|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali krvna skupina vpliva za zanositev?
3.10.2008 17:14:37   
aleksa83
Najprej pozdrav vsem skup.

Zanima me ali lahko krvna skupina vpliva na zanositev,.... s fantom se že 2 leti trudiva pa nič,.....
Pred kratkim pa sem bila na krvodajalski akciji  in sem ugotovila, da imava oba skupino 0 pozitiv,...
Zanima me mnenje in izkušnje, pa kakšen nasvet mi ne bi škodil....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali krvna skupina vpliva za zanositev?
3.10.2008 17:16:12   
Anonimen
Ne vpliva. 

(odgovor članu aleksa83)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali krvna skupina vpliva za zanositev?
3.10.2008 17:17:40   
mlinar
Mislim da krvna skupina ne vpliva na to poznam primer da sta mož in žena imela isto krvno skupino pa ni bilo nič narobe z otrokom med in po nosečnosti

(odgovor članu aleksa83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali krvna skupina vpliva za zanositev?
3.10.2008 17:21:59   
arobic3
Pozdravljena.
Koliko je meni znano, krvna skupina ne vpliva, ampak faktor, vsaj meni je tako rekla gin., jaz imam 0 neg. in negativni faktor ni najbolj zaželjen, saj če ga imaš moraš v nosečnosti, v 28. tednu prejeti injekcijo in po rojstvu, če ima otrok drugačnega kot ti, sama krvna skupina pa ne, razen v primeru če sa vajina med sabo nekako ne sklada, ampak nevem več natančno zakaj se gre, pobrskaj malo po netu, verjetno kje kaj piše o tem.Meni je v glavnem takrat rekla, ko sem končno zanosila in sem šla na pregled krvi, pa je videla da je neg,da je tudi zato tako dolgo trjalo da sem zanosla, zdaj v drugo pa se trudimo že tri leta pa ni nič... tak da jaz več tudi nevem kaj je krivo. Veliko sreče, pa če kaj novega izveš povej še nam.
Bay bay

_____________________________

DREJČI

(odgovor članu aleksa83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali krvna skupina vpliva za zanositev?
4.10.2008 9:43:31   
buča
kokr sem jaz slišala,krvna skupina 0,sploh 0-,zelo rada zavrača plodke,tudi pri živalih.no,jaz imam 0-,pa bo verjetno kr držalo.sicer imam eno damico,pa dva ss,v 19. in v 8. tednu.sedaj se trudiva zanosit že 48 mesecev.

(odgovor članu arobic3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali krvna skupina vpliva za zanositev?
11.10.2008 22:43:43   
aleksa83
Hvala vsem za informacije.
Midva se trudima že 2 leti in ker sem pred kratkim ugotovila, da imava oba 0 pozitiv, pa nekje sem slišala, da to nekako vpliva preko tega rh, me je zanimalo, če kaj več veste,....
sedaj je čas, da se naročim pri ginegologinji,....
Držite pesti,....

pozdravček vsemmm

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?