju,sama do sole....itd itd....

MAGAR MU PUST ŠE UŽIGALNIK AL PA ŠIBICE DOMA ČE KNOF NA ŠPORGETU NE BO DELAL!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


a si ti danes kaj pila? user posted image


Sam res user posted image

Pa vseen, ne morem, da ne bi... Jaz sem imela vse našteto pri roki, pa nkol nisem nič zakurla user posted image  Čudo deteta, a user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali 7.letni otrok potrebuje varstvo?
20.7.2010 11:01:15   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

tale je pa men čudna....7-letnega otroka bi pustila samega doma???


jah, ni čudna. jaz npr. nimam zlatih babic in dedkov, da bi čuvali vnučke čez celo poletje. imam 24 dni letnega dopusta, kar tudi ne zadošča za celo poletje (kje so še ostale počitnice). in, ko sem spraševala na šoli, so mi zatrdili, da se v celem KR ne nabere ena skupina, da bi bilo organizirano varstvo. user posted image  kam naj ga dam? naj vsak teden plačujem 200 € za organizirane počitnice? user posted image  mene je groza in strah za naslednje leto.

po drugi strani pa... sem jaz pri 7-8 letih že hodila po mlajšega bratca v vrtec....
ja pr mej duš....kje pa zivis???nasredi puščave??? kaj nimas sosed??prijateljev??

po moji presoji otrok nima kej bit sam doma pri 7ih letih cel šiht starša....

pa ne govorim o tem kolk ze zna....oh sem sla ze sama k zobarju,sama do sole....itd itd....

MAGAR MU PUST ŠE UŽIGALNIK AL PA ŠIBICE DOMA ČE KNOF NA ŠPORGETU NE BO DELAL!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hej čil aut en mičken (pa da ti očk ne bo iz tirnic pometalo). Jaz imam isti problem in niti pod razno ne vem kako bom drugo leto, ko bojo počitnice (hja očitno tisti, ki se je spomnil, da morajo otroci pri šestih letih v šolo ni pomislil na počitnice, varstvo itd...). In daj mi prosim en predlog, ki ne vsebuje babic in dedkov in kake sosede. Ja prav gotovo sosedje kar v vrsti čakajo, da bojo pazili mojo hči, komaj čakajo. Prijateljice imam pa itak vse brezposelne in brez otrok in se kar pulijo za varstvo. Dejstvo je, da smo starši prvošolčkov potisnjeni v kot, ne vemo kam z njimi med počitnicami, če imamo srečo je organizirano pasje drago varstvo v šoli. Najlažje je zaviti z očmi in dati bedast predlog (definitivno bom že danes doma pripravila šibice za drugo leto, pa čeprav nimam plinskega kuhalnika) in obsojati nekaj tako v tri krasne.

Ne vem kaj bom naredila. Nekako bomo že pa magari bo šla z menoj v pisarno (na srečo imam to možnost) in upam, da bo katera od babic ali tet vskočila. Same pa je doma ne bi upala pustiti pa čeprav ima starejšega, nastniškega brata. Ziher je pač ziher. Mi pa na kraj pameti ne pade obsojati tistih, ki nimajo druge možnosti kot otroka samega pustiti doma in si od zgroženosti iztiriti oči.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali 7.letni otrok potrebuje varstvo?
20.7.2010 11:03:03   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: memole80

Lep pozdrav!

Zanima me kam gredo vaši 7-letni otroci med poletnimi počitnicami? Gredo h kakšnim nonotom ali so kar sami doma (ne potrebujejo varstva)?


napisala si nekako dvoumno... neki je iti na kaksen opravek...neki je pa pustit otroka doma samega cel dan oz par dni kot sem te zastopila....

IZVIRNO SPOROČILO: memole80


Da pa bomo sedaj sodili kdo je čuden ali ne, to pa ne. Jaz sem samo vprašala, ker me je zanimalo. Kaj če koga kaj zanima lahko vpraša? Očitno ne. HVALA ZA PRIJAZNOST!


pa nisem rekla da si ti cudna ampak da je izjava cudna...ddddddd....zato sem pa se enkrat vprašala...oprost sam surlo si pa povesla k 7 letni otrok...


Ha ha, prav surlo...sem se bolj nasmejala. Mislila sem pa res na to, ali pustite otroka doma. Jaz sem bila cel dan doma, ko sta starša delala.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali 7.letni otrok potrebuje varstvo?
20.7.2010 11:04:28   
memole80
Ha, ha, ma jaz se valjam potleh od smeha. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali 7.letni otrok potrebuje varstvo?
20.7.2010 11:09:26   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78
Jaz pa mislim, da sama razvajenost tukaj ni odločilnega pomena. Če npr. pogledam bratova otroka - ko je bil nečak star 7 let, bi ga brez problema pustil samega, on si je prižgal TV ali pa je risal, se igral, bral knjige ipd., ko pa je bila nečakinja stara 7 let, pa bognedaj da bi jo samo pustil. So ji šle same traparije po glavi, pa ni bil niti eden niti drugi pretirano razvajen. Jaz mislim, da je delno odvisno od otrokovega karakterja in pa predvsem od tega, kdaj doseže tisto stopnjo zrelosti. Tako kot vsi ne začnejo ob istem času hoditi, govoriti, lulati v WC školjko itd., tudi niso vsi ob istem času zreli, da se jih brez skrbi pusti dlje časa same doma.

