|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
3.5.2008 21:12:03   
tančica
Koliko od vas hodite na morje drugam v tujino (ne Hrvaška) z pribl. 1-letnim otrokom in kaj priporočate?
Z možem že leta hodiva na Hrvaško in sva jo že prav sita, pa še dražijo vse tako da ni res. Bi šla drugam na morje, ne vem mogoče Grčijo ali Bolgarijo ali kaj, vendar naja kar malo skrbi kako bo to z našim malim sončkom, ker bi bil to tudi najin prvi tak dopust in sva brez izkušenj...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
3.5.2008 21:28:23   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: tančica
pa še dražijo vse tako da ni res. Bi šla drugam na morje,


Nikar ne mislite, da drugje ne dražijo. Zapletena finančna situacija, ki ustvarja višek inflacije in draži hrano ter nafto je udarila na vse destinacije.

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
3.5.2008 22:44:15   
Marogica
Če ne bi imeli prikolice na Ugljanu, kjer jo imamo tik ob vodi, tekočo vodo v prikolici, lasten tuš, "dobra" cena.....me HRvaška ne bi več videla.

Je lepa, vsekakor, vendar to ni dovolj, kar nudijo za visoke cene. TOrej, morje, sonce in lepa narava je premalo. V drugih državah mogoče ni tako lepo, dobiš pa za enako ceno marsikaj dodatnega, da vsaj veš, kaj si s svojim denarjem plačal.

Mene osebno bi zanimala Bolgarija.

Drugače pa je kar nekja punc na forumu, ki so potovale z majhnimi otroki v tujino. Upam, da se katera javi in ti poda kakšen "raport" v zvezi s tem.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
3.5.2008 22:54:36   
rija
če bi moj mulček ne imel vročinskih krčev in bi bil samo malenkost bolj pripravljen sedeti na svoji riti....bi šli verjetno kam drugam.

tako pa je hrvaška na dohvat ruke. najmanj problematična, blizu in komot.

predvsem ta komot mi v tem trenutku odtehta tudi dražji dopust.
komot v smislu, da naložimo naš kombi, da ne tehtam prtljage, da vzamem s sabo kar rabimo in kar ne, da se ustavimo kjer se želimo, da se ne jagam po letališčih s prtljago in malim, da ne živčkarimo, če avion zamuja ali če sedimo na njem dve uri, ker kao ni prostora za vzleteti...da mali gleda pozadi risanke in kot da ga ni.....da če nam ni všeč, spakiramo in gremo.

in verjetno bo naslednji 2,3 leta še tak user posted image  sicer pa je meni pomembno, da za nekaj dni menjam okolje, zrak in da smo skupaj. na hrvaškem ali tahitiju. kjerkoli.


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
5.5.2008 21:56:02   
karamela
komot v smislu, da naložimo naš kombi, da ne tehtam prtljage, da vzamem s sabo kar rabimo in kar ne, da se ustavimo kjer se želimo, da se ne jagam po letališčih s prtljago in malim, da ne živčkarimo, če avion zamuja ali če sedimo na njem dve uri, ker kao ni prostora za vzleteti...da mali gleda pozadi risanke in kot da ga ni.....da če nam ni všeč, spakiramo in gremo.



Mi smo bili v Egiptu z 21 m user posted image  in 6 letnikom. Letalo 4 ure zamude, poškodavana prtljaga, .Se strinjam z zgoraj navedenim. Meni je Hrvaška obala dokler imam male otročke zakon. Takoj ko bodo malo zrasli, pa bomo šli še  drugam pogledat, do takrat pa sem za Hrvaško.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
6.5.2008 22:03:48   
rainbow
jap, tak kot pravi Rijauser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
6.5.2008 22:06:57   
Anonimen
Ce te je strah, izberi drzavo  s kolikor toliko urejenim zdravstvom in prehrano. Recimo Bolgarija odpade v drugem delu user posted image .

Mogoce Azurna obala, Spanija,....?

