|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Angelcare - smiselnost nakupa
4.10.2007 8:30:49   
Raho
Z možem se odločava za nakup te čudežne napravice, pa me zanima, kakšna je smiselnost nakupa. Ali ste tiste, ki ga imate zadovoljne? Kako se obnese? Ali lahko zataji?

Katerega je bolje kupiti? Tistega, ki spremlja samo dihanje ali pa tistega, ki ima poleg še babyfon (babyfon namreč še imava).

Hvala za vse odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
4.10.2007 8:40:06   
Anonimen
Moje mnenje. Napravo je smisleno imeti, če imaš otroka , ki je prezgodaj rojen, ki ima težave z dihanjem. Glede na to , da se bo mala rodila zdrava in močna user posted image , se mi zdi, da bi se s to napravo samo psihirala. Saj veš, da otročki včasih prenehajo dihat za par trenutkov, brez škode. Zagovorniki angelcara pravijo, da preprečuje  pojav smrti v zibki . Jaz pa mislim, da so dvignjeno zglavje, dojenje , mamina in tatijeva bližina enako učinkoviti. Ker je angelcare elektronska naprava je pomojem smislno preučiti delovanje e-magnetnih valov na novorojenčka. Skratka, če veš , da boš paranojična in hodila gledati malo vsakih 20 minut, si ga le nabavi. Če ne pa ne.
Uh, sem ti pomagala user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
4.10.2007 8:42:58   
April
men ne bi nič koristil, ker tamal spi z mano. je tko bolj komot. tako, da ne vem kako bi ta naprava zaznala samo njegovo dihanje, če smo skoraj vedno trije v postelji.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
4.10.2007 8:43:14   
Raho
Draga moja, jaz sem rojeni paranoikuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
4.10.2007 8:43:22   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

Moje mnenje. Napravo je smisleno imeti, če imaš otroka , ki je prezgodaj rojen, ki ima težave z dihanjem. Glede na to , da se bo mala rodila zdrava in močna user posted image , se mi zdi, da bi se s to napravo samo psihirala. Saj veš, da otročki včasih prenehajo dihat za par trenutkov, brez škode. Zagovorniki angelcara pravijo, da preprečuje  pojav smrti v zibki . Jaz pa mislim, da so dvignjeno zglavje, dojenje , mamina in tatijeva bližina enako učinkoviti. Ker je angelcare elektronska naprava je pomojem smislno preučiti delovanje e-magnetnih valov na novorojenčka. Skratka, če veš , da boš paranojična in hodila gledati malo vsakih 20 minut, si ga le nabavi. Če ne pa ne.
Uh, sem ti pomagala user posted image



Se pridružujem temu mnenju.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
4.10.2007 8:43:48   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: April

men ne bi nič koristil, ker tamal spi z mano. je tko bolj komot. tako, da ne vem kako bi ta naprava zaznala samo njegovo dihanje, če smo skoraj vedno trije v postelji.


Mi tudi vsi skupaj spimouser posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
4.10.2007 8:46:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Alice in WL

Draga moja, jaz sem rojeni paranoikuser posted image


potem pa...Samo zdi se mi, da je ta angelcare zelo občutljiva zadeva... ne vem, kako bi se obnesla, če bo mala spala z vami.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
4.10.2007 10:07:08   
Anonimen
Jaz spim zelo mirno,ker mi ni treba skoz gledat če diha.Pač sem paničar.
Imam ga sedaj tudi pri drugi punčkiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
4.10.2007 10:33:21   
ULLA K
jaz sem ga kupila, saj vem, da bom itak bolj malo spala zaradi strahu, da otok preneha dihat med spanjem - ja, tudi jaz sem panik, kaj hočemo user posted image  

tisti, ki ga imajo, so večinoma zadovoljni , predvsem zato ker jim omogoča, da so nekoliko bolj mirni, kadar spijo ali niso v neposredni bližini otroka (ta tema je bila odprta tudi na forumu MON - poglej mnenja še tam). Redki pravijo, da se je naprava sprožala prevečkrat in jih po nepotrebnem plašila, ampak to je po mojem predvsem odvisno, na kakšno občutljivost napravo nastaviš! preizkusili pa pa še nismo, saj še čakamo, da se bebe odloči priti na svet!
Jaz sem kupila tistega v kompletu z baby varuško - trenutno je v akciji v spletni trgovini www.soncek.si - v mesecu oktobru  je bistevno cenejši, misilm, da pride cel komplet 119 E, skupaj z babyfonom.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
4.10.2007 10:49:05   
BaByGiRl
Meni se tudi zdi nesmiselno, če je z otročkom vse ok. za ta denar ji lahko kupiš kaj bolj primernega. Saj stvarca je dobra, ampak samo za preverjanje dihanja. Glede panike....user posted image škoda živcev. Počakaj z nakupom. Ne kliči nesreče. Z otročkom je vse ok in tega itaq ne boš potrebovala,...a neuser posted image Babyfon bo dovolj.

(odgovor članu ULLA K)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
4.10.2007 11:24:44   
Anonimen
Fora ni samo v tem,da bolan otrok neha dihat...

(odgovor članu BaByGiRl)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
4.10.2007 11:43:00   
mika
Fora ni samo v tem,da bolan otrok neha dihat...


drži. smrt v zibki, pomeni da otrok umre iz nepojasnjenih vzrokov. in tud jaz sem paničar, žal pa takrat ko sem rodila nisem vedela da to sploh obstaja.

ne vem če se katera spomni primera iz mb porodnišnicepribl. pred 2 letoma, ko jeuser posted image  umrl pri mami. revico so vlačili po vseh medijih, da je otroka poležala. obdukcija pa je kasneje pokazala, da je bila 'smrt v zibki'.

nočem strašit user posted image , ker se zgodi resnično redko, dejstvo pa je da se zgodi in če takšna napravica lahko reši otroku življenje, jo bom pri naslednjem user posted image  sigurno imela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
4.10.2007 14:03:22   
TinaUros
Kolk je pa cena?