Se kar strinjam s temle.

Drugače pa: a sem jaz tu gor edina od "stare" generacije, ki kot sedemletnica ni bila sama doma čez počitnice in jo je v prvi razred spremljala odrasla oseba??


(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali 7.letni otrok potrebuje varstvo?
20.7.2010 11:09:50   
uškinamama
Punce ne se kregat...

Oka in Mizantrop, mogoče ideja za varstvo (tako se menimo za naslednje leto ko gre uš v šolo). S prijateljico in sosedo , ki ima enako staro deklico (bosta tudi sošolca)  sva se zmenile, da en teden bom jaz z njima doma, en teden ona z obema, potem moj mož še en teden z obema. To so že trije tedni, potem še dva tedna dopusta. Pa tudi za čas šole smo zmenjene, da bo enkrat ena enkrat druga šla po otroka .


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali 7.letni otrok potrebuje varstvo?
20.7.2010 11:12:45   
memole80
Joj, da bi bila vedela, sploh ne bi odprla teme. Včasih se mi zdi, da tu gor si vse upamo in vse napadamo. Bi rada videla kako bi bilo, če bi se pogledale v oči. Verjetno bi bile tiho kot miške. user posted image user posted image user posted image

Ne se kregat, ker boste dobile gube.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali 7.letni otrok potrebuje varstvo?
20.7.2010 11:13:09   
Arwenko
špelin@ jaz sicer nisem bila sama doma, ker je bila babica pač v hiši in drugače ni šlo, ampak sem jo pa naganjala kot hudiča, tako da ni bilo drugega, kot da sem jo šla pozdravit ko sem domov prišla, da je vedela, da sem doma in stvar je bila rešena, potem sem bila v svojem nadstropju. V šolo pa me nikoli ni nobeden spremljal, razen na prvi šolski dan se mi zdi. Se pa spomnim, da so bili dejansko vsi takrat sami doma, to ni blo popolnoma nič čudnega, zdaj pa opažam, da je že skoraj kriminal, če bi moral 7 letni otrok 1 uro doma sam počakat. 

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ali 7.letni otrok potrebuje varstvo?
20.7.2010 11:18:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Punce ne se kregat...

Oka in Mizantrop, mogoče ideja za varstvo (tako se menimo za naslednje leto ko gre uš v šolo). S prijateljico in sosedo , ki ima enako staro deklico (bosta tudi sošolca)  sva se zmenile, da en teden bom jaz z njima doma, en teden ona z obema, potem moj mož še en teden z obema. To so že trije tedni, potem še dva tedna dopusta. Pa tudi za čas šole smo zmenjene, da bo enkrat ena enkrat druga šla po otroka .



saj nekaj bo treba naredit. mi smo celo razmišljali tako, da bi imela babica popoldanski šiht ,pa bi bila do 12-ih ona z njim, potem bi pa prišel mož ali pa jaz prej iz službe in ga prevzel.
mah, najbolje, da zanosim, pa bom celo leto doma. user posted image  kasneje pri 8-ih pa najbrž ne bo več kriminal ga puščat samega, al kako?

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali 7.letni otrok potrebuje varstvo?
20.7.2010 11:23:41   
oka
Oka in Mizantrop, mogoče ideja za varstvo (tako se menimo za naslednje leto ko gre uš v šolo). S prijateljico in sosedo , ki ima enako staro deklico (bosta tudi sošolca) sva se zmenile, da en teden bom jaz z njima doma, en teden ona z obema, potem moj mož še en teden z obema. To so že trije tedni, potem še dva tedna dopusta. Pa tudi za čas šole smo zmenjene, da bo enkrat ena enkrat druga šla po otroka .


Dober predlog in v tej smeri smo se že pogovarjali ampak kakorkoli smo računali se nam ni izšlo, glede na to, da je cel kup počitnic med samim šolskim letom. In ne morem računati na prijateljice, ker bo ena v tem času imela tretjega otroka, druga ima službo, ki je z dopustom prekleto škrta, tretja ravno tako. Tako kot sem rekla, nekako bom že. Imam to srečo, da imam dobro šefico.

p.s. mizantrop, jaz sem bila pri sinu ravno na porodniški v času prvih počitnic. Sva "pametovala", da bi zdaj imela tretjega, da bo drugo leto spet porodniška in tako naprej, dokler ne bi bil prestolonaslednik tako velik, da bi brez skrbi med počitnicami pazil mlajšeuser posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?