(odgovor članu tančica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
7.5.2008 8:05:11   
ella2006
Mi dopustujemo cca 4x na leto v tujino (Španija, Italija, Grčija, Turčija, Egipt, Tunizija) hodimo z tamalimi že od 3 meseca.
Vendar kako pa hrvati zdaj urejajo hotele in okolico no vsaj v Istri, sem prav presenečena. Za 1 maj smo bili v Umagu v hotelu Sol Garden Istra, hotel na nivoju pa še osebje zelo prijazno in ustrežljivo. Okolica lepa in takšnih sprehajališč pod borovci ni nikjer. V bližini so še Istarske vile, ki so jih res prekrasno uredili in v Savudriji je luksuzni Kempinski resort (z lastno marino in golf igriščem). Za takšne stvari se tudi več plača in so vredne vsakega centa. Naslednjič bomo dobro premislili kam bomo šli na dopust, seveda razen pozimi ko nas premamijo toplejši kraji.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
7.5.2008 14:20:43   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: karamela

Mi smo bili v Egiptu z 21 m user posted image  in 6 letnikom. Letalo 4 ure zamude, poškodavana prtljaga, .Se strinjam z zgoraj navedenim. Meni je Hrvaška obala dokler imam male otročke zakon. Takoj ko bodo malo zrasli, pa bomo šli še  drugam pogledat, do takrat pa sem za Hrvaško.




a smo mi bili skupaj v Egiptu ? user posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
7.5.2008 17:19:42   
bilbo
mis s 6 mesečnico lanina Kreti, letos gremo v Tunizijo
Hrvaška - nikoli več.

Če že pošteno plačam hočem pošteno storitev, tega na hrvaški ni.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
7.5.2008 17:28:33   
Anonimen
Če že pošteno plačam hočem pošteno storitev, tega na hrvaški ni.


Kakor kje.

Parkrat sem bila v predsezoni, ko se ni gnece, pa sem bila vedno super zadovoljna, konkretno v Dubrovniku in Hvaru.

(odgovor članu bilbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
7.5.2008 20:52:10   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: bilbo

Če že pošteno plačam hočem pošteno storitev, tega na hrvaški ni.


no, no....to pa ni res.

načeloma smo bili na hrvaškem vedno zadovoljni s storitvijo, mogoče so ga malo biksali v Falkensteinerju v Zadru....osebje zelo prijazno, sobe kot se šika...

sicer pa se na koncu vedno izkaže, da velja rek: koliko penez, toliko muzike.
se zgodi, da ljudje vjagajo neko poceni varianto za dve zvezdici, potem pa šizijo, da so dobili grozno sobo, slab zajtrk....


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
7.5.2008 21:10:49   
bilbo
pa naredimo primerjavo:
letos gremo 10 dni v 5 *hotel v Tunizijo 890 EURO po osebi.
Za primerjavo Tučepi, hotel all inklusive Neptun 3* 850 EURO
Bol, Supetrus resort cca 600 EURO

Tunizija letalski prevozm hrvaška lastni....


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
7.5.2008 21:34:34   
karamela
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: karamela

Mi smo bili v Egiptu z 21 m user posted image  in 6 letnikom. Letalo 4 ure zamude, poškodavana prtljaga, .Se strinjam z zgoraj navedenim. Meni je Hrvaška obala dokler imam male otročke zakon. Takoj ko bodo malo zrasli, pa bomo šli še  drugam pogledat, do takrat pa sem za Hrvaško.




a smo mi bili skupaj v Egiptu ? user posted image




Ja, čisto možno. V istem hotelu sigurno ne, ker smo bili edini slovenci user posted image .  Na letalu pa čist možen. Pišeš, da imaš mulčka, ki ni čist nič pripravljen sedeti na svoji riti, ja poleg moje  mule  je bil še en tak na letaluuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
7.5.2008 21:39:54   
Anonimen
pa naredimo primerjavo:
letos gremo 10 dni v 5 *hotel v Tunizijo 890 EURO po osebi.
Za primerjavo Tučepi, hotel all inklusive Neptun 3* 850 EURO
Bol, Supetrus resort cca 600 EURO

Tunizija letalski prevozm hrvaška lastni....


Pa jo dejmo...user posted image .

