|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali res potrebuješ papir?
26.11.2007 9:17:21   
honey
Svakinjo je mož vrgel iz hiše (ki je last njegove matere) z vsemi tremi otroci. Sicer se je to vleklo že dalj časa (par mesecev), ampak je čakala na ne vem kaj in se ni že sama izselila, čeprav je vedela, da bo do tega prišlo. Gledam pa iz tega stališča, da sta morali mali dve to doživet (2,5 leti), tavečje pa k sreči ni bilo doma. Ko pa sem stegnila jezik, zakaj je bilo treba tega, zakaj se ni že prej odselila k staršem (kjer so tudi zdaj), sem jih dobila pa po nosu, češ, kaj pa jaz vem, da ona potrebuje papir, da jo je mož res vrgel ven. Zato je tudi klicala policijo, da so ji napisali zapisnik, da so obravnavali "družinski prepir". Ali res potrebuješ kakšen papir, ker ona se boji zdaj tega, da bo zahteval skrbništvo nad tavečjo hčerko? Mislim, ne vem, ampak meni je to čist mim. Prvo to, da jo je vrgel iz stanovanja, ampak to pa še bolj, da je ona taka ne bom rekla kaj, da je dopustila, da so otroci to doživeli.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali res potrebuješ papir?
26.11.2007 9:22:29   
Anonimen
Ja, če je pametna bo vzela zapisnik od policije. Da jo je vrgel ven. Ker ne moreš ti kar vrčt enga na cesto. Sploh z otroci. S tem papirjem bo dokazovala da jo je resnično vrgel ven in da ni šla prostovoljno. Ji bo prav prišel pri delitvi premoženja in tud pri skrbništvu.

(odgovor članu honey)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali res potrebuješ papir?
26.11.2007 9:38:02   
piščanc
ja, za skrbništvo je res bolje da ima neko obravnavo policije, da jo je mož maltretiral. je pa res, da bi to lahko naredila bolj elegantno in bolj zavarovala svoje otroke. tudi to marsikaj pove o njej.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali res potrebuješ papir?
26.11.2007 9:38:45   
honey
Premoženja itak nimata nobenega skupnega. Hiša je na njegovo mamo pisana, njegovega itak ni nič, denarja pa itak nima nobenega. Gre se edino zaradi skrbništva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali res potrebuješ papir?
26.11.2007 9:47:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: honey
Gre se edino zaradi skrbništva.


Ja saj toje pa najpomembnejše. Najbrž bo veliko težje dobil skrbništvo za otroka, ki ga je na cesto vrgel ... najbrž je kar pametno naredila. Ker če se enkrat center postavi na stran očeta ... najbrž ji bo ta papir še kako prav prišeč, čisto možno.

(odgovor članu honey)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali res potrebuješ papir?
26.11.2007 9:49:40   
honey
Ja, ja, saj nič ne rečem, ampak gre se za način, kako je bilo to izvedeno: ona je vedela že od spomladi, da jo bo vrgel ven - enkrat. Mislim, non-stop ji je grozil, da jih bo vrgel ven. Zato pravim, da bi mogoče lahko na kakšen drug način to speljala, ne tako, da so otroci vse to doživeli. Samo za to se gre, nič drugega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali res potrebuješ papir?
26.11.2007 9:51:32   
Anonimen
Samo najbrž se je pa kje pozanimala, če pravi, da rabi ta papir. Mogoče je pa dolgoročno tako za otroke bolje. Kratkoročno bi bilo gotovo bolje, da bi sami šli, ampak kaj pa če bi zaradi tega skrbništvo za enega otroka dobil oče. Če točno ne veš, ne moreš soditi.

(odgovor članu honey)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali res potrebuješ papir?
26.11.2007 9:53:38   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: honey
Gre se edino zaradi skrbništva.


Ja saj toje pa najpomembnejše. Najbrž bo veliko težje dobil skrbništvo za otroka, ki ga je na cesto vrgel ... najbrž je kar pametno naredila. Ker če se enkrat center postavi na stran očeta ... najbrž ji bo ta papir še kako prav prišeč, čisto možno.


