|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali katera ve???
7.12.2008 10:49:47   
lubicamoja
Sem mamica samohranilka. Ko sem končala z porodniško, mi pogodbe več niso podaljšal. Tako sem se prijavila na zavod za zaposlovanje. Od tam sem 3 mesce prejemala 250 eur. Se pravi zadno sem prejela 15 novembra. In sedaj mi do januarja ne pripada socialna podpora.
Naj povem, da sem imela hčerko v jaslih. Je tako zbolela, da ni zdravstveno sposobna zanj. Vsakih 14 dni sva po bolnicah...
Tako sem jo izpisala iz vrtca saj ga plačujem..
Sedaj ne prejemam nobenih dohodkov... Po mnenju moje socialne delavke mi nič ne pripada. Sem šla že do druge, ta mi je odobrila a mi moja noče dat naprej.
Vse kar prejemam je otroški dodatek in preživnina, vsega skup 200 eur.
Živim pa v svojem stanovanju, nama ga je babi odstopila.
Pediater je pa tut reko,da naj bi me pripadal nek dodatek, ker imam otroka bolnega?  
A ima katera podobno izkušnjo?
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali katera ve???
7.12.2008 10:57:27   
kajajaka
živjo,

težko mi je, da si se znašla v takšni situaciji in tudi za dodatek ti ne znam odgovoriti, ni mi pa jasno dvoje:

-zakaj ne dobiš socialne do januarja?
-zakaj (in koliko) plačuješ vrtec, če si brezposelna samohranilka? Kolegica je poročena, pa je samo ona brezposelna in plačuje za malo le 40€ vrtca... A si vlogo za vrtec dala, ko si bila še zaposlena? Daj jo preračunat glede na trenutno stanje. No, sedaj je itak prepozno, če si jo izpisala...

Pojdi na CSD in vprašaj, tam bodo še največ vedeli.

(odgovor članu lubicamoja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali katera ve???
7.12.2008 11:04:18   
Talibetun_tewhidi
IZVIRNO SPOROČILO: lubicamoja



jaz sem se upisala na CSD a mesec prej sem delala. in ker oni majo neki izračun da ti rabiš na mesec 221 eurov, če ti je bla plača 600 - 700 eurov je to za njih dovolj za tri mesece. ampak lahko podaš vlogo za enkratno(izredno). reci da potrebujes za obleke, hrano, da si u težki situaciji. v januarju ti bodo pa zihr dali tudi redno. sej z 200 ne morš živetuser posted image ma sej niso normalni. ampak ti maš še otroka, jaz ga nisem mela.

(odgovor članu lubicamoja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali katera ve???
7.12.2008 21:14:15   
pipi
Ko sem bila jaz brezposelna so mi vrtec znizali kar veliko in sem placevala 7 tisoc, to je bilo 30 tisoc SIT manj, pa otroski dodatek so mi zvisali s 5 tisoc na 23 tisoc. Nesla sem pa v vrtec in na Csd potrdilo od Zavoda za zaposlovanje, da sem brezposelna. Ce pa mala ni v vrtcu ti pripada se nekaj vec otroskega dodatka se mi zdi. Pa se mi zdi, ce niso kaj spremenili, da ti od socialne odbijejo se prezivnino in ti dajo samo razliko od nekega zajamcenega zneska,
Kaj ne obstaja tudi neka enkratna socialna pomoc, ki jo lahko dobis na 3 mesece?
Jaz bi na tvojem mestu povprasala se na parih Csd-jih kako in kaj ti pripada, da bos imela tocne informacije, ce imas tam tako nesposobnico.
Drzim pesti, da bosta cim prej na zeleni veji.

Lp

(odgovor članu lubicamoja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali katera ve???
9.12.2008 9:25:29   
Talibetun_tewhidi
ja pripada ti na leto enkratna pomoč. oziroma lahko 3 na leto vzameš. sam moraš napisat zakaj točno rabiš, pa pol priložiš po 15 dneh potrdilo, račune, plačane položnice, za tak znesek kot si jo dobila. nevem kolk enkratne največ lahko koristiš na leto. 

(odgovor članu pipi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?