|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Anekdota o glisti
28.5.2006 9:41:47   
tjaga
ANEKDOTA O GLISTI
 
 
 
Učiteljica je v šoli dala učencem za domačo nalogo spis z naslovom: »Mačka ima devet življenj«.
 
Janezek je prinesel v šolo sledečo nalogo:
 
Moja sestra in njen fant sta včeraj zvečer sedela v dnevni sobi in klepetala. Potem je njen fant ugasnil luč in oba sta se začela poljubljati.
 
Mislil sem, da je postalo sestri pri tem slabo, ker ji je segel fant z roko pod bluzo, da bi čutil, če ji še bije srce. Ravno tako kot to vedno dela stric, ki je zdravnik.
 
Toda ni bil tako dober kot stric, ki je zdravnik, kajti imel je velike težave. Ni znal najti srca in je mečkal kar dolgo časa naokrog.
 
Jaz mislim, da je sestri od tega celo postalo še bolj slabo, ker je kar na enkrat začela zelo težko dihati. Zaradi tega ni mogla več sedeti in oba sta se ulegla na kavč.
 
Potem je sestra dobila še vročino, saj je rekla, da ji je neznansko vroče. Njen fant je najbrž tudi dobil vročino, saj se je ulegel zraven nje na kavč.
 
Obema je bilo slabo od te grozne vročine. Tudi sam sem dognal odkod ta vročina izvira, zaradi katere je bilo obema tako slabo.
 
Iz jajc njenega fanta se je izvalila namreč velikanska glista. Videl sem, kako je zlezla iz odpetih hlač in se postavila pokonci skoraj navpično. Kaj takega še nikoli nisem videl. Bila je najmanj 20 cm dolga. Ko je sestra videla strašno glisto, jo je postalo močno strah saj je dobila velike oči in je široko odprla usta.
 
Toda sestra je bila na vsak način zelo pogumna. Rekla je samo še, o devica Marija usmili se me, nakar je skušala glisto ubiti.
 
Dala jo je v usta in jo ugriznila za vrat. Nato ji je nameravala verjetno izsesati kri.
 
Naenkrat pa je sestra dela iz sebe smešen grgrajoč glas in jo izpustila.
 
Verjetno jo je glista ugriznila nazaj. Potem jo je sestra ponovno zgrabila in jo močno držala, medtem, ko je fant iz žepa vzel nagobčnik in ga glisti nataknil na glavo. Verjetno zato, da ne bi mogla več gristi in pljuvati.
 
Sestra se je ulegla na hrbet in široko razširila noge in fant se je ulegel nanjo. Očitno sta jo hotela med sabo kot valjar zmečkati. Toda glista se je borila kot nora, oba sta jecala in stokala, da je bilo joj. Borila sta s tako silo, da bi se kavč skoraj prevrnil.
 
Po dolgi in strašni borbi sta naenkrat oba utihnila in obmirovala na kavču. Mislil sem, zdaj je glista mrtva, saj je mlahavo visela in iz nje je prišla že njena drobovina. Sestra in njen fant sta bila na smrt utrujena, toda vseeno sta se poljubljala še naprej.
 
Menim, da od veselja, ker sta premagala to strašno žival. Toda kakšen šok!
 
Glista ni bila še mrtva, ampak je še živela!!
 
Skočila je navzgor in se spet začela boriti… To isto se je ponovilo še enkrat, dokler moja sestra ni skočila nanjo in jo je poskušala ubiti tako, da je svojo zadnjico silovito udarjala po glisti.
 
Kljub temu je bila ta šele po 35 minutni borbi končno mrtva. Fant je prijel zdaj mrtvo glisto za ušesa in jo nesel v stranišče.
 
Pravijo, da imajo mačke devet življenj.
 
Jaz pa sem včeraj ugotovil, da imajo gliste najbrž še kakšno življenje več kot mačke!
 
Janezek
 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Anekdota o glisti
28.5.2006 11:00:07   
paris
Sem ga že slišala, ampak nič hudega, vseeno je dober!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Anekdota o glisti
29.5.2006 12:27:08   
Anonimen
Oja, gliste so definitivno vzdržljive. Precej bolj kot njihovi lastniki user posted image

(odgovor članu paris)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Anekdota o glisti
30.5.2006 16:30:56   
tanaja*
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Oja, gliste so definitivno vzdržljive. Precej bolj kot njihovi lastniki user posted image


Pa še res je user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Anekdota o glisti
30.5.2006 23:11:08   
KODA
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?