|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Angelsound - ceneje
7.7.2008 9:00:31   
5ra_28
Če bo katera kupovala Angelsound, pa ima možnost do nakupa v tujini, se definitivno splača. Sem ga že hotela kupit v petek, pa sem rekla, nič še počakam en dan, ker grem v soboto v Avstrijio. V Lutzu ga imajo, stane pa 29,90 €. Pri nas pa 69€! Mislim da je kar razlika. Edino da se tam reče Bebe Sound, je pa ista zadeva, enaka škatla, le druge barve.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Angelsound - ceneje
7.7.2008 14:43:46   
SasMami2be
V Toys'r'us tudi imajo zadevo po 29,99€ -
glej katalog Die grosse Babykatalog 2008  stran 84:
http://www.toysrus.at/index.php?mapid=1&PHPSESSID=3255a979c8f7f8880a39ac0d36a90b3c#

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Angelsound - ceneje
7.7.2008 16:52:29   
ksenci
hvala obema, to je res superuser posted image user posted image user posted image za to razliko v ceni pa že kar nakaj dobiš zraven!

(odgovor članu SasMami2be)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Angelsound - ceneje
8.7.2008 12:30:24   
5ra_28
Ja, če so res mal neumni. Cene pa nabijejo samo zato, ker vedo, da si bo polno  bodočih mamic to kupilo. Je pa res sama plastika in sva se z mojim dragim ko sva ga videla v eni izmed naših trgovin prav zasmejala, da to sigurno več kot 30€ ni vredno. In ravno takšna cena je drugje.

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Angelsound - ceneje
8.7.2008 21:30:26   
birdy
Kje pa je ali Lutz ali Toysrus? Je v Celovcu?

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
8.7.2008 22:31:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




ime za fantka
N5ra

Katero ime za fantka je najlepše?

Lian (16%)

Zak (7%)

Val (30%)

Zan (22%)

Tian (24%)


Število vseh glasov: 491

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!