|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali trije testi lažejo
12.9.2009 18:43:54   
zebra
Pozdravljene ...imam eno prošnjo...za vaša mnenja...

Ovulacijo sem imela 1. 9. in ker sem pač radovedna in ker saj veste rade prehitevamo zadeve sem danes od jutra naredila že tri različne teste...najprej fs duo...ker sem pač še enega imela doma...in ker sem ga želela pač porabit...saj poznate moje negativne izkušnje...z njimi, ko so kazali lep + pa potem pride z dvema dnevoma zamude hudičevka.... user posted image

No in danes nardim tega zadnjega....ki spet kaže zelo lepi dve user posted image ...pa ker mu logično ne zaupam, sem šla v mulerja še po viola test...in seveda...na moje presenečenje mi ta pokaže čist rahlo user posted image ....user posted image  pa ker seveda spet ne verjamem...sem nardila še enga, ki mi ga je dala kolegica...naročeni po internetu iz uk...in tudi ta pokaže zelo rahlo user posted image ....user posted image

Sedaj pa vprašanje...čeprav upam da je res...in je končno uspelo.....me zanima ali je možno da mi trije različni testi lažejo ? Pa črtica je rahla samo je tam....razen pri fs duo je kar lepa...ampak če njega odmislim...kaj pravite....?

Je pa danes 12 dni od o.

A mislite, da se mi je v 19. krogu končno posrečilo?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali trije testi lažejo
12.9.2009 18:50:59   
Hope2
Pravijo, da 14 dan po O lahko z gotovostjo vsi testi potrdijo ali ovržejo nosečnost. Torej na 12 dan je rahla črtica čist možni pokazatelj nosečnosti.
Namesto tolkih testov,bi pa lahk šla na krvni test, in bi ti 100% povedalo kaj je na stvariuser posted image

(odgovor članu zebra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali trije testi lažejo
12.9.2009 18:56:19   
manna
Meni je pokazal test pozitivno 13. dan po ovulaciji. In zdaj sem mamica...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali trije testi lažejo
12.9.2009 19:12:20   
tailor
sigurno si noseča jaz sem tudi nardila 3 teste ker enostavno nisem mogla verjeti .danes sem pa noseča 33 ted.čestitam.


(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali trije testi lažejo
12.9.2009 22:22:49   
srcolinka
Zebra, jaz bi na tvojem mestu tudi tako prakticirala, ampak vseeno bi na koncu šla na krvni test, da bi bila 100%. Držim pesti, da ti je uspelo priti do user posted image .

(odgovor članu tailor)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali trije testi lažejo
13.9.2009 7:08:05   
Bety11
Jaz pa mislim, da so ti tudi prej testi kazali na nosečnost!!! Imela pa si vsakič zgodnji SS....

To je moje mnenje.....In tudi zdaj si user posted image ....

Zakaj pa tako pogosto ss....hmmmmm...To bi bilo pa pametno odkriti.....

Za začetek vsaj poskušaj rabiti dodatni progesteron, ki ga kupiš v vsaki lekarni v tujini(Utrogestan, Prometrij)...Pri nas ti zdravnik predpiše Dabroston.

Lahko da ti rumeno telesce odpoveduje in če progesterona primanjkuje, potem je ss neizogiben..... To pa popraviš na ta način, kot sem zgoraj navedla....

Kaj več o tem pa so punce pisale ogroooooooommmmmnnnooo in malo poišči v starih postih.....
Meni je test FS duo bil pozitiven že 10.dan po O......in zdaj poglej moj ticker.....
 Čestitam!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srcolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali trije testi lažejo
13.9.2009 11:42:50   
zebra
Pozdravljene...hvala vam...res...

No da še poročam...seveda sem kolegico prosila, da mi je kar prodala 4 te teste iz uk...in sem danes naredila zjutraj spšet enega...in ja je bila malenkost močnejša črtica...ampak res malenkost...no vidi se , ne rabim gledat proti svetlobi al kako...kar tko se v glavnem vidi...tako da upamje še imam...