Ti hoteli v Tuniziji so super in fajn in z vsem moznimi zvezdicami...veckrat locirani in the middle of nowhere....in to je dopust, krasen hotel, veliko hrane, se bolj krasni bazeni.... in to je to. In ce hoces kaj videti, je vse za doplacilo.

Iz Tucepov (in z lastnim prevozom...user posted image ) imas marsikaj na dohvat ruke user posted image . Dubrovnik, Split, Mostar, otoke....planine. Pac drugacne pocitnice za podoben denar. In sigurno ni vse v hotelu in zvezdicah.

(odgovor članu bilbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
7.5.2008 23:20:05   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

pa naredimo primerjavo:
letos gremo 10 dni v 5 *hotel v Tunizijo 890 EURO po osebi.
Za primerjavo Tučepi, hotel all inklusive Neptun 3* 850 EURO
Bol, Supetrus resort cca 600 EURO

Tunizija letalski prevozm hrvaška lastni....


Pa jo dejmo...user posted image .

Ti hoteli v Tuniziji so super in fajn in z vsem moznimi zvezdicami...veckrat locirani in the middle of nowhere....in to je dopust, krasen hotel, veliko hrane, se bolj krasni bazeni.... in to je to. In ce hoces kaj videti, je vse za doplacilo.

Iz Tucepov (in z lastnim prevozom...user posted image ) imas marsikaj na dohvat ruke user posted image . Dubrovnik, Split, Mostar, otoke....planine. Pac drugacne pocitnice za podoben denar. In sigurno ni vse v hotelu in zvezdicah.


točno to.

pet zvezdic v tuniziji pomeni, da te od riti do glave pedenajo reveži, ki zaslužijo par evrov na mesec, da ti dajo brdo hrane in bazen, pa peska za izvoz pa uživaj.....

glej, večina teh hotelov po tuniziji ima 4,5 zvezdic.....vendar jih ne moreš primerjati s hotelom s 5 zvezdicami v Evropi. Pa sem bila že v nekaterih user posted image  in veš kaj je zanimivo, da nobeden ni imel narejenih nojev, rac ipd. kar nasiti oči in izvablja ah in oh in sploh, iz hrane, pač pa so vsi imeli neverjetno prefinjen izbor odlične hrane. In tak hotel dobiš za tvojo ceno z letalskim prevozom kvečjemu za dva dni....

in to kar ti naštevaš na hrvaškem, sploh niso drage ponudbe user posted image  smatram, da si ujagala ful poceni variante user posted image

samo cvetka: apartma v Novem resortu v Novem Vinodolskem stane za en teden, dve odrasli osebi plus malček 2 leti beri in piši 3600 evrov.
Istarske vile za en teden 1600 evrov.....in to v juliju, ki ni niti najvišja sezona.

Jaz se probam držat enega dobrega nasveta gospe, ki je resnično prepotovala skoraj ves svet: čim južneje greš, več zvezdic  mora imeti hotel.

Pa še prekleto res je.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
8.5.2008 11:32:56   
Nika v službi
Se podpišem pod tale zadnji post od Rije.

Vidim se tudi v tekstu od Elle2006. Mi tudi dopustujemo nekako 4x letno, pri čemer so prvomajski in julij-avgustovski termini vedno rezervirani za tujino. Prej, ko sva bila z možem še solo, so bile vse počitnice vedno v tujini, sedaj pa gremo za tiste prave poletne počitnice na morje v SLO ali HR, novo leto pa kje pri nas v toplicah.
Letos, ko bo naša princeska dopolnila 3 leta, prvič planiramo Turčijo. No, prvič seveda v troje, sicer sva jo z možem že dodobra obdelala.
Nimam nobenih posebnih zadržkov glede potovanja z majhnim otrokom, le na nivo storitev in nastanitve je treba biti pozoren.

