|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali jih po vrtcu komplet preoblečete?
2.3.2006 20:58:13   
Anonimen
Zanima me, če otroke, ko jih popoldan pripeljete iz vrtca komplet preoblečete. Naša je v vrtcu v bodyju in žabicah, potem ji doma ta oblačilca zamenjam. Nekatere mame pa jih kar pustijo in danes se mi je ena prav začudila, ko sem ji rekla, da gredo spodnja oblačilca dnevno v pranje. Hvala za odgovore in lep pozdrav!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali jih po vrtcu komplet preoblečete?
2.3.2006 21:10:19   
eva1
Pri nas jih v vrtcu preoblačijo, so v svojih bodijih in žabicah, povrhu jim oblečejo majčko in hlače...jaz malega ne preblačim po vrtcu, nekje na 2 dni se kopamo, pa takrat zamenjam bodi, žabice pa po potrebi, ker se mu nogice ful potijo, tako da jih kr vsak dan menjam, včasih na 2 dni! 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali jih po vrtcu komplet preoblečete?
2.3.2006 21:12:25   
Anonimen
Neeeee, jaz ga ne, moja kolegica čistunka pa.user posted image

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali jih po vrtcu komplet preoblečete?
2.3.2006 21:13:09   
Mina1
Naš škratek je star 4 leta in pride domov kotuser posted image . Na puloverčku ima komplet kosilo, pa še vse smrdi, kot da bi bil glavni kuhar v menzi in takouser posted image .

Da ne govorim o raznih barvicah (beri: vodenkah) in podobnih rečeh.

Torej ga preoblečem do spodnje majčke. Če smo doma, ma itak trenerkico, če gremo pa ven v "šoping" pa mu zamenjam hlače in puloverček. Zvečer se itak stušira, zjutraj pa ima sveže cunjice.

No, naš v vrtcu ni več v žabicah in bodiju, to je bilo prej, pri recimo 2,5 letih. Zato razumem, da ji preoblačiš žabice in body.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
2.3.2006 21:22:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali jih po vrtcu komplet preoblečete?
2.3.2006 21:25:20   
Marogica
Našega 5 letnika po navadi ne preoblačimo, ker je že v vrtcu oblečen v spodnji del trenirke oz. podobne hlače in majico ali pulover. PReoblečm ga samo, kadar pride zelo zamazan in to v "domačo" trenerko.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali jih po vrtcu komplet preoblečete?
2.3.2006 21:25:33   
Seven*
Nikoli. Smo user posted image . Mu pa vsak dan zamenjam komplet oblacila, ker so po koncu dneva zeeeelooo umazana.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali jih po vrtcu komplet preoblečete?
2.3.2006 21:35:11   
frutka_
Ja, čisto vedno ga preoblečem. Obvezno!
Sploh pri tavečjih se mi to zdi pomembno, ko so oblačila kljub temu da zgledajo čista, umazana. Npr. ko so otroci na WC-ju gre kateremu včasih mimo (sploh pri fantkih je to težava). Naslednji običajno za njim pobriše...nehote...s hlačnicami, ko jih spusti dol ko gre lulat...
Težava je tudi peskovnik in poletna oblačila, ki so umazana od peska ampak "navidezno" čista.
Tamali pa se običajno zunaj več kotalijo kot hodijo...pač, ker jih ravno gledam vsak dan imam te slike pred očmi. In teh slik še je kar nekaj.

Morda v razmislek.

In ne, nisem čistunka...daaaleč od tega ampak otroci se gibajo, švicajo, tekajo, padajo, šmrklajo drug po drugem, si brišejo nosove v rokave...in četudi zgleda čisto grejo dnevna oblačila iz vrtca ziher v koš, doma pa HOP v trenerkico.Kakšno bolj staro, za doma.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali jih po vrtcu komplet preoblečete?
2.3.2006 23:21:19   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Ja, čisto vedno ga preoblečem. Obvezno!
Sploh pri tavečjih se mi to zdi pomembno, ko so oblačila kljub temu da zgledajo čista, umazana. Npr. ko so otroci na WC-ju gre kateremu včasih mimo (sploh pri fantkih je to težava). Naslednji običajno za njim pobriše...nehote...s hlačnicami, ko jih spusti dol ko gre lulat...
Težava je tudi peskovnik in poletna oblačila, ki so umazana od peska ampak "navidezno" čista.
Tamali pa se običajno zunaj več kotalijo kot hodijo...pač, ker jih ravno gledam vsak dan imam te slike pred očmi. In teh slik še je kar nekaj.

