|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali katera ve...
6.3.2004 15:10:44   
Teni_
kje v Avstriji(blizu Gradza) so ugodne cene stolčkov za hranjenje in ostale opreme za otroke in na katerem naslovu se da to videt na internetu!
LP
Mojca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ali katera ve...
6.3.2004 16:03:35   
Nina Nana
http://www.schmid-baby.at/

Pravijo, da je pri Schmidu (gornji naslov) vse najceneje, vendar je trgovina v Celovcu.
V Gradcu pa poglej KIKO in Toys ar us. Odvisno, če je kje akcija...
LP

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ali katera ve...
6.3.2004 16:09:14   
neja
No, v Toysu (Gradz-Center West) sem jaz dala za Peg peregotov stolček Prima papa okrog 22.000, ko dobiš nazaj davek, medtem ko pri nas pride okrog 30.000 Sit, . Mislim, da so tudi drugi stolčki bolj poceni.
Pa tudi v Kiki se najde kaj koristnega in bolj poceni, kot pri nas. LP

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ali katera ve...
6.3.2004 19:25:32   
Sima
Priporočam ti, da si naročiš katalog trgovine Toys'r Us na naslovu www.toysrus.at in si v miru pogledaš njihov prodajni program. Za druge trgovine pa ne vem. Pozdrav.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ali katera ve...
6.3.2004 22:00:49   
Žiga
Ne morem reči, da je Shmid ravno najcenejši (v Avstriji mislim), vendar pa je prei njemu prednost ta, da se da z njim dogovoriti, da ti sporoči, kdaj bo imel robo in jo rezerviraš. Potem smao prideš, kupiš in odpelješ.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ali katera ve...
7.3.2004 18:13:21   
Teni_
Hvala vsem za odgovore. Super ste. ! Grem 19. v Avstrijo, pa me je zanimalo kakšne so kaj cene in kje, da sploh vem kam naj grem!
LP
Mojca

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ali katera ve...
7.3.2004 21:42:37   
Damjana
...sam tolk... cakam ze skoraj 14 dni na ta katalog...pa se vedno nic...

LP

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ali katera ve...
8.3.2004 21:38:16   
Anja
...sem ga dobila od toysa v 5 dneh

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ali katera ve...
12.3.2004 1:05:20   
Jelči
Drage iskalke vozičkov in ostale baby opreme!

Ravno danes sva bila z možičkom v Celovcu. Kupila sva en res super voziček in to zelo poceni. Glede na vaše bogate nasvete po klepetalnici sva skoraj diplomirala iz vozičkov. Torej, bila sva v Toys are us in pri Schmidu. Gledala sva na kvaliteto in ceno. Pri Schmidu je bil 295 EU, pri Toysu pa 100 EU cenejši.Seveda sva ga kupila pri Toysu. Izbrala sva Asahijevega Scirocca 4 s štirimi kolesi in to samo za 199 EU, zraven pa še košaro za 99 EU. Skupaj naju je prišlo 71. 000 SIT in če še odšteješ tax -free 62.000 SIT. Zelo poceni!!!! Najin mali naj bi se rodil v začetku junija, torej ni tako grozno nujna, ampak lahko jo bova lohka rabila še pri kakšnem od naslednjih otrok.Kaj se pa ve! Lupinico- avtosedež pa še lahko kupiva. Še razlike v ceni:
Toys are us: košara 99 EU
lupinica- avtosedež 79 EU
Schmid: košara 159 EU
lupinica - avtosedež 99 EU

Mojca, videla sva tudi stolčke za hranjenje in še ostalo pri Schmidu: poglej na www.schmid-baby.at
in pri Toys´r´us: www.toysrus.at

Pa veliko dobrega ulova ti želim!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?