|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aparat za peko kruha
14.1.2007 19:48:13   
Tia27
Zanima me katerega imate, kater je najboljši?Rada bi ga kupila, pa nimam pojma katerga in na kaj naj bom pozorna,hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aparat za peko kruha
14.1.2007 20:00:24   
Laubica
Jaz imam Severin ,pa smo zelo zadovoljniuser posted image

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aparat za peko kruha
14.1.2007 20:21:14   
Anonimen
Meni pa je samo taprvič uspelo normalen kruh speči, zdaj pa mi vedno skupaj pade, da ima potem še kakšne 3 cm v višino čisto tanke skorjice, ki se itaq odlušči že ko ven stresem in po Murpyju pade po celi kuhinji.
Kaj delam narobe?user posted image

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aparat za peko kruha
14.1.2007 20:22:21   
Anonimen
Pekač je Perfect.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aparat za peko kruha
14.1.2007 20:52:01   
urška
imam kenwooda. in je ful boljši od clatronica, iki ga ima moja mama.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aparat za peko kruha
14.1.2007 20:54:34   
Disney
Jaz ga imam od Elte in sem tudi zadovoljna,kruh mi pa vedno uspe-no vsaj do zdaj mi je.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aparat za peko kruha
14.1.2007 20:55:48   
kepa*
Mi imamo clatronica z dvema metlicama in je čudovit. Kruh je božanski. Najbolj priljubljen aparat pri naši hiši.
Če kupuješ nov aparat, raje daj malo več in kupi takega z dvema metlicama, ker dosti bolje mesi.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aparat za peko kruha
14.1.2007 20:58:49   
tajtaja
Tudi jaz si ga želim, pa se malo bojim, da mi ne bo prav ratalo.
Mam pa rada polnozrnati kruh, tako da bi največkrat pekla tega.
A je kakšna posebna modrost speči z tem aparatom ali je res tako einhof?user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aparat za peko kruha
15.1.2007 7:33:10   
robinzon
Imamo Clartronica z dvema mesilkama in je krasen. Od vseh kruhopekov, kar sem jih videla, ima najdaljšo posodo in meni to veliko pomeni, da ni kruh kot kocka. Vedno ga delam iz pol kile moke in 3,3 dl moke. Količina dodane vode je odvisna od moke, polnozrnata potrebuje malo več tekočine, katero lahko zamenjate delno z jogurtom, pinjencem, kislim mlekom. Nič zato, če je to kakšen pozabljen jogurt, kateremu je že potekel rok uporabe.Vedno dodam žlico olja.

Pečem vedno na šnel programu - hitrem in kruh vedno uspe. Da kruh pade dol je lahko kriva prevelika količina kvasa. Jaz raje pečem s svežim in imam eno kocko kvasa za 3- 4 x, od žita, kateri ima 2 kocki po 2,5g pa jo porabim 1/2.

LP

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aparat za peko kruha
15.1.2007 8:46:50   
robinzon
Zgoraj sem se zmotila, seveda je mišljeno 3,3dl vode in ne moke, pri mlečnih kruhih se lahko zamenja z mlekom.

Če slučajno ne dobite Clartronica, je od firme Booman popolnoma enak, le napis je drug.

Lp

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Aparat za peko kruha
15.1.2007 13:49:32   
sneška_
Imam Perfecta   z dvema metlicama.Samo prvič mi ni ratal kruh zdaj pa je super  

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Aparat za peko kruha
17.1.2007 21:39:00   
žirafica
Moulinex, hlebčki: 500, 750, 1000g.
Pozorna bodi na obliko posode - takšen bo tudi hlebček.
Pa oblika kruhomata je pomembna, da ga imaš kam postaviti oz spraviti.

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Aparat za peko kruha
18.1.2007 11:41:11   
kepica
Tudi jaz imam Clatronica z dvema metlicama. Z eno baje ne mesi dobrouser posted image
Je pa tudi meni na začetku vedno kruh "dol padel" pa sem ugotovila, da je kriva moka. Do sedaj se je najbolje obnesla Mercatorjeva, pri ostalih mi kruh ne uspe. Ne vem, v čem je čar Mercatorjeve mokeuser posted image Mašinco pa imam že skoraj 4 leta in od kar jo imam, še nismo kupili kruha. No, razen za kakšne žurke, kjer bi se preveč namučila s peko, da bi napekla dovolj kruha. V glavnem, mi smo zelo zadovoljni. Tudi trajnost kruha se ne da primerjat s kupljenim. Nam zdrži tudi do 5 dni in je tak kot svežuser posted image
Pečem pa vedno na hitrem programu. Pa še recept:  450 ml mleka, 7 dag pš.zdroba, 0,5 kg (Mercatorjeve user posted image )moke in en zavitek suhega kvasa. Uspeh zagotovljenuser posted image
lp
kepica

(odgovor članu žirafica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Aparat za peko kruha
18.1.2007 18:32:21   
k1
mi imamo simpex (tako piše gor) - kupljenega v šparu. pečem nonstop doma, najboljši kruh - iz hoferjeve moke MNJAMI!!!!

