|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Analni seks
15.11.2006 16:06:00   
blue sky
Ali ga prakticirate?
Jaz sem enkrat probala, pa me je bolelo, potem pa nisem več.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Analni seks
15.11.2006 16:09:05   
Anonimen
Ga prakticirava na vsake toliko, ko meni paše, ker če me on sili, me vse mine.
Moraš bit pa ful razrajcana in vlažna do fulauser posted image

(odgovor članu blue sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Analni seks
15.11.2006 16:17:44   
Anonimen
tudi midva ga prakticirava, vendar ko sem jaz za to, drugače ne, isto kot pri nati.
Moraš bit ti za stvar in obvezno lubrikant pri sebi, da gre lažje!! Bodi sproščena in 100% da to želiš in ne že vnaprej mislit da ne bo dobro!
Zna bit zelo fino !!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Analni seks
15.11.2006 16:25:03   
piščanc
se strinjam s predhodnicama

ko se znaš sprostiti je mega, pa lubrikant seveda
najbolj pa je pomembno sprostiti mišice in glavo


_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Analni seks
15.11.2006 16:48:20   
blue sky
A je drugačen užitek kot pri navadnem seksu? Vem, da je bedasto vprašanje, ampak vseeno me zanima user posted image

Najbrž je fajn uporabljat kondom pri analnem seksu, da ne pride slučajno do kake infekcije.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Analni seks
15.11.2006 16:49:53   
jazz
Bolj s prsti,pa to....ker ima moj kar precejšen zalogaj v hlačahuser posted image ...ne bi rada še enkrat na šivanje in to na napačni luknji!!!!!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Analni seks
15.11.2006 23:05:24   
*dvojčica*
Midva tudi prakticirava, ne tok pogosto,a vseeno...sam mi tako hitro prideuser posted image ,potem imam pa občutek kot da me (oprostite izrazu) kakatuser posted image  in mi ni več lagodno. Tako da to narediva že ko sva oba do fula zrajcana.
Drugače se pa prstkava skoraj zmeraj...to je tudi noro...točka Xuser posted image user posted image  

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Analni seks
16.11.2006 7:42:53   
*tajda*
Sam za informacijo povem,da pri analnem sexu ženski ne more prit,kar je tudi znanstveno dokazano.Medtem ko moškim-homoseksualcem-lahko pride ker penis pritiska ob prostato.Tako da tista ki bo rekla da ji pride .....hm hm???
Moje mnenje:je preveč lušt ko ti ga dragi da v tvojo muco,kot pa da ga poriva tam ko je lukna čist za druge stvari.Sem probala pa mi ni blo prijetnouser posted image

(odgovor članu *dvojčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Analni seks
16.11.2006 8:08:28   
kalbo
Tajda, tvoje informacije so pa zelo strokovne, predvidevamuser posted image

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Analni seks
16.11.2006 9:55:36   
Anonimen
Tu in tam delava to! ja, vredu je!user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Analni seks
16.11.2006 10:26:16   
*dvojčica*
Tajda sej se igraš z svojo muco zravenuser posted image  ...sej to pa vrjetno veš da to rajca.user posted image
Potem mi pa razloži, zakaj mi med prstkanjem pride v minutki, če tam ni nobenih držlajev (znanstveno)?...pa vrjetno ne samo meniuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Analni seks
16.11.2006 10:43:16   
MALINČICA
Meni je všeč, sicer pa res že kar pogrešam take bolj različne spolne finte.
Sej malo še, pa bo kot včasih (upam)!
Zdaj pa res pazimo in v bistvu nimav nekaj dosti položajev na razpolago.
Te kar omejuje tale trebušček!

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu *dvojčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Analni seks
16.11.2006 11:22:49   
blue sky
Joj, ste mi kr mal luštov nardile user posted image user posted image . Zdaj, ko sem user posted image , sem še bolj potrebna kot prej.user posted image

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Analni seks
16.11.2006 12:38:03   
*dvojčica*
Kr v akcijouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Analni seks
16.11.2006 17:25:29   
Anonimen
Mene moj naštimuje v to, pa se kar ne morem pripravit v to, da bi probala. A kaj boli? Mene zanima, vendar me je strah.

