|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali so kolesa Peg Perego res tako slaba ?
7.10.2008 19:26:33   
Lorencia
Lep pozdrav,

opravičujem če je tema že bila odprta...uporabila sem iskalnik, vendar nisem našla veliko podatkov tega kar me zanima.
Nekako ko sva se skoraj z fantom odločila, da le vzameva Peg Perego voziček, kjer je vse v kompletu - sem kar naenkrat začela slišati od znancev in prijateljev ( tudi tistih, ki ga imajo ), da morem vedeti - da so kolesa pri Peg Pegero zelo slaba

Seveda bi bila vesela, če Peg Perego ne bi imel tako malih koles ( štirikolesniki, ampak morda kot jih imajo štirikolesniki pri Jane ), ampak zanima me - ali je res tako hudo in odstopajo od drugih vozičkov po kvaliteti koles ??

http://soncek.si/si/page/detail/gitm/9665/mode/window/cmd/bigimage/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali so kolesa Peg Perego res tako slaba ?
7.10.2008 19:32:45   
melanija
Prvič slišim za ta problem, pa poznam veliko ljudi ki ima voziček Peg Perego(takga kot je na sliki) pa nobeden se še ni jezil zaradi tega.

Jaz ga imam tudi, že od leta 2004, ko je bila prva hčerka rojena. Sedaj se v njem prevaža že tretji otrok, voziček in prevleka pa je ravno taka kot smo ga kupili. Razlika je v tem da jaz imam napihljive gume(so boljše za naš teren v okolici, je več makedama) pri vozičku, pa so še vedno dobre, vsake toliko časa jih moj samo malo napihne, pa so nazaj OK.

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali so kolesa Peg Perego res tako slaba ?
7.10.2008 19:34:32   
Lorencia
Melanija hvala za odgovor.
Kateri model vozička pa imaš ti, da so napihljiva kolesa ?

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali so kolesa Peg Perego res tako slaba ?
7.10.2008 19:34:42   
Ajvy
KOlkr jst vem, to ni res.....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali so kolesa Peg Perego res tako slaba ?
7.10.2008 19:34:57   
Paštetka
mi ga imamo že 3 leta. Vozimo že 2. otroka. Zadnjih par mesecev se vozita oba naenkrat v njem. Takrat grejo kolesa malo narazen zaradi teže, vendar se komot pelje in imamo še vedno 1. kolesa.

Kako pa je z drugimi kolesi na drugih vozičkih pa ne vem.

Sigurno pa ta koleas niso za ne vem kako velik makedam.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali so kolesa Peg Perego res tako slaba ?
7.10.2008 19:36:15   
TinaV*
cao

Jaz imam popolnoma isti vozicek,razen druge barve..pa tega se tudi sama nisem slisala...sicer tudi moje gume niso plasticne...pa koliko sem slisala (ker ga se nisem uporabila ...mam rok cez 2 tedna)...je baje dober...samo enkrat sem tu prebrala da je nekdo mel probleme s peg peregotom ....

_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali so kolesa Peg Perego res tako slaba ?
7.10.2008 19:44:57   
Lorencia
Tudi mene je presenetilo, saj na forumu nisem zasledila velikih kritik na kolesa...le to, da je pač bolj za mestne relacije kot pa makedam.
Vendar zadnja 2 tedna, odkar sva prijateljem povedala kaj naj bi kupila - so postali vsi veliki poznavalci.

Na to sta me opozorili tudi dve mamici...ki sta bili navdušeni nad njim, zdaj ko pa mineva 1 leto, pa sta mi ravno prejšnji teden skritizirali kako so klumpaste in da vse škripa.
Verjamem pa, da je tudi odvisno kako ravnamo z vozičkom...

Nisem si nikoli mislila,da je tako težko izbrati voziček - ki bi imel zajete vse stvari, ki jih želiš user posted image

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali so kolesa Peg Perego res tako slaba ?
7.10.2008 19:46:35   
glen
Mislim da si slabo razumela, ko je bilo govora o slabih kolesih na vozičkih pp.
Kolkr vem je bilo zmeraj govora o tem, da ni primeren za makedam,kar pa ni noben voziček z majhnimi kolesi.
Če si mesten tip človeka in živiš v mestu ne boš imela nobenih problemov s tem vozičkom.


(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali so kolesa Peg Perego res tako slaba ?
7.10.2008 19:48:03   
TinaV*
user posted image user posted image user posted image  midva sva ga izbirala 7 mesecev,tak da 2 tedna ni se nic...jaz sem 100% da sma se dobro odlocila....ce pa ne bom pa tudi jaz cez cas pisala tak ko nekateri...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
amapak sem primerjala cene oz sem gledala ce kupim posamezno me pa se drazje pride tako da ne splaca se ....ampak rekla mi je gospa tam ko sva ga kupila sploh ne veste kako enostavno ga je sestavit...user posted image user posted image user posted image  kakor komu,2 uri sem se mantrala,sestavila sem pa ga

_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali so kolesa Peg Perego res tako slaba ?
7.10.2008 19:50:07   
Maxica
Mi smo uporabljali našega PP Plika P3 skoraj 4 leta neprestano, pa so kolesa še vedno prva in čisto v redu. Kot so že predhodnice omenile, je z njim zoprno voziti edino po grobem makadamu, saj so kolesa premajhna. Sicer je pa super voziček, trpežen in fajn.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali so kolesa Peg Perego res tako slaba ?
7.10.2008 19:51:29   
Dr. House
Če so gor monitrane Bridgestonove gume, je OK. Če so Michelinove bo pa problem. Letos je glavni dobavitelj za gume na moto GP bridgestone.user posted image

_____________________________

Nisem ptič, pa vseeno serjem ljudem po glavi.