Ja meni je fs duo pokazal lepo nosečnost...ampak mini bc, ali katerikoli drug test, tudi viola...pa niso nikoli bili pozitivni niti male črtice niti sence ni bilo...tako da očitno je res fs duo lagal...

Enkrat samkrat se mi je celo po enotedenski zamudi po fs duo + tudi na cb nardil + in potem so tudi ko sem začela krvaveti...na urgenci potrdili ss...

Za vse ostale + na fs duo...pa sem res sigurna da so lagali...ker res noben drug test ni bil potem več +

Glede ciklusov imam redne in zmeraj je po o...14 - 16 dni ko pride user posted image ...nobenih izcedkov nikoli...na hsc so mi odstranili pregrado in potem bi naj bilo vse ok...no tisti ss pa je bil pred odstranitvijo pregrade, potem pa je moja g. rekla da bi moglo biti vse ok...

tko da sedaj res upam da je uspelo...vam pa vsekakor poročam...kako bo naprej...in še enkrat hvala vsemuser posted image

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali trije testi lažejo
13.9.2009 11:50:45   
ziva1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  po moje ti testi kažejo na nosečnost, čestitke

(odgovor članu zebra)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali trije testi lažejo
13.9.2009 13:02:49   
mulan
Joj, jaz upam, da ne lažejo user posted image

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali trije testi lažejo
14.9.2009 8:32:40   
Anonimen
Pojdi na krvni test. Če bo pozitiven, pa takoj k G po Dabroston ali kaj podobnega za podporo nosečnosti.

(odgovor članu mulan)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali trije testi lažejo
14.9.2009 10:37:16   
zebra
Joj sem tako žalostna - ravno iz urgence, ker sem začela zjutraj krvavet...in sem šla takoj tja, pa so mi nardili krvni test in so rekli, ker ni nič videt v maternici na uz, da gre verjetno za ss, ker je beta hcg 58 in bi se moglo v maternici videt rumeno telesce oz, vsaj nekaj!

Nimam pojma  kaj so mislili user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali trije testi lažejo
14.9.2009 12:14:00   
Rakica_80
Zebrauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu zebra)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali trije testi lažejo
14.9.2009 12:50:35   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: zebra

Joj sem tako žalostna - ravno iz urgence, ker sem začela zjutraj krvavet...in sem šla takoj tja, pa so mi nardili krvni test in so rekli, ker ni nič videt v maternici na uz, da gre verjetno za ss, ker je beta hcg 58 in bi se moglo v maternici videt rumeno telesce oz, vsaj nekaj!

Nimam pojma  kaj so mislili user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu zebra)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali trije testi lažejo
14.9.2009 13:30:58   
NATAŠA35
zebra user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali trije testi lažejo
14.9.2009 14:05:46   
ursa30
ojoj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali trije testi lažejo
15.9.2009 13:54:11   
mulan
Ma ne no user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali trije testi lažejo
15.9.2009 13:58:28   
isabeaux
ojojjjjj...zato se jaz ne upam veselit.....a si imela na vseh treh ful vidne črtice ?


žal mi je zate...upam da se prime naslednji krog user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu mulan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali trije testi lažejo
15.9.2009 14:03:45   
sonček85
  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali trije testi lažejo
17.9.2009 10:52:21   
Anonimen
Ma tile testi so res eno sra..euser posted image user posted image tud jaz sem imela + na 4  različnih testih in to že tretji mesec zapored,sedaj pa sem ponoči zakrvavela kot ,da bi bila menstra in tudi tisti značilen duh krvi je prisoten tako da se ne grem več in sploh ne bom več delala testov.Zanimivo pa je ,da sem tudi danes zjutraj delala ponovni test in še vedno kaže +user posted image user posted image user posted image user posted image .Sej ne vem kaj naj si mislim!!!!!Sem tko user posted image . Ne vem al naj grem do G in ji povem kaj se dogaja al naj še vztrajam in grem spet v naslednji mesec.

(odgovor članu sonček85)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?