|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ansambel
16.12.2008 11:57:32   
Lepotica
Zanima me katere ansamble priporočate za poroko? Cena ni pomembna. Samo, da naredijo dober žur.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ansambel
16.12.2008 11:59:39   
Dudica1
ansambel korenineuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ansambel
16.12.2008 12:19:05   
bskrle
Trio Kranjc, ansambel Storžič

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ansambel
16.12.2008 12:21:48   
Mariposy
Fantje z vasi sem bila na 2 porokah kjer so špilali in so bli res zakonuser posted image vse pohvale gredo k njimuser posted image

_____________________________

Ne ljubi nekoga ki je POPOLN, ljubi nekoga ki ni in ga naredi POPOLNEGA s svojo ljubeznijo!

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ansambel
16.12.2008 14:36:30   
April
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Zanima me katere ansamble priporočate za poroko? Cena ni pomembna. Samo, da naredijo dober žur.


Malo preširoko zastavjeno vprašanje. Če cena ni problem, potem imaš res veliko izbire. Ali pa tudi ne. Odvisno kaj iščeš. Narodnozabavno ansambel- te ponavad pešajo, ko je treba kaj zabavnega zašpilat. Pevko, pevca...ali to ni važno? Če imaš pevca, je repertoar tok bolj širok... Harmoniko?? Nekaterim je to nuja. Eni jo imajo že v bendu, eni najamejo harmonikaša, da jih spremlja cel dan. Kakšna bo poroka? Tipično slovenska z govejo/gobovo juho, šnicli, pomfrijem..al bo vse skupaj bolj nobel?
Kaj pa vidva poslušata? Sigurno ti nekaj bolj leži...Al ti gre določen tip muzke na živce. Za žur je zlo v redu balkan muzka...ampak eni jo ne prebavljajo. Večina ti pa itak špila eno mešanco vsega.
Brezveze, da tkole sprašuješ, ker okusi so različni. Svetujem ti, da greš prej mal poslušat na kakšen nastop.  Si ne predstavljam, da jih prvič na poroki slišim. Enak kot da bi obleko prek kataloga izbrala.
Kukr sem jaz  okol vidla, je blo večinoma kar fajn, edin eni so bli res poden.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ansambel
16.12.2008 14:38:44   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: April

IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Zanima me katere ansamble priporočate za poroko? Cena ni pomembna. Samo, da naredijo dober žur.


Malo preširoko zastavjeno vprašanje. Če cena ni problem, potem imaš res veliko izbire. Ali pa tudi ne. Odvisno kaj iščeš. Narodnozabavno ansambel- te ponavad pešajo, ko je treba kaj zabavnega zašpilat. Pevko, pevca...ali to ni važno? Če imaš pevca, je repertoar tok bolj širok... Harmoniko?? Nekaterim je to nuja. Eni jo imajo že v bendu, eni najamejo harmonikaša, da jih spremlja cel dan. Kakšna bo poroka? Tipično slovenska z govejo/gobovo juho, šnicli, pomfrijem..al bo vse skupaj bolj nobel?
Kaj pa vidva poslušata? Sigurno ti nekaj bolj leži...Al ti gre določen tip muzke na živce. Za žur je zlo v redu balkan muzka...ampak eni jo ne prebavljajo. Večina ti pa itak špila eno mešanco vsega.
Brezveze, da tkole sprašuješ, ker okusi so različni. Svetujem ti, da greš prej mal poslušat na kakšen nastop.  Si ne predstavljam, da jih prvič na poroki slišim. Enak kot da bi obleko prek kataloga izbrala.
Kukr sem jaz  okol vidla, je blo večinoma kar fajn, edin eni so bli res poden.


April, matr si dobr tole napisalauser posted image user posted image

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ansambel
16.12.2008 14:41:55   
April
Ja, ja saj veš, da sem na tekočem.user posted image
Sicer pa z zbiranjem še nimam problemovuser posted image user posted image

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ansambel
16.12.2008 14:44:20   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: April

Ja, ja saj veš, da sem na tekočem.user posted image
Sicer pa z zbiranjem še nimam problemovuser posted image user posted image


Sej veš kako pravijo..potrpljenje je božja mastuser posted image .
Ne, super si tole napisala se popolnoma strinjam.

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ansambel
16.12.2008 14:47:49   
April
Itam me je že minilo vse skup. Obrambni mehanizmi veš.user posted image

Za muzko pa res preveč naširoko. V stilu iščem obleko, ni važna cena, sam da bom sexi.user posted image  Zdaj pa vedi, kakšen komad sem in kaj men paše.user posted image

Lepotica, mal bolj opiši svoje želje.