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali so kolesa Peg Perego res tako slaba ?
7.10.2008 19:54:19   
Lorencia
No, hvala za odgovore...

Bodoča mami...mislila sem zadnja 2 tedna, odkar sva se odločila za Peg Perego, pred njim jih je bilo veliko v igri, ker meni niso všeč majhna kolesa...mojemu dragemu pa ne trikolesniki, ker pravi da bo vse porušil v trgovini...pa tudi glede nato, da sem šele v 5.mesecu verjamem, da bom se še podrobno posvetila temu...

Glen...verjetno sva istočasno pisali, ampak sem v postu nad teboj napisala, da sem na forumu vedno zasledila le, da ni primeren za makedam...sedaj imam kar nekaj mamic okoli sebe in nosečnic v drugo, ter so me prav šokirale...ko poslušam vas in njih. Ne vem, kako to določenim potem takem uspe - da vse tako hudo škripa.

< Sporočilo je popravil Lorencia -- 7.10.2008 19:55:35 >

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali so kolesa Peg Perego res tako slaba ?
7.10.2008 20:27:14   
Naja30
Mi ga imamo skoraj 2 leti, s kolesi ni problemov. Problem je bolj v tem, da meni vizualno ni več všeč. user posted image  user posted image  Malo heca, ampak s kolesi res ni nič narobe. Nekatere moti, da so majhna in kao neprimerna za vsak teren. Jaz sem še povsod prišla z njim.

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali so kolesa Peg Perego res tako slaba ?
7.10.2008 21:02:28   
pizamca
Mi ga imamo v uporabi slabih šest mesecev in sem čisto nezadovoljna z njim.
Voziček je tako majav, da ne vem, če bo zdržal še par mesecev... (Itak čakam, da čist razpade, da ga nesem nazaj - garancija)
Lupinica je tako čudna, da je otrok v njej v čisto sedečem položaju, kar verjetno ni dobro za dojenčka, zdaj pa je to seveda super lastnost.
Športni del je tudi čuden in otrok v njem vedno visi levo ali desno in nikoli ne leži na sredini. Tudi pasovi mi niso všeč - ali ima katera otroka celega privezanega - jaz samo spodnji del, zgornji del pa sem skrila. Obvezno morava imeti v vozičku dekico, če ne je otrok čisto ožuljen.
Voziček je grd user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali so kolesa Peg Perego res tako slaba ?
7.10.2008 21:17:32   
Katrin
IZVIRNO SPOROČILO: Lorencia
ampak zanima me - ali je res tako hudo in odstopajo od drugih vozičkov po kvaliteti koles ??

Mi imamo Peg Perego Pramette že tretje leto - drugi otrok in sem zadovoljna. Kolesa so res majhna, a gredo povsod (makadam, gozdne poti, sneg, ... - preizkušeno) user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali so kolesa Peg Perego res tako slaba ?
7.10.2008 21:18:07   
Naja30
Koliko pa je tvoj star? Moja je bila do cca 1 leta privezana s celim pasom, tudi zgornjim in tako ni visela na nobeno stran.

(odgovor članu pizamca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali so kolesa Peg Perego res tako slaba ?
7.10.2008 21:56:03   
Katjusa
nimam tega vozička sam koklr sem sama slišala tud ni dober za po makedamu kar je glede na mala in celo dvojna kolesa razumljivo..... in glede na to če se malo ozreš naokoli teh vozičkov kr mrgoli (no o tem nebi) cena je vsekakor za moje pojme prevelika.... ampak hotla sem rečt če jih je tolijo v uporabi ni čudno da je kdo nezadovoljen.... vsekakor pa vidiš če ti ugaja al ne šele potem ko ga že uporabljaš.....
v 2,5 letih nisem imela otroka še nikoli privezanega v nobenem vozičku.....user posted image user posted image user posted image in tud če ni privezan mora voziček zagotavljati udobno sedenje user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali so kolesa Peg Perego res tako slaba ?
7.10.2008 21:57:15   
Anonimen
Ne vem, kako to določenim potem takem uspe - da vse tako hudo škripa


Meni je tudi od casa do casa skripalo eno kolo, samo ne toliko, da bi vzela WD v roke user posted image .

