|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Apartmaji Sol Polinesya v Umagu
9.8.2008 15:16:19   
Anonimen
Zanima me, če je katera morda bila v teh apartmajih? A so kej za kej? Pa plaža, če je v redu za otroke me zanima.

Mi  smo se sicer že prijavili septembra, ker so takrat najcenejši, no ampak vseeno me zanima kak nasvet, da vem kaj me čaka, če me sploh kaj. Drugače se bom pa samo sprostila in uživala user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Apartmaji Sol Polinesya v Umagu
9.8.2008 16:12:48   
JAPE
Mi smo bili junija ravno v teh apartmajih. Niso ravno novi, so pa čisto v redu za tisti teden. Brisače menjajo 1x na teden, rjuhe samo na začetku. Celotno apartmajski naselje je v senci, veliko je borovcev. Tako, da je v redu, ker ni tako vroče. Tudi na plaži je veliko sence.
Voda je dolgo časa nizka, tako, da je to fino za otroke. Je pa mivka, in s tem tudi zelo umazana voda. In tudi trave je bilo veliko. Nas je motilo samo to.
Drugače se tukaj ful dogaja: tobogani, bazeni, restavracije, fast food.....vse na plaži. Polno igral, skratka vse na enem mestu.
Vlakec vozi na 15 minut v mesto Umag. Cena je 10 kun na osebo.

Vprašaj, če te še kaj zanima.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Apartmaji Sol Polinesya v Umagu
9.8.2008 16:42:39   
ona
Mi smo bili tam pred 4 leti in so prav novi in lepi apartmaji,smo imeli tistega s klimo in smo bili res zadovoljni,čistoča ok,brisače kot se spomnim so menjali vsak dan,ne 1x na teden,saj to mi je prav čudno 1x tedensko menjavat brisačeuser posted image Zdej pa ne vem,če se razumemo,kateri apartmaji so to,ker tam v bližini so bili tudi neki bolj stari,mi smo bili v teh:
user posted image

Plaža je tudi super,predvsem za otroke,edino malo dlje je za hodit do plaže!

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Apartmaji Sol Polinesya v Umagu
9.8.2008 16:50:18   
JAPE
http://www.hrvaska.net/istra/slo/umag/a_solpolynesia.htm

Mi smo bili v telih, ki niso tako novi in tudi klime nismo imeli. brisač je bilo na začetku malo več, potem pa so jih samo še enkrat sredi tedna prinesli.

< Sporočilo je popravil JAPE -- 9.8.2008 16:52:23 >

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Apartmaji Sol Polinesya v Umagu
9.8.2008 22:54:35   
Anonimen
hvala za odgovore, no mi smo se kar za 14 dni prijavili, joj a je to preveč?user posted image

Ker če je res kak lev apartma, kot je bil v Puli, ko smo bili, sem kar komaj čakala, da se vrnem v Ljubljano. No glavno, da bodo tamali uživali.

Samo glede na to, da je zdaj cena čez 800 evrov, bi morali biti apartmaji extra super, no septembra so pa samo po 299 evrov.

(odgovor članu JAPE)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Apartmaji Sol Polinesya v Umagu
11.8.2008 10:47:33   
Mojca20
Ne bi te rada prestrašila, ampak dopust ki sem ga preživela v teh apartmajih mi je bil najslabše ever! Tudi na temi "najslabši dopust" sem ga opisala. Sicer pa odvisno od okusov in upam da so se kaj poboljšali, saj je tega kar smo bili tam že 13 let.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Apartmaji Sol Polinesya v Umagu
11.8.2008 11:00:55   
maja1488
Diana5, mi gremo tudi septembra v umag. Bonmo tam do oktobra. Jaz svoje riti (če ni res nujno) za manj kot 10 dni ne premaknem od doma. Se mi ne da pokat stvari za par dni.

Kdaj pa greste?

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Apartmaji Sol Polinesya v Umagu
11.8.2008 21:24:46   
Anonimen
Joj Mojca ampak zdaj si PA ME prestrašila. Ja kaj pa je bilo da je bilo tako slabo? Bom poiskala, če bom kje našla kar si pisala, a joj, no sicer nič posebnega ne pričakujem od tega dopusta, plažo, mulce, ki se bodo kopali, sama ne vem če bom v kopalkah okrog skakala kaj preveč....

skratka ne pričakujem nekega extra konforta, itak si grem tja malo možgančke spočiti, no upam, da ne bo tako hudo, hmm user posted image

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Apartmaji Sol Polinesya v Umagu
11.8.2008 21:32:23   
Anonimen
aha, Maja, mi gremo pa od 7.9. do 21.9., kar dolgo a ne, upam, da še ne bo preveč mrzlo takrat

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Apartmaji Sol Polinesya v Umagu
12.8.2008 8:21:08   
maja1488
Mi pridemo 20.9. pa do (mislim da) 6.10.
Glede kopanja se jaz ne sekiram. Saj so notranji bazeni. Se pa veselim tega, da ne bo pretirane gužve. Mi gremo v stella maris.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Apartmaji Sol Polinesya v Umagu
16.8.2008 12:12:55   
Anonimen
O škoda potem se bova pa ravno zgrešili, samo pomahala ti bom lahko user posted image

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Apartmaji Sol Polinesya v Umagu
17.8.2008 14:35:36   
LanaM
Mi smo bili v teh apartmajih 2 krat - enkrat k  -onec avgusta in enkrat za prvega maja. sama nastanitev, senca, plaža, igrala, pešpoti - v redu. edino, kar me je motilo je bilo to, da se je obakrat v apartmaju čutilo vlago. Upajte,da bo september suh, sončen in ne bo kakega obilnega deževja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Apartmaji Sol Polinesya v Umagu
17.8.2008 19:10:30   
goda13
IZVIRNO SPOROČILO: Mojca20

Ne bi te rada prestrašila, ampak dopust ki sem ga preživela v teh apartmajih mi je bil najslabše ever! Tudi na temi "najslabši dopust" sem ga opisala. Sicer pa odvisno od okusov






Hvala enako, če mi plačajo ne grem več nazaj

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Apartmaji Sol Polinesya v Umagu
21.8.2008 0:24:53   
Anonimen
user posted image ja punce kaj pa je bilo povejte no, tudi mi gremo dol za 10 dni user posted image

(odgovor članu goda13)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Apartmaji Sol Polinesya v Umagu
23.8.2008 16:19:36   
goda13
Mi smo za dopust za en teden plačali 700 eur, dobili pa tak apartma, da sem mislila, da se bom zjokala, ko smo prišli notuser posted image . Pol pa še plaža, no bazen. V njem je bila mivka iz morja, pa morska travauser posted image  in to ne sam en dan ampak vsak dan. Ma sploh nočem več pomislit na to, sej lahko, da smo sam mi imeli tako srečo, da je blo vse narobe. Prijatelji so šli dva meseca za nami so bli pa ful zadovoljni. Tako da....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?