|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ansambel na poroki
10.1.2010 22:39:59   
jana k
zanima me če kdo pozna kakšen ansambel, ki je dober- da naredi dobro fešto, in ki je relativno poceni!  Prosim če mi napišete kkšne kontatkte številke in ceno. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ansambel na poroki
11.1.2010 1:04:52   
živa
Imaš ZS.

Lp,

živa

(odgovor članu jana k)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ansambel na poroki
11.1.2010 4:20:20   
bcljka
oj!

midva sva mela na najini poroki viktorje in ujdi band in je blo itak zakon! drgač pa eni in drugi nrdijo fenomenalen žur... user posted image

jih je pa treba rezervirat kkšne pol leta prej da je za zihr...

aja... ujdi band je cenejš k viktorji... sam ne vem kok sta prpravlena dat... če te zanima sporoči pa ti napišem kontaktno številko...

lp

< Sporočilo je popravil bcljka -- 11.1.2010 4:21:57 >

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ansambel na poroki
11.1.2010 10:36:54   
*pepelka*
kiki band
poglej tuki http://www.najporoka.com/forum/printer_friendly_posts.asp?TID=590

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ansambel na poroki
11.1.2010 11:00:25   
kapitan jan
Korenine - so naredili super žur za naju in vse svate. Na srečanju z vodjem skupine se vse dogovoriš, nato nakupiš darila za zmagovalce iger. Na poroki so igrali različno glasbo, prej se dogovoriš kakšno zvrst si bolj želiš, pripravljeno imajo prisrčno animacijo, sproščene igre, dobro miziko. Imajo dobro spletno stran, vse najdeš tam, imaš še kakšno vprašanje, pa pošlji ZS.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ansambel na poroki
12.1.2010 15:07:29   
jana k
a ima katera kakšen kontakt od KIKI BANDA?

(odgovor članu kapitan jan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ansambel na poroki
12.1.2010 15:26:35   
anci banci
ojla.. jaz tudi iščem band za poroko...

(odgovor članu jana k)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ansambel na poroki
12.1.2010 19:11:27   
jana k
kaj pa ansambel Vornšek? Ima katera kakšne izkušnje z njimi?

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ansambel na poroki
25.2.2010 12:18:56   
mamisem
midva sva se poročila lani poleti in nama je po priporočilu igrala skupina Pustotnik.Naredili so krasen žur, prodajali so šopek in imeli dobre igre.Zelo priporočam.So trije, dva moška in ena ženska.

(odgovor članu jana k)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ansambel na poroki
26.2.2010 9:21:12   
vesna_b
midva mava rezervirane korenine. sem jih slišala na poroki, pa tud igrali so nam 2* na silvestrovanju, pa... sem bila zadovoljna. igrajo res vse sorte, igrce majo, pa ni kakih prostaških besed, ker mi to pa res ne gre na poroko. pa še všeč mi je, ker imajo moški in ženski glas...

he he, sej vam kaj več povem po maju... user posted image

(odgovor članu mamisem)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ansambel na poroki
27.2.2010 11:51:46   
petrica_
poskusi pogledati na www.ansambel-roxie.com , igrajo vse zvrsti glasbe, tudi samo tisto kar se sama dogovoriš, če imaš kakšno posebno željo... vse se da dogovorit.
user posted image

(odgovor članu jana k)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?