|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali obstaja bolniška za nego otroka?
15.1.2006 14:53:11   
babylove
Če npr. otrok zboli (bronhitis, angina - ne mislim na resne in dolgotrajne bolezni), ali lahko starš koristi bolniško za nego otroka, da ostane z njim doma? Če lahko, ali se višina nadomestila kaj razlikuje od bolniške, ki jo koristi zase?  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali obstaja bolniška za nego otroka?
15.1.2006 15:00:30   
Adelina
Ja, če nisi več na porodniški lahko koristiš tudi bolniško za bolnega otroka. Mislim da se višina ne razlikuje od bolniške, ki jo koristiš zase zaradi bolezni.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali obstaja bolniška za nego otroka?
15.1.2006 15:34:00   
*pepelka*
Seveda lahko koristiš bolniško za nego otroka. Če se ne motim, ti za otroka do 7. leta starosti dajo do 2 tedna bolniške, za starejšega pa 1 teden.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali obstaja bolniška za nego otroka?
15.1.2006 15:36:58   
Anonimen
Ja, seveda je bolniška za nego otroka. Mislim pa, da je nadomestilo nekaj višje od bolniške zase, nisem pa sigurna. Se mi zdi, da je keč v zvezi s tem, da pri bolniški za otroka nadomestilo plača država, za delavca pa podjetje, do enega meseca odsotnosti, naprej pa potem šele država.

(odgovor članu Adelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali obstaja bolniška za nego otroka?
15.1.2006 20:45:52   
babylove
Torej je časovno omejeno? 1-2 tedna letno?

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali obstaja bolniška za nego otroka?
15.1.2006 20:50:59   
Anonimen
2 tedna na bolezen mislm da. lahko tut več, samo gre na komisijo

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali obstaja bolniška za nego otroka?
15.1.2006 20:55:17   
Anonimen
Ja, seveda na bolezen. Pač dokler se ne pozdravi. A tega v Franciji ni, kaj? Za Holandijo vem, da ni. Živela Slovenija!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali obstaja bolniška za nego otroka?
16.1.2006 7:26:20   
babylove
Ne, ravno sem v šoku zaradi spoznavanja francoskega sistema in posledično sem mislila, da je to o bolniški samo moja blodnja user posted image .  Tako da, Splišni - živela Slo! V Franciji imaš pravico ostati doma zaradi bolezni otroka (neplačano seveda) 3 do 5 dni, odvisno od delodajalca. To je letna kvota... Za ostalo vzameš neplačan dopust, seveda če ti ga delodajalec odobri. Zdravljenje ni 100% pokrito, del plačaš sam. Varstvo se plača, čeprav ga otrok ne obiskuje. Kako shajajo Francozinje, mi ni jasno. Tukaj je obvezen babi servis, drugače je finančno neizvedljivo, da bi otrok zbolel... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?