|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali bomo sprejeti v vrtec ali ne (MOL)?
6.4.2010 14:01:33   
čipka
Uglavnem, stvar je sledeča. Najina pupa je bla lani avgusta stara 1 leto in ker je še (zaenkrat) edinka in vsi živimo in smo prijavljeni pod isto streho, seveda lani nismo dobili vrtca. OK.
Naj povem, da imamo 2 vrtca direkt pod nosom-ampak res-15 korakov je do 1.-ga vrtca in mogoče 50 do drugega.(na metre ne znam)user posted image . In se mi tako zamalo zdi, da nismo dobili vrtca, da je kar joj. Letos smo tudi oddali vlogo v oba vrtca in spet močno dvomim, da bi ga tudi dobili zaradi zgoraj navedenih razlogov. Nisem fouš tistim, ki so vrtec dobili, se mi pa vseeno butasto zdi, da znanka, ki je iz drugega konca Lj. doma, hodi po otroka v naš vrtec. Samo to-nič drugega. Vprašanje je torej-tisti, ki živite v Lj., imate 1 otroka, živite oz. ste prijavljeni pod isto streho in, ki ste bili 1. zavrnjeni, ste potem v drugo dobili v željen vrtec?


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali bomo sprejeti v vrtec ali ne (MOL)?
6.4.2010 14:50:19   
Ileus
Seveda boste letos dobili (če izpolnjujete pogoje stalnega prebivališča in "stalnosti" v MOL), saj dobite dodatnih 10 točk za to, ker ste bili lani zavrnjeni in so tako pred vami samo še "socialni primeri" in tisti, ki vpisujejo hkrati več otrok in so bili hkrati lani zavrnjeni. Teh pa zagotovo ni spet za vrtec za napolnit, da bi vi ponovno izpadli.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali bomo sprejeti v vrtec ali ne (MOL)?
6.4.2010 15:05:48   
čipka
IZVIRNO SPOROČILO: Ileus

Seveda boste letos dobili (če izpolnjujete pogoje stalnega prebivališča in "stalnosti" v MOL), saj dobite dodatnih 10 točk za to, ker ste bili lani zavrnjeni in so tako pred vami samo še "socialni primeri" in tisti, ki vpisujejo hkrati več otrok in so bili hkrati lani zavrnjeni. Teh pa zagotovo ni spet za vrtec za napolnit, da bi vi ponovno izpadli.

Glih to se bojim, da je.user posted image Ker, ko sem tudi letos vlogo oddajala v isti vrtec, mi je tajnica namignila, da imajo zelo malo prostih mest.user posted image No, če je tako, kot praviš, sem seveda zelo vesela. user posted image


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Ileus)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali bomo sprejeti v vrtec ali ne (MOL)?
6.4.2010 17:17:54   
mateyka
če prav razumem si oddala prošnjo v oba vrtca? torej sta to enoti različnih vrtcev? ker kolikor jaz vem, ne moreš izbirat enote, izbiraš vrtec. enoto preferiraš, ni pa nekaj kar izbiraš. porazdelitev v enote delajo v vrtcu sami kasneje. 
če si jo prijavila v 2 vrtca, imaš dvojno število enot, kar ni tako slabo. je pa res, da ni nujno da boš v enoti, ki jo želiš (in ti je najbližje npr.). pri nas je podobno v smislu, da imamo najbolj željeno enoto 50 m stran, je pa najmanjša enota in je malo verjetno, da bo dobila tam mesto. določene enote vrtca so tudi po 1-2km stran - torej, lepa možnost je, da "fašemo" neidealno lokacijo. kaj češ, nisi edina - en kup nas je..
hej, mogoče pa tvoja znanka, ki hodi v "vaš" vrtec, isto ni dobila idealne lokacije? nikoli ne veš..

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali bomo sprejeti v vrtec ali ne (MOL)?
7.4.2010 12:35:27   
travica
bi si mogli po "našem" (v MB) vrtcu zgled vzet.
So vzeli zemljevid v roke, označli kje kdo stanuje in v posamezno enoto sprejeli tiste, ki najbližje stanujejo. Kdor pa je bil bolj od daleč, pa je dobil mesto v na novo odprti enoti. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali bomo sprejeti v vrtec ali ne (MOL)?
8.4.2010 20:42:23   
reckova
Travica v katerem vrtcu....me malo zanima, ker bomo tudi vpisovali v mb-ju in me zanima kako to poteka.
Hvala in lp

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali bomo sprejeti v vrtec ali ne (MOL)?
9.4.2010 7:34:44   
sončnica24
Pozor v Mariboru, če vpišeš otroka v več vrtec naenkrat ostaneš brez obeh se pravi te črtajo avtomatsko takoj, ker so baje starši vpisovali otroke v več vrtec in so potem to na občini videli, se pošljejo vsi podatki na občino in tam so se pojavljali isti otroci v več vrtcih in so jih baje potem avtomatsko črtali in so ostali brez vrtec. Tako je baje v Mariboru.

(odgovor članu reckova)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali bomo sprejeti v vrtec ali ne (MOL)?
7.5.2010 11:45:29   
mavo
Tudi mi čakamo odločbo za vrtec v MOL, pa "žal" sva poročena, nisva socialna problema in nisva staroselca. Preselili smo se letos januarja, starih staršev ni tu, zdaj ta večji (ki pa še vedno spada v prvo starostno skupino) hodi v privat varstvo, mlajša pa bo rabila vrtec februarja.
Malo vseeno upam, da bomo dobili vrtec, ker sta dva, pa starejši ima 10 točk od lani, ker ni dobil mesta (ker še nismo živeli v MOL). Sicer smo zadovoljni s privat varuško, ampak žal si niti pod razno ne bomo mogli privoščit kaj takega za dva otroka.
Nekako upam na najboljše, sploh ker sva izbrala tudi tretjo opcijo - katerikoli vrtec v MOL, če ne dobi mesta v izbranem, in sicer pri obeh. Raje se peljem skozi celo Lj vsak dan, kot pa da 700 € za oba plačujem.

Zanima me pa nekaj: Ali katera mogoče ve, kdaj naj bi bile izdane odločbe za vrtec v MOL? V nekaterih občinah so jih že izdali, mene pa tudi že precej muči tale nevednost...

_____________________________

Nekoč bomo tudi mi dobili vrtec...

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali bomo sprejeti v vrtec ali ne (MOL)?
7.5.2010 11:50:45   
mavo
Ah ja, sem že prebrala v sosednji temiuser posted image , no pa vseeno, upam da bomo vse sprejete, pa še čimbližje domu oz. službiuser posted image

_____________________________

Nekoč bomo tudi mi dobili vrtec...

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?