|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Apartmaji Lanterna pri Poreču
18.6.2007 21:24:17   
Pi-kica 1
Zanima me, če je bil kdo tam, kakšna je plaža, je primerno za majhne otroke?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Apartmaji Lanterna pri Poreču
19.6.2007 11:27:29   
Pi-kica 1
Kaj res ni bil nihče tam?

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Apartmaji Lanterna pri Poreču
19.6.2007 15:16:47   
čarovnica
Živio!

Plaža je kar primerna, malo skalnata, malo peskasta. Seveda odvisno kam se greste kopati. Fkk zelo blizu, vendar je vstopnina 20 kun, če se ne motim.
Imaš pa okoli app-jev ogromno igral v gozdičku, zraven restavracije igrala v pesku.
Otroci so se imeli fantastično, app-ji so pa tudi bili zelo ok.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Apartmaji Lanterna pri Poreču
20.6.2007 17:06:48   
Vilma
Lanterna je takooo velika. Jaz sem leta in leta hodila za prvi maj v apartmaje v Lanterno. Meni je bilo super, vedno žur, dogajanje. Samo z majhnimi otroci?! Nikoli! Lahko da je v času poletja drugače kot za prvomajske praznike, ne vem. Mogoče se ti oglasi še katera.
Plaža pa je večinoma skalnata.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Apartmaji Lanterna pri Poreču
20.6.2007 17:08:06   
Vilma
Aja da pokomentiram še tale FKK. Je del kampa Solaris. Tudi tam sem bila in je super! Verjetno pa se res plača vstopnina, ker je ločeno od tekstila z ograjo.

(odgovor članu čarovnica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Apartmaji Lanterna pri Poreču
21.6.2007 7:40:20   
pajčolanka
mi smo bili enkrat in nikoli več me ne dobite tja. sem raje doma. bili smo v apartmajih kjer je na obali bazen in nek hotel moj mir.poleg kampa. katastrofa. kopat se ni dalo ker so skale in velikiii valovi tako da smo se vozili okoli in pač probali najdit kako fajn plažo...skratka ni mi bilo všeč. res ne.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Apartmaji Lanterna pri Poreču
21.6.2007 11:55:01   
ajja
Mi smo bili za prvi maj in gremo septembra spet, in sicer v vilah Tamaris. Nobel, ni kaj! Klimatizirani, pomivalni stroj, mikrovalovka, fen, prenovljeni v letu 2004... Ogromno prostora, veliko igral, veliko zelenja pred apartmaji.
Plaža pa je ponekod skalnata,ponekod drobni kamenčki, za vsakega kaj. Tudi za male otroke. Vse pa je ful lepo urejeno pa še (za prvi maj) so na veliko prenavljali in urejali okolico.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Apartmaji Lanterna pri Poreču
21.6.2007 14:33:55   
domen03
Lanterna je res velika. Tako da je vse odvisno od tega v katere apartmaje greste. Če greste v  apartmaje  Lanterna je res v glavnem kamnita plaža. Najde pa se tudi kakšen zalivček s kamenčki oziroma nasutim prodom. Letos so v gozdičku pod apartmaji postavili tudi nova igrala.

Odkrito, za Istro je Lanterna super, ne more pa se primerjati z Dalmacijo in otoki (plaža mislim).

(odgovor članu ajja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Apartmaji Lanterna pri Poreču
16.7.2007 15:02:36   
Pi-kica 1
Tako, smo že nazaj. Bili smo zelo zadovoljni, apartmaji zelo prostorni, lepo urejeni, sploh za tako ceno, ravno tako tudi okolica in otroško igrišče. Pikec je imel celo svojo sobo. Plaža pod apartmaji je res skalnata in bolj tako za male otroke, a smo šli okoli in se kopali na prodnati plaži. Skratka, priporočam, če vam ni težko malo hoditi ali se zapeljati z avtomobilom po naselju. 

(odgovor članu domen03)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?