Za komot variante pa je prikladna Hrvaška. Lani smo tudi mi super uživali v hotelu Sol Garden Istra in moram priznati, da sem bila prijetno presenečena nad vsem. Sicer o Hrvaški nisem imela (ali pa ga generalno gledano še vedno nimam) ravno visokega mnenja. So se pa stvari tudi tam spremenila, ogromno je nastanitev visoke kategorije za zahtevne goste, kjer je tudi cena temu primerna, ampak service je pa prav tako odličen.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
8.5.2008 12:17:50   
ella2006
Se podpišem pod Rijo.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
8.5.2008 20:34:30   
bilbo
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

pa naredimo primerjavo:
letos gremo 10 dni v 5 *hotel v Tunizijo 890 EURO po osebi.
Za primerjavo Tučepi, hotel all inklusive Neptun 3* 850 EURO
Bol, Supetrus resort cca 600 EURO

Tunizija letalski prevozm hrvaška lastni....


Pa jo dejmo...user posted image .

Ti hoteli v Tuniziji so super in fajn in z vsem moznimi zvezdicami...veckrat locirani in the middle of nowhere....in to je dopust, krasen hotel, veliko hrane, se bolj krasni bazeni.... in to je to. In ce hoces kaj videti, je vse za doplacilo.

Iz Tucepov (in z lastnim prevozom...user posted image ) imas marsikaj na dohvat ruke user posted image . Dubrovnik, Split, Mostar, otoke....planine. Pac drugacne pocitnice za podoben denar. In sigurno ni vse v hotelu in zvezdicah.


točno to.

pet zvezdic v tuniziji pomeni, da te od riti do glave pedenajo reveži, ki zaslužijo par evrov na mesec, da ti dajo brdo hrane in bazen, pa peska za izvoz pa uživaj.....

glej, večina teh hotelov po tuniziji ima 4,5 zvezdic.....vendar jih ne moreš primerjati s hotelom s 5 zvezdicami v Evropi. Pa sem bila že v nekaterih user posted image  in veš kaj je zanimivo, da nobeden ni imel narejenih nojev, rac ipd. kar nasiti oči in izvablja ah in oh in sploh, iz hrane, pač pa so vsi imeli neverjetno prefinjen izbor odlične hrane. In tak hotel dobiš za tvojo ceno z letalskim prevozom kvečjemu za dva dni....

in to kar ti naštevaš na hrvaškem, sploh niso drage ponudbe user posted image  smatram, da si ujagala ful poceni variante user posted image

samo cvetka: apartma v Novem resortu v Novem Vinodolskem stane za en teden, dve odrasli osebi plus malček 2 leti beri in piši 3600 evrov.
Istarske vile za en teden 1600 evrov.....in to v juliju, ki ni niti najvišja sezona.

Jaz se probam držat enega dobrega nasveta gospe, ki je resnično prepotovala skoraj ves svet: čim južneje greš, več zvezdic  mora imeti hotel.

Pa še prekleto res je.


če poznaš hotel potem si že slišala za verigo RIU, če me pedinajo reveži je pač to njihov problem.
Pa tudi v Novem Vinodlskem sem bil, 1 teden sem hodil v ta hrib kot nor, strinjam se, da je super samo manjka plaža, pa še hrib takšen da te glava boli ko greš na ali iz plaže, pa tisti golf vozički za prevoz nič ne pomagajo.



Če bi šel na Hrvaško, bi šel samo v Tučepe - hotel Afrodita.

Če si že delala primerjavo med hoteli, sem delal primerjavo med all inclusive hoteli.

5* hoteli na Hrvaškem, Rixos ali President ali Excelsior v Dubrovniku so seveda v drugi kategoriji, ravno tako imaš v Tuniziji 5* polpenzione za bistveno višje cene.

So pa se do mene osebno v Excelsiorju obnašali nesramno samo zato, ker sem bil Slovenec. Halo?