Se strinjam. Kar pa se tiče tega, da so morali tudi otroci to doživet. Očitno žal res ni šlo drugače, kaj pa vem. Kako bi pa sama naredila v takšni situaciji?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali res potrebuješ papir?
26.11.2007 9:57:09   
honey
Ne, ona se ni nikjer pozanimala, ampak to je pogruntala moja tašča, zato ker je ona hotela, da ostanejo pri njemu, dokler jih ne vrže ven, ker je drugače ni želela vzeti domov. Pa da ne boste mislili, da iz ne vem kakšnih razlogov, ampak samo iz čiste sebičnosti - zato, ker zdaj jih bo imela ona na grbi, treba bo začeti kurit v hiši, džumbus bo  in take stvari. Samo zato je vztrajala, da ne smejo priti prej domov, dokler jih ne vrže ven. Kar pa se tiče skrbništva, pa mislim, da se ni za bati, ker itak ga boli kuser posted image c za otroke, tudi za tavečjo, ker se ji je itak pred 3 leti že odpovedal in zanikal očetovstvo, ko sta bila že enkrat tik pred ločitvijo - pa sta se potem spet pobotala user posted image  Poznam celo ozadje in celo zgodbo, kaj in kako, tako da sem prepričana o tem, kar pišem.

Sama bi sigurno že prej spokala in šla oz. se sploh ne bi spustila v to, da bi imela z njim še otroke po tem, kar ji je prvič prerekel. Bi ga pa sigurno prisilila v to, da bi mi podpisal, da ne bo zahteval skrbništva. Ampak otroka pa ne bi dala skozi to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali res potrebuješ papir?
26.11.2007 10:02:11   
mala maja
verjetno res rabi papir. žalostno pa je to da se kje res vse odvijalo vpričo otrok.user posted image user posted image  Sam sej jih starši vedno potlej uportabijo za bitkouser posted image

vepš kaj mi ne gre v glavo. Punca je imela že pred tremi leti z njim probleme pa sta imela še enega otroka, če je najmlaša stara 2 letiuser posted image user posted image

No pa vse najboljše njej in malim punčkam. Pa da se hitro postavijo na svoje noge. Kar se tiče pa tvoje tašče (če prav razumem njene mame) pa user posted image

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali res potrebuješ papir?
26.11.2007 10:09:44   
lelaval
ker se ji je itak pred 3 leti že odpovedal in zanikal očetovstvo, ko sta bila že enkrat tik pred ločitvijo - pa sta se potem spet pobotala Poznam celo ozadje in celo zgodbo, kaj in kako, tako da sem prepričana o tem, kar pišem.

Sama bi sigurno že prej spokala in šla oz. se sploh ne bi spustila v to, da bi imela z njim še otroke po tem, kar ji je prvič prerekel. Bi ga pa sigurno prisilila v to, da bi mi podpisal, da ne bo zahteval skrbništva. Ampak otroka pa ne bi dala skozi to.


To ti je dokaz - 3oo ludi -300 čudi. Je pa res, da starši, ki gredo narazen, največkrat uporabijo ravno otroke za predmet med njima. Pa revčki nisonič krivi, če se starši ne morejo normalnoo zmenit. Jaz zase tudi vem, da ne bi otrok uporabljala, ampak ona ni jaz.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali res potrebuješ papir?
26.11.2007 10:20:26   
digi
Res je vredu, da ima papir, vendar bi lahko to rešla tudi tako, da bi šla že prej na socialno in bi tam naredili zapisnik. Sicer bi tudi moža povabili, ki se verjetno temu ne bi odzval, njej pa bi itak svetovali, da naj gre vstran, če ima kam, drugače pa bi ji ponudili ali varno hišo ali pa morda socialno stanovanje, tako da bi lahko bila teorretično otrokom to prišparala.

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali res potrebuješ papir?
26.11.2007 12:01:31   
piščanc
ja, samo preprost klic na policijo bi bil dovolj. da ji grozi, da jih hoče ven vržt. policija bi prišla in zapisala. že tri leta nazaj.

ubogi otroci

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali res potrebuješ papir?
26.11.2007 13:22:47   
Anonimen
Tistega zapisnika še videla ne bo ona sama. Dobilo ga bo sodišče na zahtevo odvetnika. Sama ne bo nič naredila. In tukaj mi nekaj močno smrdi.user posted image  Resnično smrdi. Otroci so pa spet žrtve ločitve.user posted image

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?