Morda v razmislek.

In ne, nisem čistunka...daaaleč od tega ampak otroci se gibajo, švicajo, tekajo, padajo, šmrklajo drug po drugem, si brišejo nosove v rokave...in četudi zgleda čisto grejo dnevna oblačila iz vrtca ziher v koš, doma pa HOP v trenerkico.Kakšno bolj staro, za doma.


user posted image user posted image user posted image




Popolnoma isto. Sploh, ker imamo doma dojenčka, pa skrbim kolikor toliko, da taveliki ne prinaša pretirane umazanije.
So pa po koncu "šihta" v vrtcu res pravi mali user posted image .

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali jih po vrtcu komplet preoblečete?
3.3.2006 9:51:03   
simone
Popolnoma se strinjam z mamči. Konec koncev, mislim, da tako kot starš ravnaš po sebi , ravnaš tudi z otrokom. Če se jaz preoblečem , ko pridem domov, bom otroka tudi. Ni vse na videz čisto- čisto. 
To je moje mnenje.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali jih po vrtcu komplet preoblečete?
3.3.2006 9:59:54   
Anonimen
Razen gatk, majice in nogavic. V take, za doma valjat trenirke.

(odgovor članu simone)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali jih po vrtcu komplet preoblečete?
3.3.2006 11:13:13   
kaja11
Že ko greva domov ga preoblečem, ker je v trenerki v vrtcu. Doma je ponavadi kar v žabicah in majčki. Majčko, bodi, žabice in nogavičke operem vsak dan.... hlače pa ponavadi zdržijo 2 dni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali jih po vrtcu komplet preoblečete?
3.3.2006 12:19:06   
metka
Ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali jih po vrtcu komplet preoblečete?
3.3.2006 12:24:04   
Anonimen
O.K., saj ne vem, če ima kakšno vezo, ampak naj vseeno povem, da z besedo čistunka zdaj nisem mislila kar vseh, ki preoblačite otroke, ko pridejo iz vrtca, čeprav se meni to, če ne izgleda umazano, ne zdi potrebno.
Tista kolegica čistunka je res preveč usekana na čistočo, otroka sleče do spodnjih hlač na vratih, da ja ne bi kakšnega bacila iz vrtca v stanovanje prinesel. Pa vse se ji gravža.

(odgovor članu metka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali jih po vrtcu komplet preoblečete?
3.3.2006 16:28:15   
valči
Ne razmišljam v smislu,da ju bodo vrtčevske bakterije ubile.In ne preoblačim ju,ko prideta domov,ker nisem robot in ne sužnja umazanih cunj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali jih po vrtcu komplet preoblečete?
4.3.2006 21:01:49   
KODA
Ga preoblečem.V oblačilca,ki jih nosi doma.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali jih po vrtcu komplet preoblečete?
6.3.2006 8:18:21   
BARBARA R.
Body in žabice običajno preoblečem pred spanjem. Ostala oblačila pa prej. Ni važno ali so jo v vrtcu že kaj preoblačili ali je bila celi dan v istih oblačilih. Vedno postopam enako.
 
            user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali jih po vrtcu komplet preoblečete?
6.3.2006 8:27:12   
puncica
Pri nas je tako, da ko pride domov ji najprej preoblečem puloverček, ker mi potem sigurno kakšne fleke gor pusti ko gredo mal težje dol, tako da ji raj oblečem take cote, da se ne sekiram če je kej takega gor da ne gre dol. Bodija ji problečem če je umazan (polit, popacan), štrample (žabe) tudi, drugače pa ne, drugače pa dam gor sam drug pulovrček za doma in druge hlače za doma. Ima pa to pol skor cel teden doma gor, no čist odvisno kako se kaj umaže. Isto je s cotami za vrtec če so umazane jih zamenjamo, če pa ne pa jih ima tud po 5 dni gor.



_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali jih po vrtcu komplet preoblečete?
6.3.2006 8:37:55   
mehurčica
Čisto odvisno. Hlače mu skoraj vedno preoblečem, majčko pa kak kdaj-če je fejst umazana. Poleti pa je malo drugače-lani sem ga celega preoblekla že ko sem prišla po njega v vrtec. Po moje je na glavo skakal v peskovnik in se dobesedno valjal notri.user posted image user posted image Na srečo zaenkrat še nisem zasledila alergije-jaz sem jo namreč imela na pesek, ko sem bila majhna. Zato tudi malo bolj pazim na to, ko greva v park. V vrtcu pa itak ne vidim kaj se dogaja.


Še dobro, da je sneg bel!user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?