|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali uporabljate?
25.10.2004 13:57:11   
Anonimen
Tiste trakove, ko otrok že hodi, da ga ujameš, če pade?

Mi jih uporabljamo in so res zlata vredni. :)
Če jih ne bi imeli, bi bilo že milijon bušk in ne vem koliko joka! :(

Pravijo eni, da je tako, kot da bi kužka okoli vozil na sprehod. :kuza:
Ampak naj govorijo kar hočejo, moj križ mi bo do konca življenja hvaležen!!!

DEFINITIVNO PRIPOROČAM!!! :bravo::bravo::bravo:

Alja





  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ali uporabljate?
25.10.2004 14:03:24   
Seven*
Kje se zadeva kupi? :bravo: Kolko stane?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ali uporabljate?
25.10.2004 14:06:29   
Anonimen
Kupila v Arielu v Kranju, če se prav spomnim okrog 3.100 sit.
V Baby centru jih imajo tudi, pa jim jih je takrat ravno zmanjkalo.
Koliko je Jakob star? A že hodi?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ali uporabljate?
25.10.2004 14:42:16   
Seven*
:)- Jakob je se mlad. :)-
4.mesece

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ali uporabljate?
25.10.2004 15:26:06   
beti 1
Ja jaz sem si tudi nabavla vajeti. Moj sicer še ne hodi samostojno, je pa že zelo blizu, pa tud zdaj prav pridejo. Pravijo, da se naučijo lepše hoditi, če jih tako pelješ, kot pa za rokice.
lp
beti 1
Kupila sem jih v komisijski trgovini za 900 Sit

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ali uporabljate?
25.10.2004 15:39:16   
KIRA
moja še ni tako daleč, hehe. ampak jaz sem že razmišljala o tem. samo da ne vem kje se to dobi...
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ali uporabljate?
25.10.2004 15:49:48   
kimi
meni se je to tudi zdelo super...samo ko pa res zgleda kot da kužka pelješ na sprehod. Mene je strah posmehovanja, vendar je za hrbtenico res prva liga trak, čeprav ga še nimam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ali uporabljate?
25.10.2004 15:52:27   
Anonimen
Ga pa doma uporabljaj, kimi. Oz., če bo kdo kaj pripomnil, reči da mu ga daš za eno uro pa bo videl...seveda, ko bo čas za to:):):)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ali uporabljate?
25.10.2004 15:52:57   
Anonimen
In kaj ti je bolj pomembno?
Da te križ ne zvije pri dvajsetih ali to, kaj drugi govorijo?

Kimi, daj eno sliko tvojega fanta gor, da vidimo, če je res pravi maneken.
Sinček je res pravi cukrček, ampak to je lahko tudi po tebi, a ne? :zmeden2:

Lp




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Ali uporabljate?
25.10.2004 15:53:33   
kimi
ribica bi me moj čez okno s tem trakom obesil:)- če bi on to videl

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Ali uporabljate?
25.10.2004 16:03:10   
Anonimen
Pol naj pa on z njim šetka...ti pa počivaj na kavču pred TVjem naprimer:)-:hudicek::)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Ali uporabljate?
25.10.2004 20:48:09   
malika
imajo jih tudi v Mothercare

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Ali uporabljate?
25.10.2004 21:04:37   
Anonimen
Alja, a si ti pred kratkim spraševala za te "vajeti"? Sem preiskala internet, ker vem, da sem jih pred približno enim letom nekje videla, pa jih nisem več našla. Jaz sem jih, ko je bil moj malček še majhen, že hotela kupiti, pa jih potem nisem. Verjamem pa, da so super. Zakaj si ne bi olajšali življenja, pa še varno je.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Ali uporabljate?
25.10.2004 21:27:08   
frutka_
Mamice ne me kregat ampak meni se zdi to grozno...imeti otroka na "povodcu" ali kako se reče temu traku.
Saj je normalno, da otrok teka naokrog, če pa spoznava okolico in tudi past mora. Ko bo večji mu tudi mamica ne bo stala za hrbtom in ga držala za roke..ne vem, to so vse izkušnje, ki ga učijo, bogatijo in delajo previdnejšega, spretnejšega. Gibanje otrok je njegova primarna dejavnost v času po prvem letu, saj svet vidi in doživlja v čisto drugi perspektivi. Pustite jim da tekajo, se gibljejo, padejo, poberejo, preizkušajo ...NAUČIJO!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Ali uporabljate?
25.10.2004 21:31:07   
Anonimen
Saj na vajetih tudi lahko malo teče. Sicer ne zelo hitro, pa vendar... ša še levo ali desno ga lahko usmeriš. Ej, zdej, ko to pišem, se tako smejem, da mi solze tečejo iz oči.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Ali uporabljate?
26.10.2004 9:43:42   
Mojca20
To bomo definitivno uporabljali tudi mi, seveda ko bo čas za to. Stari smo šele 6,5 mesecev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Ali uporabljate?
27.10.2004 8:15:06   
Anonimen
Splišni, nisem jaz spraševala.