(odgovor članu *dvojčica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Analni seks
16.11.2006 18:13:44   
Anonimen
Ja probi ne!! Zdej če dobro pripravi, navlaži, raztegne prej potem ne boli, drugače pa če bo kar na horuk, sicer je pa skoraj obvezen klistir če to dokaj redno prakticirata..

lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Analni seks
16.11.2006 19:21:49   
*tajda*
dvojčica če pa tebi pride pa čestitam,pa sej ti sama najbolj veš kaj ti paše in če ti res prideuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Analni seks
16.11.2006 19:51:22   
didi1
Ma ne dam mu več v rit, enkrat in nikoli več!Mene ne bo več prepričal, mu raje jaz kupim vibrator pa mu ga porivam v rit.A ne ne, ne bo več te pesmice, ko sem mu dala, cel naslednji dan nisem mogla normalno sedet.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Analni seks
16.11.2006 20:24:38   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: didi1

Ma ne dam mu več v rit, enkrat in nikoli več!Mene ne bo več prepričal, mu raje jaz kupim vibrator pa mu ga porivam v rit.A ne ne, ne bo več te pesmice, ko sem mu dala, cel naslednji dan nisem mogla normalno sedet.



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu didi1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Analni seks
17.11.2006 14:13:28   
til
IZVIRNO SPOROČILO: jazz

Bolj s prsti,pa to....ker ima moj kar precejšen zalogaj v hlačahuser posted image ...ne bi rada še enkrat na šivanje in to na napačni luknji!!!!!


user posted image user posted image user posted image  Za posrat.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NE JE NAJPOGOSTEJŠA BESEDA MOJEGA SINA :-(

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Analni seks
17.11.2006 19:19:03   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: til

IZVIRNO SPOROČILO: jazz

Bolj s prsti,pa to....ker ima moj kar precejšen zalogaj v hlačahuser posted image ...ne bi rada še enkrat na šivanje in to na napačni luknji!!!!!


user posted image user posted image user posted image  Za posrat.user posted image user posted image user posted image


Ampak resuser posted image .

(odgovor članu til)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Analni seks
17.11.2006 20:08:20   
mmijau
Jjjjoooooojjjj, user posted image user posted image user posted image user posted image , face ste res. No, probala sem, pa ne bi več. Se raje drugače igramo. Dol padeš kako funkcionirajo stare pustne maske v času, ko pusta ni, user posted image user posted image user posted image Enkrat ciganka, pa drugič hudič, ....pa miška. Hjoj, pa se že lovimo po hiši. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽIVLJENJE JE LEPO, ČE GA ŽIVIŠ,.....

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Analni seks
19.11.2006 22:33:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

Sam za informacijo povem,da pri analnem sexu ženski ne more prit,kar je tudi znanstveno dokazano.Medtem ko moškim-homoseksualcem-lahko pride ker penis pritiska ob prostato.Tako da tista ki bo rekla da ji pride .....hm hm???
Moje mnenje:je preveč lušt ko ti ga dragi da v tvojo muco,kot pa da ga poriva tam ko je lukna čist za druge stvari.Sem probala pa mi ni blo prijetnouser posted image


se pa strokovno znanstveno zelo motiš. Orgazem nima nič s seksom. Nekomu lahko pride že z oralno zadovoljitvijo, nekomu samo s tem, da pomisli na sex(sem imela sošolko, ki nam je razlagala o tem, da lahko med predavanju pomisli, na vročo sceno z fantom in doživi orgazm-ne vem zakaj ji ne bi verjela, je bila drugače zelo zanesljiva oseba, ki ni nakladala)
Tako da je strokovno čist možn da ti pride še prej kot pa vaginalno!

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
19.11.2006 23:22:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Analni seks
20.11.2006 9:27:04   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

Sam za informacijo povem,da pri analnem sexu ženski ne more prit,kar je tudi znanstveno dokazano.Medtem ko moškim-homoseksualcem-lahko pride ker penis pritiska ob prostato.Tako da tista ki bo rekla da ji pride .....hm hm???
Moje mnenje:je preveč lušt ko ti ga dragi da v tvojo muco,kot pa da ga poriva tam ko je lukna čist za druge stvari.Sem probala pa mi ni blo prijetnouser posted image


jah zraven moraš še ščegetavček rajcati s prsti - in užitek je uhaaaaaaaa

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?