Sicer pa vsakemu svoje.

lp,

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
8.5.2008 23:08:36   
rija
poznam Riu, pa ne sodi glih med verige, za katere bil lahko rekla, da bom ravno "dol padla" če grem v njihove hotele. večinoma pa so to itak hoteli klubskega instant tipa, štiri zvezdice.
probaj enkrat kakšnega iz verige Movenpick, pa boš videl, kaj mam v mislih.

aja...in nikoli ne sodim dežele po eni sami slabi izkušnji......vsaka je po svoje čudovita in če greš z realnimi predstavami, nimaš biti nad čim razočaran. in v vsaki državi se najde osebek, ki najeda tako ali drugače.

meni je po tem vprašanju najbolj ostal v pozitivnem spominu Egipt. ko sva povedala,kam greva na dopust, so se vsi zmrdovali, češ, kako je umazano, kak naj greva raje drugam. in tako sem priletela tja, pričakovala, da ko stopim iz letala, da se bom dobesedno do kolen v drek pogreznila....user posted image

ampak je bil to eden lepših dopustov......ker nisem pričakovala ničesar user posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 8.5.2008 23:13:37 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
9.5.2008 0:17:16   
* Mateja *
Ella! A mi lahko poveš, kje lahko zvem kaj več o tem naselju v Savudriji, ker na netu nisem nič našla!!

Hvala!

Sicer smo mi tudi za Hrvaško, ker drugega itak ne poznamo!!!
Čim bližje tem bolje! Predvsem zaradi Nejca, ampak se mi niti ne da lazit ne vem kam, ker smo bolj lenčine. Važno da menjamo lokacijo, zrak, ljudi,...Da gremo nekam. Da dobro jemo, imamo lepo vreme, lepo morje, da se imamo fajn!!  To je vse kar rabimo! Pa nam ni treba it ful južno, smo zadovolni že z Umagom! Pa še sama grem lahko dol, ne rabim it z možem. Lani sva šla z Nejcem in z mojo teto sama do Umaga. Kr drgač pr nas vozi tata!user posted image

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
9.5.2008 11:27:51   
ella2006
mateja

evo nekaj o kempinskem
http://www.hotels.co.uk/hotel-croatia/hotel-savudrija/kempinski-hotel-adriatic/

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
9.5.2008 20:14:29   
bilbo
IZVIRNO SPOROČILO: rija

poznam Riu, pa ne sodi glih med verige, za katere bil lahko rekla, da bom ravno "dol padla" če grem v njihove hotele. večinoma pa so to itak hoteli klubskega instant tipa, štiri zvezdice.
probaj enkrat kakšnega iz verige Movenpick, pa boš videl, kaj mam v mislih.

aja...in nikoli ne sodim dežele po eni sami slabi izkušnji......vsaka je po svoje čudovita in če greš z realnimi predstavami, nimaš biti nad čim razočaran. in v vsaki državi se najde osebek, ki najeda tako ali drugače.

meni je po tem vprašanju najbolj ostal v pozitivnem spominu Egipt. ko sva povedala,kam greva na dopust, so se vsi zmrdovali, češ, kako je umazano, kak naj greva raje drugam. in tako sem priletela tja, pričakovala, da ko stopim iz letala, da se bom dobesedno do kolen v drek pogreznila....user posted image

ampak je bil to eden lepših dopustov......ker nisem pričakovala ničesar user posted image


Sem bil V Mövenpicku v El Gouni, bomba hotel, spososdili smo si kolesa pa vozili do El Goune.

samo za info: RIU imaš 3,4 in 5 zvezdic hotele.

Najboljši do sedaj kje sem bil:
- Bahia Del Duque  - Teneriffe
- RIU Palace Las Americas - Mehika
- RIXOS Premium Belek, Turčija

lp,


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
10.5.2008 12:46:16   
*tajda*
Tud jst sem bila v RIU na tenefiffih in je bil nor hotel in še bolj nora hrana res super.
Ampak kaj ko ima pa hrvaška tako lepe plaže in morje...tako da letos gremo kar k sosedomuser posted image

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali na Hrvaško ali drugam na morje?
12.5.2008 11:23:12   
*Marty*
eni mate pa dost dnarja.....jz pa še za hrvaško ne zberem. tud jz sm tja "prsiljena" hodit, ker hoče met dec tam prikolco. za tist pavšal in vse kar sodi zraven bi šli tud mi lohk kam drugam....ampak ne, to pa ne, prikolca je najcnej je reku moj.....katastrofa.....še posebi, če si jo deliš še zdvema paroma zabav željna......to pa gre skp ja, mejhni otroc pa pijača......takle mamo.....sej user posted image drug let bom mal bl po miz udarla

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?