Frutka,

S trakovi je tako: So za uporabo, dokler otrok ne zna še dobro sam hodit. Se pravi hodi povsem sam ampak pade vsaka 2 metra, ker še ne zna pod noge gledat in gre zato kot "buldožer" čez igračke in vse kar leži na tleh. Pri hoji ga trakovi NIČ ne ovirajo! Hodi lahko povsem normalno, tudi teče, skratka, kot bi hodil sam. Ko pa se spotakne, da bo padel, da ujameš, oziroma upočasniš padec, tako, da ne butne z glavo v tla ali kakšen rob ampak se ujame z rokicami!

No, saj ima vsak svoje mnenje ampak jaz raje vidim, da Lea nima vsak dan desetih bušk. Čez kakšen mesec ali dva, ko bo malo bolj znala gledat pod noge, bomo trakove "skenslali". Moje mnenje je, da ji s tem ne kratim svobode ali gibanja, saj eno leto starega tako ali tako ne moreš pustit, da bi sam letal okoli!


Lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Ali uporabljate?
27.10.2004 10:17:12   
pravljica
jaz pa mislim, da mora otroček sam videt da se da vredi past in more sam poštudirat način, da se izogne buškam, ne pa da se vedno zanaša "saj me bo mamica ujela" in zato niti ne uvidi, da ni pametno zgazit med igrače...ne vem no, ampak jaz sem mojo tajo pustila brez vsakršnih pripomočkov, pa je shodila pri 11ih mesecih, pa nikoli ni imela nobene buške...se je znala zelo lepo prijet stvari okoli sebe, pa lepo vsest na rito, ko je blo treba past...niti za rokice je nismo nikol držal, ko še ni bla sama stabilna, kvečjemu kdaj okoli pasu, če je že blo treba...naj še mali možgančki mal delajo, ne sam naši ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Ali uporabljate?
29.10.2004 0:35:29   
viv_
Ja, ampak trakovi pomagajo samo pri padcih "na nos", da se ujame na rokice? Kaj pa ko leti nazaj, na rito? To ga pa ne moreš ujeti... Pa še nekaj... če ti malo preveč povlečeš je tudi morda nevarno, da ga preveč cukneš in pade nazaj...

Jaz se strinjam tule s frutko... Buške in praske so del otroštva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Ali uporabljate?
1.11.2004 15:35:18   
Abby
Samo z nekimi padci težite. Kaj pa, če se ti iztrga iz roke insteče na cesto pred avto? Mater, ga bo dobro izučilo.

Pa kaj vam je?! Ali vam je res pomembnejše mnenje zagovedenih sosedov, kot življenje lastnega otroka?!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Ali uporabljate?
1.11.2004 15:46:06   
tinka-pepa
kako pa sploh ta pas izgleda?:zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Ali uporabljate?
1.11.2004 17:18:06   
Abby
Oprtnik čez prsi, pa dolge vajeti, ki jih starši držijo.

Moji starši so ga uporabljali zame, pa se je res nek kmetavz obregnil ob to, češ, ubogi otrok, ga vodijo kot psa. Ampak varna sem pa le bila.

Ko sva 20 let kasneje uporabljala vajeti midva z možem za najinega otroka, sva srečala par, ki je bil nad sistemom navdušen in sta naju vprašala, kje se zadeva dobi.

Ko ga bo čez 20 let uporabljala moja hči za svoje otroke, ga bojo imeli že vsi starši.

Stvar je samo v kritični masi.

P.S. V bližini živijo neki starši, ki tudi menijo, da se mora otrok naučiti paziti sam. Velikokrat smo lahko videli, kako je njihov malček tekal sam po pločniku, skrbna starša pa par metrov za njim. Preden je dopolnil 5 let smo izvedeli tragično novico o njegovi smrti. Medtem, ko je na hodniku čakal starše, ki so zaklepali vrata, je splezal čez ograjo stopnišča v 5. nadstropju, padel in umrl.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Ali uporabljate?
2.11.2004 9:49:35   
Anonimen
O, groza Abby. Mene je bilo tudi vseskozi (še danes me je) strah avtomobilov. Panično strah, kot pravi moj mož. Ko so otroci tako hitri in nepredvidljivi. Ti ga kar imej na vajetih, če bi imela jaz še enkrat majhnega otroka, bi jih tudi kupila. Še najmanj me zanima, kaj si mislijo drugi. Zase naj se brigajo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   Ali uporabljate?
3.11.2004 14:15:08   
KIRA
kimi, tudi moj mož je rekel tako. pravi da je butasto. mogoče res, ampak je praktično tudi. bomo probali pogledat, kako to v naturi zgleda, pa se bomo pol odločili..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Ali uporabljate?
4.11.2004 9:20:46   
Abby
Vajinih soprpgov sicer ne poznam, ampak če bi meni moj mož tako rekel (ki sprva tudi ni bil navdušen, ampak jaz postavljam otrokovo varnost pred njegovo udobje), bi mu lepo rekla:
"Ne, dečko moj, TI si butast."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?