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ansambel
16.12.2008 16:33:23   
susica
helo lepotica!
jaz imam zelo dobre izkušnje z ansamblom, ki prihajajo z ptuja in okolice so pa ptujski kvintet, igrajo vse kar se pa zmeniš in naredijo ful  hudo čago!

se njihova sletna stran

http://ptujski-kvintet.dornava.com/

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ansambel
16.12.2008 16:36:14   
Sulfinija
Ansambel horizont.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu susica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ansambel
16.12.2008 20:14:01   
robinzon
Mambo kings  ali pa Kingstoni.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ansambel
16.12.2008 20:18:33   
marajonka
Ejla... dva tedna nazaj sva bila z mojim dragim na eni ohceti... pa so igral Divertimento... tak plesni orkester so...in če bi se se 1x zenila bi izbrala njih :)
mal se pozanimi...



(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ansambel
18.12.2008 15:21:55   
ery
Calypso, Ober s band, viktory user posted image

_____________________________




(odgovor članu marajonka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ansambel
24.12.2008 13:41:49   
SpeliG
Nama so igrali Calypsouser posted image !

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ansambel
2.1.2009 13:38:18   
botrca
Mi2 sva imela Viničarje in vsakemu jih priporočam, ker taki žur kot so nam naredili ne pomnim poroke da je bilo tako veselo do ranih jutranjih ur. Mislim, da jih je 6 v skupini, začeli so igrat okrog 11h pa celi dan celo noč do zjutraj ko smo šli domov okrog 6h in plačala sva samo 1000€. Ves program so sami vodli, igre...ma svetovno.
Če rabi kdo tel.št.naj mi javi na zs.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu SpeliG)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ansambel
3.1.2009 20:25:25   
gosenica80
mi2 sma imela modrijane

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ansambel
3.1.2009 21:20:09   
mucamaca2
Črna mačka so baje odlični-cena okoli 1300. Midva sva imela Tramvaj-dobri.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ansambel
3.1.2009 21:21:21   
mucamaca2
od kod so viničarji?

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ansambel
10.1.2009 17:06:57   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: mucamaca2

od kod so viničarji?


iz okolice mb

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu mucamaca2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ansambel
18.1.2009 14:54:14   
thumbelina
Jaz sem bila na eni fešti, kjer je igral bend Obvezna smer. Je blo v redu, vsake muzike po malo, pa še vodeni program so imeli.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ansambel
19.1.2009 20:49:30   
kepa*
Uh, bendov je kot solate, ampak koliko so kvalitetni, je pa druga stvar. A vidim ,da laiki pogosto sploh ne ločijo kvalitete od nekvalitete.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ansambel
20.1.2009 9:42:00   
db
zelo priporočam ansambel spev zelo dober igrajo od doma ženina do konca poroke igrajo pa tako kot želiš in to kar izbereš.midva sva imela pesmi v razmerju 2:3,in čez polnoči sva pa imela željo da igrajo same polke in so zažigali od pol enih pa do treh zjutraj sam polke,tako da se zelo prilagodijo željam. cena pa je bila leta 2007 okol 1400 evrov

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ansambel
8.2.2009 17:08:58   
zoyaa
oj....tudi mi razmišljami o poroki, zato mene zanima cena modrijanov?


(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ansambel
9.2.2009 15:24:55   
slovenec12

Če kdo želi res poceni in hudo fešto oz. poroko naj dobi ANSAMBEL LUBA UŽMAHA iz okolice Šmarja pri Jelšah. Ansambel ima prav program za poroke (od klicanja neveste itd), igrajo tako kvintet (Avsenike...), potem se pa menjajo in igrajo prav tako kot trio s štiriglasnim petjem (Mihelič, Slak, Modrijani...), prav tako majo noro zabavno musko, od angleških tujih ewergeenov do popularne Hrvaške in turbofolka. Meni so igrali poroko lansko poletje v Zrečah za 900 eurov, cel dan in celo noč, jih je pa 5 v ansamblu, s tem da ženska tud trobenta igro. Velike vrednosti je tudi to, da med pavzami imajo odber šow program in številne igre za ljudi, tako da je noč en dva tri mimo. Pa še vsi so čist preprosti, kar se dobr vid na odru, ko oddajajo tako pozitivno energijo. Res priporočam!
Njihov mail z njihove kartice oz. vizitke je : ansambel.uzmah@gmail.com


Lp
Tomaž



(odgovor članu zoyaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?