|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali bi povabili?
3.1.2006 20:56:04   
kepa*
Mah, vem, da sem rekla, da bova imela zelo malo povabljenih, le priče in starši. Zdaj pa se mi mota po glavi, da bi pa morda na sam ceremonialni del (beri: civilni in cerkveni del) povabila še nekaj prijateljev, s katerimi sem v zelo dobrih odnosih. Sam kaj narediti: jim reči, da so povabljeni le na uradni del in potem adijo? Bi jih bilo treba tudi nekako pogostiti? Tam se sicer pije vino, kaj pa hrana? To bi bila veretno dokaj nerodna situacija.

Mogoče bi bilo bolje, da to idejo kar pozabim?Je kdo imel tako varianto?

Ali pa če jih v ta namen povabim kdaj drugič k nama domov?
Kaj pa vem, že mal preveč bluzim...

_____________________________

Letos pa bo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali bi povabili?
3.1.2006 21:12:41   
Anonimen
Jaz sem bila že na veliko takih porokah in je bilo prav fino. Saj glavno je videti ženina in nevesto, vsa lepa in srečna. Sem bila prav vesela, da sem lahko izročila rožice in darilce. Pogostili so pa s šampanjcem, pa mislim da enkrat s piškoti, ker je bilo bolj pozimi, drugič, poleti, pa s šampanjcem in jagodami.
Kar tako naredi, če bi rada. Sem prepričana, da bi te tudi prijateljice rade videle srečno.user posted image

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali bi povabili?
3.1.2006 21:22:31   
Jančika_
Midva sva bila enkrat povabljena samo na cerkveno poroko. Po obredu je bila v bližnjem gasilskem domu pogostitev z narezki.

Moja prijateljica je tudi nekaj ljudi povabila samo na obred (imela je samo civilnega). Po obredu je bila manjša pogostitev s kanapejčki, sadjem in šampanjcem. Ostali smo šli potem pač naprej na fešto.

Meni se to zdi čisto primerno.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali bi povabili?
3.1.2006 21:39:30   
lelaval
Tistih par najboljiših bi midva že povabila

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali bi povabili?
3.1.2006 23:04:38   
valči
Jaz osebno vem,da bi me malo čudno gledali,če bi jih tako povabila,samo na obred.Je malo nerodno rečt,sedaj pa domov...drugače pa jaz osebno sploh ne bi zamerila ženinu in nevesti,saj vem,kakšni stroški so bili na najini poroki.Mimogrede bi ta dogodek kar ponovila,tako čudovito smo se imeliuser posted image

Kepa,pomisli,kako bodo gledali na to,če ste res dobri prijatelji,reskiraj,saj se samo enkrat poročiš in tako lepo je kasneje obujat spomine skupaj z povabljenimi gosti.
Pa srečnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali bi povabili?
4.1.2006 6:16:57   
CUKRČEK
Pač povej, kako imata organizirano. Saj menda so tako odrasli, da razumejo. MEni se to ne zdi čisto nič čudno.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali bi povabili?
4.1.2006 8:52:25   
kalbo
Meni se to tudi ne zdi nič čudnega. Sva bila že na dve taki poroki povabljena. Pač, vsak se po svoje odloči. Sicer se bosta pa poročila zaradi vaju, ne zaradi drugih. Midva sva sicer mela ohcet, ampak samo zato, ker sva si to želela. Na ohcet je bilo povabljenih 80 ljudi, ostali so naju prišli pogledat samo na civilni obred, kjer se je točil šampanjec. Ni bilo od nikjer nobene zamere, če je pa bila, pa tudi prav, se ne sekiram.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 4.1.2006 8:53:18 >

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali bi povabili?
4.1.2006 10:45:07   
SašaR
Tudi jaz sem bila povabljena na dve poroki, samo na obred. Povabilo je pa zgledalo malo drugače, kot če bi šla tudi na ohcet.

Obe prijateljici sta mi rekli samo, da lahko prideva na cerkveno (ali civilno) poroko, in da bi bilo lepo, da bi naju videla.

naj pa povem, da na nobeno nisva šla, ker je on delal, jaz pa pri prvi bi šla, pa kolegica ni mogla priti, pri drugi sem bila že noseča pa nisem mogla sama okrog rinit.

Pomoje ti ne bi smele nič zamerit. Saj jih postrežeš z vinom in piškotki.
Lahko pa jim rečeš da zabava bo pa enkrat zvečer pri vas ali kaj podobnega in potem za takrat kaj več zrihtaš.


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?