|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je UZ 100% za razbrati spol
21.9.2008 14:27:19   
Anonimen
Pozdravljene! sem v 21 tednuuser posted image , prješnji teden sem imela Uz-vprašali smo po spolu. G mi je rekla,da verjetno bo punčka, nikakor pa naj ne vzamem to za 100%.
Naj povem, da je to naš prvi otrok in sva vesela tako fantka kot punčke, zanima me ali je katera imela tako izkušnjo, da ji je gin. rekla, da bo punčka in rodil pa se je fantek. user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je UZ 100% za razbrati spol
21.9.2008 14:31:38   
cgorjanc
ja to je blo pr nas.In sicer pred 11 leti.Ginekologinja mi je rekla da bo pač punčka   a na naše veselje se je rodil fantek.Bili smo tako presenečeni ,da nisem mogla po porodu spustiti niti ene solze presenečanja .res je bilo presenečenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je UZ 100% za razbrati spol
21.9.2008 14:35:21   
kekec in mojca
Je bilo enako pri nas in sicer pred štirimi leti in pred pol leta. user posted image Ampak zdaj v drugo je rekla, da me je nahecala, ker je prehitro pokazala spol, jaz ga pa nisem želela vedet. 

(odgovor članu cgorjanc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je UZ 100% za razbrati spol
21.9.2008 14:38:32   
Anonimen
UZ ni nikoli 100% ,kvečjemu 50-60%

(odgovor članu kekec in mojca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je UZ 100% za razbrati spol
21.9.2008 14:46:13   
Anonimen
To sem vprašal predvsem zaradi tega, ker moj materinski čut mi je pravil da bo fantek-ne zaradi želje, tisti čut za katerega ne veš od kod pride

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je UZ 100% za razbrati spol
21.9.2008 14:52:12   
piamaria
Ne ni. Men so rekl pri prvem do 7.mes, da je pupa.
Pa sem rekla, da se za F počutm, danes imamo dva mulota.

_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali je UZ 100% za razbrati spol
21.9.2008 15:26:15   
klavdiy4
čaw..od mojega user posted image  sestri se je tko naredilo, da je g. ''zamenjala'' spola..ji je skoz govorila, da bo rodila user posted image  in so ji vsi full kupovali v modri barvi, nekaj dni pred rojstvom pa ji je po UZ-ju povedala, da pa le ni user posted image , da je user posted image ...user posted image

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali je UZ 100% za razbrati spol
21.9.2008 16:45:40   
Ajvy
Zato je najlepše vedit nič......user posted image
mi bomo dobili user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali je UZ 100% za razbrati spol
21.9.2008 18:09:58   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Zato je najlepše vedit nič......user posted image
mi bomo dobili user posted image


Mi tudi.user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali je UZ 100% za razbrati spol
21.9.2008 19:47:52   
kajajaka
Če bi se res rada prepričala, pojdi v 25 -27 tednu na 3D (4D) UZ in se boš sama prepričala. Je tako lepo videt, da ne moreš falit... Pri naši punčki je bilo tako razločno videti, da pod nobenim pogojem ne bi mogla bit fantek user posted image
Je pa res, da obrazka nismo dobro videli, ker se je stran obračala. Če bi tudi noge skupaj tiščala, ne bi pa nič videli...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali je UZ 100% za razbrati spol
21.9.2008 20:43:04   
A-N-J-A
Jaz sem imela prvič skoz občutek da bo fant.No pa ni bil in tud na UZ se je skoz kazala punčka, kljub mojim občutkomuser posted image .
V drugo so napovedali fantka in je tudi bil.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali je UZ 100% za razbrati spol
21.9.2008 20:46:19   
Naja31
Edino 100% je ko se rodi.

Pri meni me občutek obakrat ni motil. bila sem prepričana da bosta fantka, tudi UZ je to potrdil in res imam zdaj dva prekrasna fantka.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali je UZ 100% za razbrati spol
21.9.2008 20:54:55   
Anonimen
Prvič so mi že na NS napovedali fanta, pa na morfologiji potrdili (pa še na kontroli po morfologiji, ker se na morf. ni videlo mehurja in sem imela kontrolo), pa v 32t so tudi rekli, da bo fant, pa potem na kontroli rasti so tud napovedali fantka. In res ga imamo. Sem imela tolk UZ-jev in vedno so napovedali (različni G) da bo fant, da sem jim kar verjela. Ampak sva pa vse kupovala v nevtralni barvi, ker itak nismo želeli ostati samo pri enem. user posted image
Sedaj pa nam napovedujejo punčko. Bomo videli. Meni je vseeno kaj bo, sem pa preveč firbčna da ne bi vprašala.

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali je UZ 100% za razbrati spol
21.9.2008 22:44:14   
Piruri
Mi smo za prvo tudi bili prepričani, da bo user posted image ...pa nam je že na NS povedala, da bo pupka...in še G mi je na dveh UZ povedala, da bo madam...in res se je rodila user posted image ...

Zdaj bova tudi na NS vprašala, kaj bo...vsi mi sicer napovedujejo še eno user posted image ...meni je pa vseeno...samo da bo zdravo...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali je UZ 100% za razbrati spol
22.9.2008 15:07:25   
Anonimen
Iz izkušenj vem, da se ni za zanest na nek notranji feeling. Tudi jaz sem 6 mesecev mislila, da nosim fantka, to so mi napovedovale tudi starejše gospe zaradi oblike trebuha. No in glej ga zlomka končno v 7 mesecu pokaže spol in je punčka. sem dožvela kr šok od presenečenja, ker sem v glavi imela bolj fantka, zdej sem se privadila da je punčka in če mi spet spremenijo me bo spet šok! Je pa res da bo bolj težko fantek, ker sem sama tudi spremljala UZ in se je lepo videlo da nima lulčka. Naslednjič bom sigurno spet vprašala, presenečenje je pa v obeh primerih al prej al pa pol k rodiš. Srečno!

(odgovor članu Piruri)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali je UZ 100% za razbrati spol
23.9.2008 9:57:09   
ronja
Toliko % kot fotografija-  če ujameš pravi del in je fotografija ostra, potem je zelo blizu 100%, če pa fotografiraš obraz, noge ima pa prekrižane in vse skriva, pa ne vešuser posted image

meni so prvič napovedovali user posted image in bila je res user posted image . Zdaj mi spet napovedujejo user posted image in moram priznat, da bi bila kar paf, če bi bil fantek, ker sem se tako navadila nanjo. Se je pa res lepo videlo obakrat in so mi rekli, da če ji kaj zraste v porodni, potem ni najinauser posted image . Včasih se res lepo vidi, da ne moreš falit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali je UZ 100% za razbrati spol
23.9.2008 9:58:40   
ronja
Aja, vse tetke pa so mi brez izjeme napovedovale user posted image - po vsem - po obliki trbuha, po koži, po bruhanju, po vsem, skratka. Če ne bi bilo UZ, bi me čisto prepričale, sem prav vesela, da imamo kake bolj znanstvene metode, da sem se pripravila na user posted image user posted image .

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?