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
4.10.2007 14:29:46   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Alice in WL

IZVIRNO SPOROČILO: April

men ne bi nič koristil, ker tamal spi z mano. je tko bolj komot. tako, da ne vem kako bi ta naprava zaznala samo njegovo dihanje, če smo skoraj vedno trije v postelji.


Mi tudi vsi skupaj spimouser posted image


Kupiš angelcare in otroka že od rojstva navajaš na spanje v svoji pojstelji. Bi mu zelo koristilo, pa še ti boš bolje spala.


Drugače pa lahko  nenadna smrt v zibki nastopi tudi pri čisto zdravih otrocih. Se je že zgodilo da je 8m star fantek umrl zaradi tega.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
4.10.2007 16:12:25   
scubadiver
Jaz sem ga tudi naročila na spletni akciji v sončku in ga jutri dobim. Res pa je,  da bomo morali še počakati na uporabo.
moje mnjenje je, da bomo bolj mirno spali s to napravico in morda celo reši življenje. Vem da je verjetnost da bi nehal dihati majhna, vendar je. In če jo reši 119 EUR, potem mi seveda ni škoda denarja. Pa tudi če bomo zaradi tega nakupa bolj mirno spali mi ni škoda denarja.

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
4.10.2007 17:07:24   
lea23
mi ga nismo imeli, ker sploh nisem vedela da to obstaja user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
4.10.2007 17:18:32   
Seven*
O smiselnosti nakupa bi rekla takole:

Moja Ema je nehala dihat tri ure po porodu zaradi mozganske krvavitve. Na sreco se je to zgodilo med pregledom pediatra. Ce bi jo pregledal prej, bi umrla. V avstrijskih porodnisnicah ima vsak dojencek svoj angelcare.

O magnetnih sevanjih pa tako: Tale zadeva je na baterije in oddaja toliko sevanja kot ena igraca na baterije. Pravzaprav pralni stroj oddaja ene 100x vec sevanja.


Ce bi imela tretjega otroka bi bila to OBVEZNA oprema, ker si res ne predstavljam spanja brez nje.

Raje kupite poceni vozicek in manj bedarij, pa dajte dnar za to.


Koliko so vredni zivci? 100 evrov ali celo vec?

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
4.10.2007 20:33:44   
mika
Moja Ema je nehala dihat tri ure po porodu zaradi mozganske krvavitve. Na sreco se je to zgodilo med pregledom pediatra. Ce bi jo pregledal prej, bi umrla


seven, a veš kolikokrat se spomnim na vas in emo.........kar groza me postane, ko se spomnim, kaj vse ste prestajali

hvalabogu se je srečno končalouser posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
4.10.2007 21:05:05   
anonimna thumbs up
Angelcare je fajn zadeva, bi pa vsem toplo priporočila tečaj oživljanja dojenčkov in otrok. Tudi če Angelcare zapiska, ker otrok neha dihati, mora biti zraven oseba, ki obvlada oživljanje! Ni tako enostavno kot zgleda v filmih.

_____________________________

Avatar odraža trenutno duševno stanje........

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
4.10.2007 23:27:13   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Moja Ema je nehala dihat tri ure po porodu zaradi mozganske krvavitve. Na sreco se je to zgodilo med pregledom pediatra. Ce bi jo pregledal prej, bi umrla


seven, a veš kolikokrat se spomnim na vas in emo.........kar groza me postane, ko se spomnim, kaj vse ste prestajali

hvalabogu se je srečno končalouser posted image


O lepo da se spomnis. Hudo je bilo, ampak zdaj je PRED vrstniki.. Carica! Pozabli pa ne bomo nikoli.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
4.10.2007 23:33:11   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: anonimna thumbs up

Angelcare je fajn zadeva, bi pa vsem toplo priporočila tečaj oživljanja dojenčkov in otrok. Tudi če Angelcare zapiska, ker otrok neha dihati, mora biti zraven oseba, ki obvlada oživljanje! Ni tako enostavno kot zgleda v filmih.


S tem se pa strinjam

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu anonimna thumbs up)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
4.10.2007 23:38:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: anonimna thumbs up

Angelcare je fajn zadeva, bi pa vsem toplo priporočila tečaj oživljanja dojenčkov in otrok. Tudi če Angelcare zapiska, ker otrok neha dihati, mora biti zraven oseba, ki obvlada oživljanje! Ni tako enostavno kot zgleda v filmih.


S tem se pa strinjam


Tudi jaz user posted image .

Pa želim, da ga ne bi nikoli uporabili.....

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
6.10.2007 23:02:20   
rija
Alice, kupi ga.

Si dala verjetno že veliko več denarja za manj pametne stvariuser posted image user posted image

Pa prodaš ga potem še vedno lahko.

Mi smo tole dobili v porodnišnici od prvega do zadnjega dojenčka, ni bil sicer AC, pač pa neka starejša varianta.....ampak jaz sem toooooooliko mirneje spala tiste prve dni, ko me je skrbelo vse, od A do Ž....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
6.10.2007 23:04:40   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR


Raje kupite poceni vozicek in manj bedarij, pa dajte dnar za to.




evo pod tole se podpišem....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
7.10.2007 9:39:51   
natasaom
mi ga nismo imeli,sam ko berem kaj se vam je zgodilo bi ga sigurno imela pri drugemuser posted image .prej nisem vedla,da obstaja če bi,bi ga sigurn kupila

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?