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Aparat za peko kruha
18.1.2007 20:44:07   
Tia27
Punce hvala za nasvete,nabavla sem Bomanovega na dve melici, danes sem že spekla bel kruh,sem zadovoljna,lp

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Aparat za peko kruha
22.1.2007 17:42:42   
k1
probaj še hoferjevo moko za kruh, ne bo ti žal!

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Aparat za peko kruha
24.1.2007 23:29:26   
solatja
morm povedat, da mi je zelo všeč tista mešanca od Žita (men se zdi), ki je že pripravljena. za polnozrnat kruh je prav super, ostalih še nisem poskusla. celo notr vržeš in dodaš 280 ml vode in hitr program, temna skorja in je! pa tud za pizzo ni slaba. pride kr dobro testo.
dam pa všasih notr tud olive, na male koščke narezane (tud če so polnjene s papriko ne kompliciram!) in je prav super, za kake posebne obiske.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Aparat za peko kruha
30.1.2007 8:36:19   
mojčika
user posted image




Aparat za peko kruha, CLATRONIC, BBA 2865
user posted image
user posted image
zanesljivo najnižja cena
brezplačna dostava
različni načini plačila
varen nakup
možnost vračila


Cena: 62,60 € (15.001 SIT)
Dobava: v dveh delovnih dneh.

user posted image


Moč 800 W, 9 programov, program za pripravo marmelade in polnozrnatega kruha, možnost prednastavitve peke do 13 h, možnost nastavitve zapečenosti skorje in peke kruha (od 750 do 1.300 g), elektronska nastavljiva plošča z LED prikazovalnikom, 2 gnetilki, snemljiv pokrov.

peka vedno uspe user posted image user posted image

naročila tu in dobila v dveh dneh http://nakup.merkur.si/

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Aparat za peko kruha
31.1.2007 9:04:21   
sami_y
ojla
jaz imam tudi tega zgoraj, sem ga naročila preko amazon.at za 11000 sit s poštnino vred. Me pa nekaj zanima, a mi lahko katera skenira in pošlje recepte ki so v navodilih, moja navodila so v nem-ang pa za ene sestavine pojma nimam kaj so.

lp
jelena

_____________________________

lp
jelena

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Aparat za peko kruha
31.1.2007 9:12:36   
kalbo
Jest mam pa aparat levanka in desanka rukič v kombinaciji z Gorenjem. Kruh uspe vedno in je zelo doberuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sami_y)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Aparat za peko kruha
7.2.2007 20:47:05   
Nasy
  mi mamo tud takega kot kalbo in smo kr zadovoljniuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Aparat za peko kruha
8.2.2007 10:56:18   
zverinca
Ko ravno poteka debata o teh super strojčkih, sama imam enega od Elte (sposojenega od tašče, ker ga ona ne zna oz se noče naučiti ga uporabljati), problem je ker nekaj crkuje.
Sem že iskala po internetu sreviserja al pa kaj, ker mi je res fini strojček, pa nisem našla.
Disney, ti praviš da imaš tudi od elte; imaš mogoče račun in garancijo, če je kje gor napisan servis? Bi ti bila zeloo hvaležnauser posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Aparat za peko kruha
8.2.2007 11:10:38   
Anonimen
Oh, jaz bi tudi imela en takle aparatek, pa ga nimam prostora kam postavit.user posted image

(odgovor članu zverinca)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Aparat za peko kruha
9.2.2007 14:24:10   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: nefretiti

Meni pa je samo taprvič uspelo normalen kruh speči, zdaj pa mi vedno skupaj pade, da ima potem še kakšne 3 cm v višino čisto tanke skorjice, ki se itaq odlušči že ko ven stresem in po Murpyju pade po celi kuhinji.
Kaj delam narobe?user posted image


Tudi meni se je to dogajalo,pa sem ugotovila da sem dajala preveč kvasa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Aparat za peko kruha
12.2.2007 21:20:53   
Dadi
Mi mamo tut Severin se mi zdi. Največkrat pečemo mešani kruh s semeni. se pravi mal črne moke, mal bele pa kup semenja za ptiče user posted image not.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?