|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 8:31:05   
pety78
Zjutraj se mi je kot ponavadi mudilo. Na hitro se počešem, s prsti lase malo raztresem in posprejam. Dobila sem vzorec Niveinega laka za lase, drugače ga namreč ne uporabljam. In glej ga zlomka, sama pri sebi mislim, da ima ful močan vonj. Nič, gremo v vrtec. Na poti iz vrtca pa mi moj reče: Ti, zakaj si se pa danes namazala s tistimi smrekami? user posted image
Meni pa KLIK, da sem se posprejala z justovim sprejem Eucasol. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sedaj pa dišim po evkaliptu, boru, rožmarinu, menti in kafri. user posted image

Saj mi ne bodo lasje odpadli, a ne? user posted image user posted image user posted image



_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
30.12.2009 8:32:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 8:36:50   
CUKRČEK
to lepo dišišuser posted image




_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 8:37:03   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: pety78
Saj mi ne bodo lasje odpadli, a ne?

To sicer ne, ampak sporoči pa nam, če ti bodo zrasle iglice.



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 8:37:17   
Colt
Foxy Lady user posted image No, Pety...če pa se slučajno spremeniš v novoletno jelko, pa predlagam da se parkiraš na kak obljuden kraj, bo folk vsaj darila nosil pod tebe user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 8:39:00   
mamamajča

IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

To sicer ne, ampak sporoči pa nam, če ti bodo zrasle iglice.

user posted image emmm, kruta.................................................user posted image


Moj svak si je tudi že s kremo 48 (za roke) probal zobe umivat- je bla tuba na pralnemuser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
30.12.2009 8:40:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 8:44:33   
pety78
Colt, ni slaba ideja, ja. user posted image

Drugače pa....mater je močan vonj. user posted image Itak, če sem držala in špricala, Eucasol pa morš sam enkrat špricnt, pa je že dost močno.

Sem se zjutraj takoj ob prihodu v pisarno opravičila. user posted image To so se režal, barabe.


_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
30.12.2009 8:45:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 8:46:59   
uškinamama
user posted image  JOJ pety , prav čez ekran mi dišiš po arbre mažik....

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 8:52:12   
Colt
Jaz sem se enkrat skor z mehčalcem stuširal...sam sem pravi čas ugotovil zmoto. Kar pa se mi je res zgodilo je pa to, da sem se stuširal z enim gelom od moje ki je čudno dišal...pa pogledam (že po tuširanju), pa piše gor ZA ŽENSKE, ZA INJTIMNO NEGO. To pomeni da sem nekaj časa dišal pol po...user posted image user posted image user posted image user posted image Norc jaz..

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 8:54:31   
pety78
Colt, sreča, da si za mehčalec še pravi čas ugotovil...če ne bi bil še nekaj dni mehek...user posted image user posted image user posted image




_____________________________



(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 9:17:08   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: pety78
Sem se zjutraj takoj ob prihodu v pisarno opravičila. user posted image To so se režal, barabe.

user posted image user posted image user posted image
Si jim pričarala pravo novoletno vzdušje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 9:41:36   
Colt
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dobr, sicer malo off topic...se spomninjam dogodka pred ene 20imi leti. Z Bratom kupiva mamici en ful drag parfum okej...nje ni blo doma, pride naokol nič hudega sluteči maček (mačka po imenu Miša) in midva takoj ''dejva sprobat ta nov parfum''. Mislim da je maček dišal še en mesec po tistemu, glede gonje pa je imel mir nekaj časa...smo ga biksali ja..haha. Se opravičujem za rahel odklon od naše glavne teme, Smrečice Pety user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 9:58:25   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: madela


IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: pety78
Saj mi ne bodo lasje odpadli, a ne?

To sicer ne, ampak sporoči pa nam, če ti bodo zrasle iglice.



user posted image user posted image user posted image




aaaa hudo.... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 10:19:08   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Jaz sem se enkrat skor z mehčalcem stuširal...sam sem pravi čas ugotovil zmoto. Kar pa se mi je res zgodilo je pa to, da sem se stuširal z enim gelom od moje ki je čudno dišal...pa pogledam (že po tuširanju), pa piše gor ZA ŽENSKE, ZA INJTIMNO NEGO. To pomeni da sem nekaj časa dišal pol po...user posted image user posted image user posted image user posted image Norc jaz..


user posted image user posted image user posted image user posted image

od zdej naprej boš pa MUCEK! Ajprov?!

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 10:20:30   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: pety78
Sem se zjutraj takoj ob prihodu v pisarno opravičila. user posted image To so se režal, barabe.

user posted image user posted image user posted image
Si jim pričarala pravo novoletno vzdušje user posted image user posted image user posted image



Jutri si za piko na i, navesi še utripajjoče lučke!user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
30.12.2009 10:22:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 10:22:46   
Oceania

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: pety78
Sem se zjutraj takoj ob prihodu v pisarno opravičila. user posted image To so se režal, barabe.

user posted image user posted image user posted image
Si jim pričarala pravo novoletno vzdušje user posted image user posted image user posted image



Jutri si za piko na i, navesi še utripajjoče lučke!user posted image


Pa dve bunki namesto uhanov.

_____________________________

Fornication Under the Consent of the King.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 10:25:25   
TomTaylor
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 10:27:05   
Colt
Pa upam da s karavanom prideš na šiht, ker bodo darila kr sama letela pod tvoje vznožje/mednožje user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 10:30:16   
pety78
user posted image user posted image user posted image

Pa še na taki firmi delam, ko nas je le peščica žensk. V pisarni imam tri fante. Jaz pa jutri na dopustu....user posted image Ne vem, če ne bom šefa prosila, če lahko pridem na šiht.user posted image

No, naj povem, da folk misli, da mamo kako eterično olje v pisarni. Je pa rekel sodelavec, da se naj ne sekiram, ker bi lahko bilo huje. Lahko bi recimo smrdela po ribah...user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 10:36:59   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

pety, lep zaključek leta si si pripravila user posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 10:50:37   
pety78
Aja, moram še to povedat. Se ful režim zraven. user posted image
Ko me je moj vprašal, zakaj sem se s tistimi smrekami namazala, mi itak kuj klik naredi, ampak mi je blo ful nerodno, zato sem se naredila, kao da to že vem od trenutka, ko sem ga biksnla in mu rekla, da sem pač zamešala. Ker je namreč rekel, da mu je kar slabo postalo, ko je šel mimo kopalnice.
No, v avtu sem mu priznala, da se mi ni sanjalo, čeprav mi nekaj na meni res ni štimalo. Ojej, sva se režala.

Pa vprašanje, kaj je moja sodelavka razmišljala, s čim sem osvežila wc, ko je za mano tako lepo dišalo. Kar nekaj časa je ni bilo ven. Po moje je iskala osvežilec zraka in ga na žalost ni našla. user posted image





_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali je lahko kaj narobe?
30.12.2009 10:56:30   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: pety78



Pa vprašanje, kaj je moja sodelavka razmišljala, s čim sem osvežila wc, ko je za mano tako lepo dišalo. Kar nekaj časa je ni bilo ven. Po moje je iskala osvežilec zraka in ga na žalost ni našla. user posted image






ne, ziher ima v pisarni slab zrak, je pa na wc-ju izkoristila.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?