(odgovor članu Lorencia)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali so kolesa Peg Perego res tako slaba ?
8.10.2008 8:57:30   
puncica
Za po mestu in asfaltu super voziček za makadam pa gozdne poti pa po moje ni vredu, tako da pri nas v rovtah ni prišel v upoštev, rabmo konkretna kolesauser posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali so kolesa Peg Perego res tako slaba ?
8.10.2008 11:04:03   
AKP
Kolegica ga ima 1 leto in to isti sistem, katerega bi rada ti kupila. Super zadovoljna z avtosedežem in vozičkom. Svakinja pa je imela samo plikota in je bila cele dneve na terenu. Naredila ogromno km in je bila tudi zelo, zelo zadovoljna. Sama sem nekoč delala v otroški trgovini in so bili Peg Peregovi vozički vedno zelo kvalitetni in če je bilo slučajno kdaj kaj narobe so imeli res dober servis in so tudi hitro odpravili napako. In, ko bom naslednjo leto izbirala voziček bo to 100% Peg Perego.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali so kolesa Peg Perego res tako slaba ?
8.10.2008 11:53:30   
Anonimen
Mi smo kupili že rabljeno marelo Peg Perego (Pramette). Res nekaj kolesa škripajo, ampak le, če si res pozoren. Mislim, da bolj plastika škripa, nič posebnega. Za asfalt krasna zadeva, za makadam pa močno odsvetujem. Naj še omenim, da je na kolesu že vidno, da je bil kar precej prevožen, torej ni tako hudo, če malo zaškripa.
Pa ene ste napisale, da je grd. Ne vem no, meni je pa še vedno najbolj všeč, zdi se mi klasika, ki ni nikoli iz mode. Pa fajn je za sestavit, lahek.

< Sporočilo je popravil decembrka -- 8.10.2008 12:00:08 >

(odgovor članu AKP)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali so kolesa Peg Perego res tako slaba ?
8.10.2008 12:02:59   
snežinka7
Lorencia midva sva tudi prejšnji teden naročila čisto enak voziček le da druge barve. Pa še od nobene mamice nisem slišala kaj slabega glede tega Peg Perega. Tako, da stvar je vsakega posameznika kako se odloči. Mislim pa, da svojega otroka nebom vozila nekje po gozdnih poteh ali pa po velikem makedamu. Vsak pa se pač odloči kako in kaj mu je všeč.

(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali so kolesa Peg Perego res tako slaba ?
8.10.2008 13:31:59   
polona5
Mi ga rabimo že 11 mesecev in smo z njim zelo zadovoljni. Naša lupinica ima hrbtni del za podaljšat (je do 13kg oz do 1 leta), tako da se naš mali še sedaj vozi v njej in brez problema v njej tudi zaspi. Kolesa so po nekaj mesecih začela res škripat in slabo tečt, pa smo jih sneli dol in podmazali - od takrat tečejo kot urca. No če pa greš z njim po makadamu je to odlična uspavanka za malčkauser posted image - vsaj za našega - tisto tresenje ga v momentu pobere v spanje. Meni je ta voziček zelo praktičen in še vedno zelo všeč. Lp

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ali so kolesa Peg Perego res tako slaba ?
8.10.2008 20:52:13   
poli*
Midva mava pp (sicer bo šel v uporabo čez par tednov), pa se mi zdi, da bo zlo dober. Predvsem pa mi je najbolj estetski od vseh vozičkov (oz. klasika, kot je ena prej napisala).
Skrbi vas glede makadama in gozdnih poti- mogoče bi res lažje vozili s katerim drugim, ampak ne misliti, da pojdete "ne vem kam". Moj sorodnik je prav iz tega razloga kupil quinnija, pa ga enostavno niso uporabili za slabe gozdne poti, ker je otroka dobesedno premetavalo na vse strani. Voziček je le voziček, ane user posted image

(odgovor članu polona5)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali so kolesa Peg Perego res tako slaba ?
9.10.2008 9:31:04   
julci
Mi uporabljamo modularni sistem on track in smo super zadovoljni,v rabi je že 16 mesecev in ga ne menjam.Kolesa so nam 1x malo zaškripala,pa smo jih sneli in ščistli umazanijo ven in malo namazali pa so šla gladko.Na to te že prodajalec opozori,da ga je potrebno kdaj pa kdaj ščistit.Mamo pa okol hiše kr neki makedama,pa asfalta,pa trave,pa smo do danes še povsod prišli.user posted image Vsak se sam odloči.Ponavadi pa ga takšni šinfajo in kritizirajo,ki ga niso nikoli uporabljali.
Jajčko smo pri nas uporabljali kot pomožen  sedež še do pred kratkim sicer za krajše vožnje .

ena je napisala,da otrok leži in sedi postrani.Jaz še nobenga nisem videla da bi sedel po šabloniuser posted image otroci si ja sami najdejo položaj kot jim paše.% točkovni varnostni pasi se pa danes uporabljajo pri večini vozičkov,vsaj tistih ki dajo kaj na varnost.Če ga pripneš samo okol pasa se naramnice kamot skrijejo v luknjici ob strani,kjer imaš adapter za jajčko.user posted image


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




otrok
symba

koliko otrok imate?

enega (44%)

dva (31%)

tri ali več (25%)


Število vseh glasov: 102

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!