|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Alpsko mleko
6.9.2005 19:39:03   
Bejba
Vem, da je spodaj podobna tema, a bom raje odprla novo, da me ne prezrete z mojimi vprašanji .
Pri nas bomo začeli z Alpskim mlekom (11 mesecev) in sicer iz razloga, ker gre naš sonček čez dva tedna v vrtec in tam pač ne bo dobil drugega mleka. Pa me zanima kako naj mu na začetku redčim z vodo, če npr. popije 240 ml - koliko mleka, koliko vode? In po kolikem času mu lahko dam samo maleko, brez vode?
Pa še nekaj? Je treba Alpsko mleko prevreti ali ga lahko samo pogrejem na primerno temperaturo?
Tenk ju !

LP; Bejba
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Alpsko mleko
6.9.2005 19:58:25   
Primoza
Bejba je napisal/a:

Vem, da je spodaj podobna tema, a bom raje odprla novo, da me ne prezrete z mojimi vprašanji .
Pri nas bomo začeli z Alpskim mlekom (11 mesecev) in sicer iz razloga, ker gre naš sonček čez dva tedna v vrtec in tam pač ne bo dobil drugega mleka. Pa me zanima kako naj mu na začetku redčim z vodo, če npr. popije 240 ml - koliko mleka, koliko vode? In po kolikem času mu lahko dam samo maleko, brez vode?
Pa še nekaj? Je treba Alpsko mleko prevreti ali ga lahko samo pogrejem na primerno temperaturo?
Tenk ju !

Pogrejte, ne vidim razloga zakaj bi redčila z vodo. Če mu daste delno posneto naj bo tisto z dodanimi vitamini, drugače je boljše polnomastno.

Če ga imate odprtega v hladilniku nekaj dni, pa ga raje nakratko prevrite.

LP; Bejba

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Alpsko mleko
6.9.2005 20:29:11   
Primoza
Ojoj moj odgovor se je vrinil v citat.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Alpsko mleko
6.9.2005 21:42:05   
urška
jst nisem nič mešala, sej pri enem letu že lohk začne pit navadno mleko 3,5%, po moje en mesec ni take fore

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Alpsko mleko
6.9.2005 21:56:24   
Marogica
Mi smo dali našima obema pri dopolnjenih 6 mesecih alpsko mleko in to tako kot je rekla pediatrinja: približno 3 dni naj se redči 50:50 in opazuj, če bo kakšna reakcija. Po treh dnevih, pa če je vse ok, mu lahko daješ normalno mleko dalje.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Alpsko mleko
7.9.2005 6:25:03   
CUKRČEK
Mi smo pri 9-ih mesecih začeli z alpskim mlekom in ga nismo nikol redčil oz. kako drugače obdeloval. PA je mala živa in zdrava.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Alpsko mleko
7.9.2005 22:45:59   
BARBARA R.
Pri tako velikem otroku ni potrebno redčenje. Pa tudi zaradi vrtca ga ni potrebe navajati na mleko za teličke. Običajno sta vsaj dve stvari na izbiro za zajterk (saj ta je običajno mlečen), tako da nekaj bo že po njegovem okusu.

   
     

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?